Český svaz karate

Velká cena města Ústí nad Orlicí 2021 (6.11.2021)
PROPOZICE_2021_2.pdf
317 startů, 183 závodníků, 24 klubů
kata, masters muži
Mgr. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan RAMEŠKarate-do Litomyšl, z.s.Martin RUBEŠKARATE TEAM KCK Letohrad
kata, masters ženy
Bohumíra DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.Květa RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.
kata, muži
MUDr. David BERANKARATE TEAM KCK LetohradFilip ČERNOHOUSKARATE TEAM KCK LetohradIng. Lukáš HONCShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMgr. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RAMEŠKarate-do Litomyšl, z.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK Letohrad
kata, ženy
Nela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradBohumíra DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.Ivana HORDĚJČUKOVÁSK Karate Ústí nad OrlicíRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Květa RAMEŠOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Miroslava SCHUBERTOVÁKarate Team BohuniceTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kata, junioři
Albert DŘÍMALKARATE TEAM KCK LetohradBohuslav DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíAdam HOŠÁKSK Karate Ústí nad OrlicíJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, juniorky
Nela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradVeronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petra VAISOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, dorostenci
Michal BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíJan KOPSAShotokan karate dó TJ SadskáPavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradKristián KUČERAKarate-do Litomyšl, z.s.Richard KUHNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radovan MRKVIČKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradBenjamín PELIKOVSKÝKarate-do Litomyšl, z.s.Petr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandr ŠIMÁKKarate-do Litomyšl, z.s.Tomáš VESELÝKARATE TEAM KCK Letohrad
kata, dorostenky
Adéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarina DENČYLJAKARATE TEAM KCK LetohradVeronika DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.Anežka MLÁDKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Sára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK LetohradMichaela VÁLKOVÁKARATE TYGR SHOTOKAN
kata, st. žáci
Martin FOLTÝNKARATE TYGR SHOTOKANMatouš FOLWARCZNÝŠSK karate KarvináJan HRUŠKASK Karate Ústí nad OrlicíVolodymyr KOBERNYKKarate Lions Pardubice o.s.Kryštof KOSAŘShotokan karate club Sokol VamberkVáclav KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradMichal MELICHShotokan karate dó TJ SadskáDominik MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSebastian NOŠTINSKÝKARATE TYGR SHOTOKANMartin PALANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vít POKORNÝKarate Lions Pardubice o.s.Ondřej TOŠOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej VÁGNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel ŽÍLAŠSK karate Karviná
kata, st. žákyně
Vanesa BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza DUDOVÁKARATE HavířovPavlína DUŠKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradMelanie KÁŇOVÁKARATE HavířovMariia KOBERNYKKarate Lions Pardubice o.s.Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLinda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adéla VITÁSKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Elena WIRCINSKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Ondřej MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradLeonard ONDOVČÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Vít POKORNÝKarate Lions Pardubice o.s.Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.
kata, ml. žákyně (10-11)
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela KUBELKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradDorotka PAVELKOVÁKARATE HavířovAnna VÁGNEROVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Sára VRZALOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
kata, ml. žákyně (7-9)
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ml. žáci (7-9) 8.-7.kyu
David DOLEČEKKARATE TEAM KCK LetohradDaniel KRSEKShotokan karate club Sokol VamberkJakub LUKAVSKÝShotokan karate club Sokol VamberkJeremy NÉMETHKarate Lions Pardubice o.s.Štěpán PODLESNÝKARATE HavířovDenis REKSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Radek TUROŇKARATE TEAM KCK Letohrad
kata, ml. žákyně (7-9) 8.-7.kyu
Adéla FILIPOVÁKARATE TEAM KCK LetohradNikoleta LUXOVÁKARATE TEAM KCK LetohradEster NOVÁKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradKristýna ONDRÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Johana ŠVANDOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
kata, ml. žáci (10-11) 8.-7.kyu
Adam BARTOŇ-DOBENÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David BEZKOČKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jindřich DUSILShotokan karate club Sokol VamberkMatyáš HAVLENAKARATE TEAM KCK LetohradDavid HORVÁTHŠSK karate KarvináNikolas HORVÁTHŠSK karate KarvináJakub JAROLÍMEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michal KRČMÁŘShotokan karate club Sokol VamberkOliver KUBÍNKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁKKARATE TEAM KCK LetohradRadim ŠEBETKASK Karate Ústí nad OrlicíTomy TRANShotokan karate club Sokol Vamberk
kata, ml. žákyně (10-11) 8.-7.kyu
Zuzana BARTOŠOVÁKARATE TEAM KCK LetohradMariana FEIFIČOVÁŠSK karate KarvináMarkéta JAŠKOVÁKARATE HavířovAmálie POLICKÁKARATE HavířovJohana ŠVANDOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
kata, st. žáci 8.-7.kyu
František DŘÍMALKARATE TEAM KCK LetohradPatrik HLOBILKARATE HavířovHynek HOLLEINŠSK karate KarvináKryštof KULHAVÝKARATE TEAM KCK LetohradDominik MACEKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Vojtěch MALÝKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radek NEKVINDAShotokan karate club Sokol Vamberk
kata, st. žákyně 8.-7.kyu
Kateřina PULKRTOVÁKARATE TEAM KCK LetohradZuzana ŠTĚCHOVÁKARATE TEAM KCK LetohradViktorie VÁŇOVÁSKBU Trutnov, z. s.
