Český svaz karate

2. kolo Národního poháru mládeže a Ligy kumite týmů dorostu (30.5.2015)
150530_np_mladez.pdf
566 startů, 391 závodníků, 56 klubů
Kata jednotlivci, Dorostenci
Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceDavid BERANTJ Teplice Letná z.s.Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip JANDASK karate Dragon DDM NeratovicePetr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Robert PALIČKAKESL RYU Shotokan z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠimon PRŮCHASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj ŘÍHAKESL RYU Shotokan z.s.David STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Vojtěch TONARSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Dorostenky
Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza FILIPOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Erika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Terezie JAŇOUROVÁKobra KladnoVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Zuzana NOVOTNÁSK Karate Shotokan LiberecKarolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecEva RADOVÁKarate HoražďoviceDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Pavla ŠORMOVÁSKBU Trutnov, z. s.Lucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Michal BENEŠKarate Vision PrahaMiroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceKarel ČERNOCHKarate Vision PrahaMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMax FIALASK Karate Shotokan LiberecTomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká LípaFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Martin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Kamil KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Václav MRŠTÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Antonín NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJonáš NOVOTNÝSK Karate Shotokan LiberecJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoPavel POLÁČEKSportovní klub Samuraj DomažliceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJakub SCHOLZKARATE SPORT RELAX z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekFilip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanPavel STASOGRYF z.s.Jakub SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Pavel ŠORALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Václav VITOŇSportovní klub Samuraj DomažliceKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDominik ZACHAŘTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jakub ZLATAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemErnest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Andrea ANOVČÍNOVÁSKBU Trutnov, z. s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecSimona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMichaela HRUŠKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaNelly-Natalie JELINKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaEliška KROBOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKateřina KVAPILOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAdriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaMarie PAZDERKOVÁTJ Baník Příbram - KarateSandra PÍRKOVÁSKBU Trutnov, z. s.Jana RÁLIŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VOKATÁSKP karate PísekViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceAnna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Eva VYSKOČILOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Matyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecMarek BOURAGRYF z.s.Jan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyas FATKAFight Club České BudějoviceAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecMatyáš HNYKSKP karate PísekJakub HRADSKÝKobra KladnoTomáš CHALUPATJ Teplice Letná z.s.Adam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWARFight Club České BudějoviceMatyáš KLOUBEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanOndřej KOMÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJakub MIKULEGRYF z.s.Viktor MILLERKobra KladnoJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaPetr MRÁZKarate Vision PrahaTomáš NECHYBASKP karate PísekDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Martin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ROTTENBORNKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan LiberecFilip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanUlziiorshikh SODKMKARATE SPORT RELAX z.s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecNikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla DUŠKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNicol HANVALDOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecRozálie HORADOVÁKarate Vision PrahaKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kristína-Anna JIRMANOVÁSKBU Trutnov, z. s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKAleš ERHARTFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceJakub GÁBELTJ Teplice Letná z.s.Jiří HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLadislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.David KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceOndřej LINCTJ Teplice Letná z.s.David MACHOTJ karate Nové HradyMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaSamuel RATAJKobra KladnoOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla DVOŘÁČKOVÁFight Club České BudějoviceEma FILIPSKÁTJ Teplice Letná z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kata tým, Juniorky
Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Česká Lípa]Sára JEŠETOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Česká Lípa]
Kata tým, Žáci
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Dominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice [KOČANDRLE, ZRNA, TINAVSKÝ]Antonín NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L. "A"]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Česká Lípa]Tomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Ernest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]David KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Tomáš KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, Žákyně
Simona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Kateřina KVAPILOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Eva VYSKOČILOVÁTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Auto Škoda Mladá Boleslav]Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Cesky Krumlov]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Cesky Krumlov]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Cesky Krumlov]Aneta MASAŘOVÁFight Club České Budějovice [MASAŘOVÁ, BUČKOVÁ, MEDOVÁ]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [MASAŘOVÁ, BUČKOVÁ, MEDOVÁ]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Česká Lípa]Kateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Tereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Jana RÁLIŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Kateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Veronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Felix ALTENBURGKobra KladnoJakub BACHORÍKSC karate PardubiceDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub JEDLIČKAKarate TJ Sokol StěžeryFilip KOVAŘÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub LANTORATJ Baník Příbram - KarateOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějovicePavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPetr NAVRÁTILSKK Budo HavířovRadek NETOLICKÝKarate Lions Pardubice o.s.Marián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíRobert PALIČKAKESL RYU Shotokan z.s.Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš SUCHÝTJ Karate České BudějoviceMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceMikuláš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaKristián HNÍZDILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceVojtěch NOVOTNÝKarate Spartak VrchlabíTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Roman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíVincent ŠEMLJANSKIJSC karate Pardubice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Vojtěch BOURAGRYF z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáLukáš GRUBERFight Club České BudějoviceŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoJan KUBALATJ Baník Příbram - KaratePetr OKENICATJ Karate České BudějoviceMaroš TARANKarate Spartak VrchlabíVojtěch TONARSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradMartin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Ondřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVladimir KORNIJENKOGRYF z.s.David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Daniel TOKARČÍKSKK Budo HavířovSlavoj VOHRALÍKKarate TJ Sokol Stěžery
