Český svaz karate

Ústecký Regionální Pohár 2021 (25.9.2021)
Propozice_URP_URL__2021.pdf
178 startů, 108 závodníků, 8 klubů
kata, masters muži
Michal BUREŠShotokan karate club Louny
kata, masters ženy
Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, muži
Dominik BANDASSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal BUREŠShotokan karate club LounyPatrik GAŠPARKARATE SPORT RELAX z.s.David LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPatrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ženy
Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Petra VAISOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, junioři
Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, juniorky
Petra VAISOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, dorostenci
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš VALENAKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, dorostenky
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kata, st. žáci
Jan ČAČANÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KŘESÁLEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Lukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRichard SEJVALShotokan karate club LounyJakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan VOJTĚCHOVSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, st. žákyně
Lucie AIDLPESOVÁShotokan karate club LounyJana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Maxim FALIONKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.Martin SZTOLARIKKARATE SPORT RELAX z.s.David VUONG-MINH-DUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ml. žákyně (10-11)
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kata, ml. žáci (7-9)
Dan DOLANAKarate Vision PrahaDavid MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ml. žákyně (7-9)
Valerie BRZOBOHATÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, muži U21
David LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Patrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, Mladší žáci 5-9 let 8.-7.kyu
Richard HARASZTIASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel HOCEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJáchym KAŠPARKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej OBHLÍDALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan PEŠEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SALAČSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLeonard SENECKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTeodor SENECKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ŠEVČÍKShotokan karate club Louny
kata, Mladší žákyně 5-9 let 8.-7.kyu
Ellen FORIŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KRUPIČKOVÁShotokan karate club LounyEmilie MIKOTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea OBHLÍDALOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, Žáci 10-13 let 8.-7.kyu
Samuel BOUBLÍKShotokan karate club LounyJaromír GRÖSSERKARATE SPORT RELAX z.s.Adam HAMPEJSKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš KADETKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVáclav LEKEŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan MITTELBACHKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav MOTHEJZÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš PURMASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFrantišek ŘEHÁKKARATE SPORT RELAX z.s.Ondřej ŠTĚPÁNSKÝKARATE SPORT RELAX z.s.Adam TOPINKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSainkhuu ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Petr VAVROUŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan VOJTĚCHOVSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, Žákyně 10-13 let 8.-7.kyu
Viktorie BRZOBOHATÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora CUPOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kateřina NOVOTNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ema ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Josefína SUCHÁKARATE SPORT RELAX z.s.Magdaléna ZACHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata tým, junioři
Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Pavel]
kata tým, juniorky
Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Petra VAISOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Vaisová]
kata tým, ml. žáci
Ondřej OBHLÍDALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Obhlídal]
kata tým, ml. žákyně
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Čepičková Anežka]Andrea OBHLÍDALOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Obhlídalová]
kata tým, st. žáci
Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Daniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Richard SEJVALShotokan karate club Louny [SKC Louny Sejval, Boublík Ševčík]Sainkhuu ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Seno, Maliarik, Sztolarik]Ondřej ŠTĚPÁNSKÝKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Štěpánský, Pomikáček,Řehák]Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Otranto]
kata tým, st. žákyně
Josefína SUCHÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Suchá, Novotná,Řeháková]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Nývltová]
kata duo, junioři
Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Pavel - Foriš]
kata duo, dorostenci
Matyáš VALENAKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Valena , Řehák]
kata duo, dorostenky
Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Schleiferová, Kolankiewiczová]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Klimplová,Pokorná]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Čepičková - Kokhaninaa]
kata duo, st. žáci
Richard SEJVALShotokan karate club Louny [SKC Louny Sejval Boublík]Lukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Nechuta - Musil]Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Otranto - Koudelka]Max PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Prokopčuk - Faust]Jan VOJTĚCHOVSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Topinka - Vojtěchovský]Jakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Toman,derfl]
kata duo, st. žákyně
Lucie AIDLPESOVÁShotokan karate club Louny [SKC Louny Aidlpesová Krupičková]
kata duo, ml. žáci (10-11)
Petr VAVROUŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Vavrouš, Lekeš]
kata duo, ml. žákyně (10-11)
Adéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Konůpková - Čepičková]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Nývltová - Pracnová]
kata duo, ml. žáci (7-9)
Jáchym KAŠPARKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kašpar, Svoboda]David MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Maliarik, Pomikáček J.]Richard HARASZTIASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Salač - Harasztia]
kata duo, ml. žákyně (7-9)
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Čepičková An.-Forišová]
kata duo, Žáci 10-13 let 8.-7.kyu
Ondřej ŠTĚPÁNSKÝKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Štěpánský, Pomikáček]Sainkhuu ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX, Seno, Sztolarik]
kata duo, Žákyně 10-13 let 8.-7.kyu
Barbora CUPOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Cupová, Řeháková]Kateřina NOVOTNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Suchá, Novotná]Magdaléna ZACHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Zachová, Brzobohatá]
kumite, muži, -67 kg
Martin KOČÁREKShotokan karate club Louny
kumite, ženy, -61 kg
Nikola KŘIŠŤANOVÁShotokan karate club Louny
kumite, ženy, +68 kg
Caroline LOHMANNSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, junioři, -76 kg
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyTanino CARLOS-MENDESShotokan karate club LounyDavid SMRČEKShotokan karate club Louny
kumite, juniorky, -53 kg
Merle FREUDENBERGSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, -59 kg
Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, juniorky, +59 kg
Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -57 kg
Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarel VACEKShotokan karate club Louny
kumite, dorostenci, -63 kg
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDamián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, -47 kg
Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, +54 kg
Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -45 kg
Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -52 kg
Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKryštof KRCHShotokan karate club LounyRadek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -60 kg
Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAurel SCHMIDTGENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub TOMANKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, +60 kg
Lukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žákyně, -50 kg
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, st. žákyně, +50 kg
Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Maxim FALIONKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMaurice SCHMIDTGENSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), -35 kg
Emily PENTERSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (7-9), -27 kg
Lennart GRAFESPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (7-9), +30 kg
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, muži U21, -67 kg
Martin KOČÁREKShotokan karate club LounyMichal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, muži U21, -84 kg
David LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ženy U21, -61 kg
Nikola KŘIŠŤANOVÁShotokan karate club Louny
kumite, ženy U21, -68 kg
Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897