Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2020 - 2.kolo (4.10.2020)
201004_nps2_propozice.pdf
425 startů, 281 závodníků, 49 klubů
kata, muži
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekJakub BOŠEKSHOBU AcademyIng. Šimon BRANDASHOBU AcademyDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Jakub HRADSKÝKobra KladnoDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Pavel MIKEŠFight Club České BudějoviceMartin PŘECHSport Team Scorpions z.s.Jan ROLLERTJ KARATE PrahaJakub SCHÁNILECSKP karate PísekJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Jan VAŠÍČEKTJ KARATE PrahaMichal VONDRÁŠEKSKP karate Písek
kata, ženy
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdéla MEHICKarate Vision PrahaDenisa NOVÁKOVÁSport Club Flair o.s.Linda SPANILÁKarate Vision PrahaKristýna TESAŘOVÁSport Team Scorpions z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, junioři
Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam HOŠÁKShotokan karate club Sokol VamberkJakub HRADSKÝKobra KladnoJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Jan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecMartin PŘECHSport Team Scorpions z.s.Lukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecFilip RUČKAKARATE TYGR SHOTOKANJakub SCHÁNILECSKP karate PísekFilip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecJan VAŠÍČEKTJ KARATE PrahaMichal VONDRÁŠEKSKP karate Písek
kata, juniorky
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKateřina HÁKOVÁGRYF z.s.Magdalena JANEČKOVÁTJ KARATE PrahaEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKarolína MARTÍNKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kata, dorostenci
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Karel BENDAChampions team z.s.Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek HOUSERTJ karate Nové HradyVladislav HOUTKobra KladnoAlex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANMarek KUČERAKESL RYU Shotokan z.s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáŠtěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš NECHYBAFight Club České BudějovicePetr NGUYENTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘGRYF z.s.Jiří SNÍŽEKTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJan STRÁNSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Zdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaRadek TIRALAChampions team z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANDavid VEDRALGRYF z.s.
kata, dorostenky
Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceRozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Markéta KŘEČKOVÁGRYF z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.Eliška POKORNÁChampions team z.s.Michaela REŠOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Charlota SENIVKESL RYU Shotokan z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZuzana SOKOLOVÁSport Team Scorpions z.s.Jana STROPKOVÁTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOAndrea ŠIMONOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, muži U21
Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějovicePavel MIKEŠFight Club České BudějovicePatrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ženy U21
Adéla MEHICKarate Vision PrahaLinda SPANILÁKarate Vision PrahaKristýna TESAŘOVÁSport Team Scorpions z.s.Veronika TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaBarbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata tým, ženy
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice [Fight ženy]Adéla MEHICKarate Vision Praha [Karate Vision]
kata tým, junioři
David VEDRALGRYF z.s. [Gryf Liberec]Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
kata tým, juniorky
Eliška POKORNÁChampions team z.s. [Champions team]Kateřina ŠTECOVÁChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁChampions team z.s. [Champions team]Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]
kumite, muži, -60 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, muži, -67 kg
Martin KOČÁREKShotokan karate club LounyAlexandr MAZMANOVNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan ROLLERTJ KARATE Praha
kumite, muži, -75 kg
Tim HAFight Club České BudějoviceMartin JINDRAShotokan karate club Sokol VamberkJán MATEJKAKarate Vision PrahaJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, muži, -84 kg
Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Jan HYKŠKarate Vision PrahaIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Gleb JEREMENKOKarate Vision PrahaJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceLadislav MORÁVEKShotokan karate club Sokol Vamberk
kumite, muži, +84 kg
Marek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMiroslav BOGUSKÝChampions team z.s.Hoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceJindřich IBLShotokan karate club LounyJan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.David KUČERAShotokan karate club LounyMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.David ULVRKarate Vision Praha
kumite, ženy, -50 kg
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějovicePetra PRAGEROVÁTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy, -55 kg
Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice
kumite, ženy, -61 kg
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy, -68 kg
Elvíra DJEMILEVASK Karate Shotokan LiberecMgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ženy, +68 kg
Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Viktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
kumite, junioři, -61 kg
Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam HOŠÁKShotokan karate club Sokol VamberkDavid KLEWARSK Karate Český Krumlov z.s.Benedikt MRÁZEKKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceDominik SMOLASKP karate Písek
kumite, junioři, -68 kg
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceBohuslav DUŠEKKarate Lions Pardubice o.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceMichal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecLeoš VEDRALSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
kumite, junioři, -76 kg
Adam HREHOVČÍKKarate Vision PrahaMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJakub SCHÁNILECSKP karate Písek
kumite, junioři, +76 kg
Jan HORÁKChampions team z.s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceDavid LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Filip RUČKAKARATE TYGR SHOTOKANJakub ŠPRYSLSK Karate Shotokan LiberecDaniel VANĚKKarate Lions Pardubice o.s.Alex VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Denis VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, juniorky, -48 kg
Anastasia BREDIKHINAKarate Vision PrahaKarolína MARTÍNKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Veronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, juniorky, -53 kg
Kateřina HÁKOVÁGRYF z.s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikol ŠÍDOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kumite, juniorky, -59 kg
Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KERBELOVÁChampions team z.s.Natálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, juniorky, +59 kg
Eliška BĚLICOVÁKARATE HavířovAnna HARRIESGRYF z.s.Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMonika KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela MIGLOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘEliška VÁCLAVÍKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Eliška VAŠKOVÁFight Club České Budějovice
kumite, dorostenci, -52 kg
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel BENDAChampions team z.s.Vojtěch DUŠEKKarate Lions Pardubice o.s.Jakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaRadek TIRALAChampions team z.s.
kumite, dorostenci, -57 kg
Ha DO-VINHTJ karate TřebíčDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMartin KUTLÁKSK Karate Český Krumlov z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemZdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Štěpán ŠNAJDRChampions team z.s.Matyáš ŠUPKATJ Karate České BudějoviceVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -63 kg
Jakub FLOREKSK Karate Český Krumlov z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Marek HOUSERTJ karate Nové HradyMichal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMarek KUČERAKESL RYU Shotokan z.s.David SMRČEKSportovní klub Karate MostJaroslav ŠEBESTASK Karate Český Krumlov z.s.
kumite, dorostenci, -70 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMartin GAUBEShotokan karate club LounyDavid CHAČATRJANTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVáclav LUGERTChampions team z.s.Martin LUŽAKarate Klub KyjovTomáš NECHYBAFight Club České BudějovicePetr NGUYENTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJiří SNÍŽEKTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOVojtěch VÁLEKKARATE TYGR SHOTOKAN
kumite, dorostenci, +70 kg
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyJiří ENDRŠTChampions team z.s.Michal KOMÍNTJ Karate České BudějovicePavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradBohumil SNOPEKFight Club České BudějoviceJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Jan TOUFARTJ karate Třebíč
kumite, dorostenky, -47 kg
Lucie PATEROVÁKESL RYU Shotokan z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceAlice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Claudia MATEJKOVÁKarate Vision PrahaEliška POKORNÁChampions team z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenky, +54 kg
Adéla BÁBÍČKOVÁKarate Klub KyjovKarina DENČYLJAKARATE TEAM KCK LetohradNatálie DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNela HALTMAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KŘEČKOVÁGRYF z.s.Valentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAdéla MARKOVÁKARATE HavířovBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíCharlota SENIVKESL RYU Shotokan z.s.Zuzana SOKOLOVÁSport Team Scorpions z.s.Jana STROPKOVÁTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOMichaela ŠIDLOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Andrea ŠIMONOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Kateřina ŠTECOVÁChampions team z.s.Kristýna VAŠÍČKOVÁChampions team z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, muži U21, -60 kg
Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, muži U21, -67 kg
Martin KOČÁREKShotokan karate club LounyAlexandr MAZMANOVNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kumite, muži U21, -75 kg
Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKryštof IVANKATJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin JINDRAShotokan karate club Sokol VamberkDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub MATEJKAKarate Vision Praha
kumite, muži U21, -84 kg
Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Jan HYKŠKarate Vision PrahaGleb JEREMENKOKarate Vision PrahaJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceLadislav MORÁVEKShotokan karate club Sokol Vamberk
kumite, muži U21, +84 kg
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kumite, ženy U21, -50 kg
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějovicePetra PRAGEROVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna TESAŘOVÁSport Team Scorpions z.s.