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
David BERANTJ Teplice Letná z.s.Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceTomáš NOSÁKOVECTJ Baník Příbram - KarateLukáš ODLASKobra KladnoTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Kateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Dominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Šárka KLEČKOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁFight Club České BudějoviceEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Alice ANDERLOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceErika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JAKUBŮKarate Klub ChodovAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Michaela KLUSÁČKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Anna LOJDOVÁKarate Klub ChodovEva RADOVÁKarate HoražďoviceZuzana ŠIMÁČKOVÁKARATE KLUB KDYNĚ, z. s.Pavla ŠORMOVÁSKBU Trutnov, z. s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKlára UHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Adéla ZÁLABSKÁKarate Horažďovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceTomáš DITTRICHGRYF z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíMartin HANÁKTJ karate TřebíčDaniel CHODKarate Klub ChodovKamil KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceDominik SMOLASKP karate PísekPavel STASOGRYF z.s.Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Martin BECKOVSKÝSKK Budo HavířovJan BRODNÍČEKTJ Baník Příbram - KarateDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Max FIALASK Karate Shotokan LiberecPetr HAVLÁSEKSKK Budo HavířovLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Ondra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecKryštof IVANKATJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceDaniel NGUYENSKK Budo HavířovTomáš PROŠEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jaroslav RADAKarate HoražďoviceRichard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJakub SVOBODASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David TOKARČÍKSKK Budo HavířovMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVojtěch ZRNAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Ondřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecMartin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.Gleb JEREMENKOKarate klub Spektra PrahaMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavPavel POLÁČEKSportovní klub Samuraj DomažliceVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáJakub SVOBODASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Jan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateMichal LYSKOGRYF z.s.Jan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryVáclav VITOŇSportovní klub Samuraj DomažliceMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Marek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSabina JOSKOVÁSC karate PardubiceEliška KROBOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLinda SRCHOVÁTJ Karate České BudějoviceVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Tsoomoo ENKHBOLDSC karate PardubiceTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Viktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Anna DUDOVÁSKP karate PísekNikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNelly-Natalie JELINKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jakub ČERNÝSportovní klub Karate MostMatyas FATKAFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaDavid SMRČEKSportovní klub Karate Most
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Matyáš BAZONIKarate Klub ChodovPatrik BAZONIKarate Klub ChodovBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyáš HNYKSKP karate PísekDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate MostFilip CHMELÍČEKSKK Budo HavířovJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceTomáš NECHYBASKP karate PísekNikolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David ROTTERKarate Klub Jeseník z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan LiberecPavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Petr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecVojtěch VALČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.Štěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Jan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecDavid KLEWARFight Club České BudějoviceJakub MIKULEGRYF z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Marek ŠVECFight Club České BudějoviceMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Matyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecZdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecTomáš CHALUPATJ Teplice Letná z.s.Adam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceViktor MILLERKobra KladnoViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáBohumil SNOPEKFight Club České BudějoviceAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla DVOŘÁČKOVÁFight Club České BudějoviceKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLana POTREBENKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíHana REITZOVÁFight Club České BudějoviceAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Diana FANTOVÁGRYF z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAneta MASAŘOVÁFight Club České BudějoviceKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAneta SCHRABALOVÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceAmélie SUCHÁNKOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
David BERKATJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceAleš ERHARTFight Club České BudějoviceMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMatěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid MACHOTJ karate Nové HradyJaroslav ŠEBESTAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Michal BABŮREKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateLukáš KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Adam ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMatyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Martin LÁCHAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Kristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite tým, Dorostenci
Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Ondřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s. [SKBU Trutnov]Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION UL]Kristián HNÍZDILSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION UL]Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION UL]Přemek BENHÁKTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Tomáš MARUŠKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Lukáš SUCHÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - C]
Kumite tým, Dorostenky
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Šárka KLEČKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kouč, Licence turnaj
Naděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateKarla PELDOVÁFight Club České Budějovice
Kouč, Licence sezóna
Miroslav BOGUSKÝKarate Klub ChodovIng. Ondřej ČECHKobra KladnoBc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Aleš HRÁCHKobra KladnoMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMiloš JEDLIČKAKarate TJ Sokol StěžeryIng. Ladislav JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoAndrea LOCHSCHMIDTOVÁKarate Klub ChodovMilan MACHOTJ karate Nové HradyJiří SMÉKALKarate-do Litomyšl, z.s.Peter VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ing. Radovan VOJTÁŠSVČ DOMEČEK Brno
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897