Český svaz karate

2. kolo Jihomoravského poháru talentů JSK ČSKe 2021 (25.9.2021)
2kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2021_1.pdf
287 startů, 82 závodníků, 10 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Jan-Tadeáš BOUMANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HRNČÍŘNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nicolas KOCOUREKKODOKAI BRNO z.s.Jonáš ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Lukáš TROPPKODOKAI BRNO z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Katka BERANOVÁKODOKAI BRNO z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aadya PITTA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovVojtěch ILČÍKK4 Hodonín, z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Štěpán STALMACH8.KYUSokol karate TišnovOliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovDominik TRECHA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Eva ADÁMKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Anna DUDKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovRozálie DVOŘÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Anastázie LUTONSKÁKODOKAI BRNO z.s.Sofie PITZINGEROVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Natálie SCHÖNOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Leontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora VESELÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Matěj BEŇO8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan BERANKODOKAI BRNO z.s.Matyáš ČÍŽ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniel HORŇÁK7.KYUKarate Klub KyjovDavid LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik TROPPKODOKAI BRNO z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUSHODAN, z.s
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdéla DUŠKOVÁ7.KYUSHODAN, z.sBarbora HUMPOLCOVÁ8.KYUSokol karate TišnovAdriana JORDÁNOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ8.KYUSokol karate TišnovNina MACKŮ8.KYUSokol karate TišnovEliška MAREŠOVÁ7.KYUSHODAN, z.sKristýna PANSKÁSHODAN, z.sSofie SADOVSKÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna STALMACHOVÁSokol karate TišnovEva VRAŇANOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Tereza ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate TišnovŠárka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovPetr KONEČEK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovMarek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoToby ZAHRADNÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Adéla BLUMENSTEINOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína DOBIÁŠOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Open chlapci-muži 14+
Jan BERAN8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovDavid KOLÁŘSokol karate TišnovDušan LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Karate Agility, Open dívky-ženy 14+
Jitka KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora KUXOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jitka MACKŮ8.KYUSokol karate TišnovLucie STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate Tišnov
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Jan-Tadeáš BOUMANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HRNČÍŘNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aadya PITTA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovVojtěch ILČÍKK4 Hodonín, z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Štěpán STALMACH8.KYUSokol karate TišnovOliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovDominik TRECHA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Anna DUDKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovRozálie DVOŘÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Sofie PITZINGEROVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Natálie SCHÖNOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Leontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora VESELÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Matěj BEŇO8.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniel HORŇÁK7.KYUKarate Klub KyjovDavid LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUSHODAN, z.s
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdéla DUŠKOVÁ7.KYUSHODAN, z.sMarkéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora HUMPOLCOVÁ8.KYUSokol karate TišnovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ8.KYUSokol karate TišnovNina MACKŮ8.KYUSokol karate TišnovEliška MAREŠOVÁ7.KYUSHODAN, z.sKristýna PANSKÁSHODAN, z.sSofie SADOVSKÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna STALMACHOVÁSokol karate TišnovEva VRAŇANOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Tereza ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate TišnovŠárka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovPetr KONEČEK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovMarek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK Brno
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Adéla BLUMENSTEINOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína DOBIÁŠOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Open chlapci-muži 14+
Jan BERAN8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovDavid KOLÁŘSokol karate TišnovDušan LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kihon Ido, Open dívky-ženy 14+
Alžběta FIALOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJitka KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora KUXOVÁKODOKAI BRNO z.s.Jitka MACKŮ8.KYUSokol karate TišnovLucie STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate TišnovLeona ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate Tišnov
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Jan-Tadeáš BOUMANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HRNČÍŘNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Nicolas KOCOUREKKODOKAI BRNO z.s.Lukáš TROPPKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Katka BERANOVÁKODOKAI BRNO z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aadya PITTA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vojtěch ILČÍKK4 Hodonín, z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovDominik TRECHA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Eva ADÁMKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Anna DUDKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovRozálie DVOŘÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Anastázie LUTONSKÁKODOKAI BRNO z.s.Sofie PITZINGEROVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Leontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora VESELÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Matěj BEŇO8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan BERANKODOKAI BRNO z.s.Matyáš ČÍŽ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniel HORŇÁK7.KYUKarate Klub KyjovDavid LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik TROPPKODOKAI BRNO z.s.Štěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUSHODAN, z.s
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdéla DUŠKOVÁ7.KYUSHODAN, z.sMarkéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JORDÁNOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUSHODAN, z.sKristýna PANSKÁSHODAN, z.sSofie SADOVSKÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eva VRAŇANOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Šárka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr KONEČEK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoToby ZAHRADNÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Adéla BLUMENSTEINOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížKarolína DOBIÁŠOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovMatyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Štěpán STALMACH8.KYUSokol karate TišnovOliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovMiroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Anna DUDKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovLeontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Zuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Daniel HORŇÁK7.KYUKarate Klub KyjovDavid LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUSHODAN, z.s
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdéla DUŠKOVÁ7.KYUSHODAN, z.sMarkéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora HUMPOLCOVÁ8.KYUSokol karate TišnovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ8.KYUSokol karate TišnovNina MACKŮ8.KYUSokol karate TišnovEliška MAREŠOVÁ7.KYUSHODAN, z.sKristýna PANSKÁSHODAN, z.sTereza ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate TišnovŠárka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Petr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr KONEČEK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovMarek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK Brno
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Rozárie CIESLAROVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Open chlapci-muži 14+
Jan BERAN8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovDušan LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Petr TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kata Beginner, Open dívky-ženy 14+
Alžběta FIALOVÁ7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoJitka KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jitka MACKŮ8.KYUSokol karate TišnovLucie STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate TišnovLeona ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate Tišnov
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Anna DUDKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovZuzana VACKOVÁ-VESELÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Matyáš ČÍŽ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniel HORŇÁK7.KYUKarate Klub KyjovDavid LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoŠtěpán-Jaroslav VOMELA7.KYUSHODAN, z.s
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdéla DUŠKOVÁ7.KYUSHODAN, z.sMarkéta HRUŠKOVÁ7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAdriana JORDÁNOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Anna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie KELLEROVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliška MAREŠOVÁ7.KYUSHODAN, z.sKristýna PANSKÁSHODAN, z.sSofie SADOVSKÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Šárka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Libor BABUŠÍK8.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížAlex KNAP7.KYUOddíl karate TJ Slavia KroměřížPetr KONEČEK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoToby ZAHRADNÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897