kumite, ženy U21, -55 kg
Bianka MACHOVÁFight Club České Budějovice
kumite, ženy U21, -61 kg
Adéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, ženy U21, -68 kg
Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ženy U21, +68 kg
Viktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
kumite tým, muži
Jiří KRYCHFight Club České Budějovice [Fight muži]Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Jakub MATEJKAKarate Vision Praha [Karate Vision]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
kumite tým, junioři
Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Radek LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight Junioři]Jakub MÜLLERKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]
kumite tým, juniorky
Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [Kkdb]Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s. [Kkdb]Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Lenka RYBÍNOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Aneta SMETANOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SK Karate Spartak HK]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
kumite tým, dorostenci
Jiří ENDRŠTChampions team z.s. [Champions]Václav LUGERTChampions team z.s. [Champions]Štěpán ŠNAJDRChampions team z.s. [Champions]Bohumil SNOPEKFight Club České Budějovice [Figh dorostenci]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Jakub BOUBLÍKShotokan karate club Louny [Team Severní Čechy]Martin GAUBEShotokan karate club Louny [Team Severní Čechy]
kumite tým, dorostenky
Eliška POKORNÁChampions team z.s. [Champions team]Kateřina ŠTECOVÁChampions team z.s. [Champions team]Kristýna VAŠÍČKOVÁChampions team z.s. [Champions team]Aneta KADLECOVÁFight Club České Budějovice [Fight Dorostenky]Karina DENČYLJAKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
Licence Coach, kouč - karate
Radek ANTOŠKarate Spartak VrchlabíZuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Martin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecVlastislav BĚHOUNTJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DOJana BĚLICOVÁKARATE HavířovPhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceMiroslav BOGUSKÝChampions team z.s.Jiří BOUBLÍKShotokan karate club LounyMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAntonín BROŽÍČEKSport Team Scorpions z.s.Daniel BURDAKarate Vision PrahaOndřej ČERMÁKSport Team Scorpions z.s.Filip DITTRICHGRYF z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš DVOŘÁKSport Club Flair o.s.Petr FIALAKarate Klub KyjovFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Pavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecAleš HRÁCHKobra KladnoMatěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Jindřich IBLShotokan karate club LounyMilan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáNaděžda KOČANDRLOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Petr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradBc. David KREJČASKP karate PísekJiří KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAnna LOJDOVÁChampions team z.s.Oldřich LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan MACHOTJ karate Nové HradyJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel PEKUNIAKChampions team z.s.Karla PELDOVÁFight Club České BudějovicePetra PISKAČOVÁSK Karate Shotokan LiberecRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMartin RETHYGRYF z.s.Josef SOUKUPUSK Slavia LiberecKarel STRNADSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJosef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemIng. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Aleš VAINERKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemViktorie VONDRŮFight Club České BudějovicePavel ZNAMENÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Ing. Vít ŽATKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Licence Coach, kouč - doprovod
Monika BENÍŠKOVÁFight Club České BudějoviceKristina BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Bohuslav DUŠEKKarate Lions Pardubice o.s.Oleg JEREMENKOKarate Vision PrahaRoman KERBELChampions team z.s.Ilian KIROVSportovní klub Karate MostDavid KLEWARSK Karate Český Krumlov z.s.Barbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANOndřej KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANPetr LUŽAKarate Klub KyjovAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lukáš MAULESportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáRadim NEJEDLÝBUDO KAN, z.s.Stanislav POKORNÝChampions team z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekKamil SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Michal ŠTECChampions team z.s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekLubomír VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vlastislav VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANMarcel VAŠÍČEKChampions team z.s.Hana VAŠÍČKOVÁChampions team z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897