kumite, Masters ženy, BRH
Bohumíra DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, muži, -60 kg
Ron SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáPavel TRLIČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži, -67 kg
Martin FEIFIČŠSK karate KarvináJakub CHOMAKarate klub LICHNICE, z.s.Michal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, muži, -75 kg
MUDr. David BERANKARATE TEAM KCK LetohradMartin JINDRAShotokan karate club Sokol VamberkJakub KROULÍKSK Karate Ústí nad OrlicíAlbert VACEKKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, muži, -84 kg
Václav CHALOUPKAKarate-do Litomyšl, z.s.Tomáš KŘÍŽTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMarcel SKALICKÝSK Karate Ústí nad Orlicí
kumite, muži, +84 kg
Ing. Lukáš HONCShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži, BRH
MUDr. David BERANKARATE TEAM KCK LetohradIng. Lukáš HONCShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVáclav CHALOUPKAKarate-do Litomyšl, z.s.Martin JINDRAShotokan karate club Sokol VamberkTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, ženy, -55 kg
Bohumíra DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ženy, -61 kg
Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ženy, -68 kg
Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, ženy, +68 kg
Eliška BĚLICOVÁKARATE HavířovKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Miroslava SCHUBERTOVÁKarate Team Bohunice
kumite, ženy, BRH
Eliška BĚLICOVÁKARATE HavířovKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, junioři, -61 kg
Michal CVOLIGASKK Budo HavířovOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad Orlicí
kumite, junioři, -68 kg
Albert DŘÍMALKARATE TEAM KCK LetohradAdam HOŠÁKSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel TOPPISCHSK Karate Ústí nad Orlicí
kumite, junioři, -76 kg
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyMartin BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíBohuslav DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, junioři, +76 kg
Jan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Alexandr PIRKLSK Karate Ústí nad OrlicíDaniel TRLIČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, juniorky, -48 kg
Veronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, juniorky, -59 kg
Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateNela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ Sadská
kumite, juniorky, +59 kg
Aneta DOFFKOVÁSKK Budo HavířovŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, dorostenci, -52 kg
Ladislav BEČVÁŘSK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíRoman HLUSHKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KOPSAShotokan karate dó TJ SadskáVít MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenci, -57 kg
Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš VANČURASK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, dorostenci, -63 kg
Kristián KUČERAKarate-do Litomyšl, z.s.Radovan MRKVIČKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Benjamín PELIKOVSKÝKarate-do Litomyšl, z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandr ŠIMÁKKarate-do Litomyšl, z.s.Antonín TOMANSK Karate Ústí nad OrlicíMilan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -70 kg
Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, dorostenci, +70 kg
Jakub HASANShotokan karate dó TJ SadskáRichard KUHNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tomáš VESELÝKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenky, -47 kg
Veronika DOHNALOVÁSK Karate Olomouc z.s.Bára KRÁTKÁKarate Lions Pardubice o.s.Anežka MLÁDKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAmélie KOUTECKÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBarbora KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateSára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenky, +54 kg
Adéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Karina DENČYLJAKARATE TEAM KCK LetohradAnna HOŠÁKOVÁSK Karate Ústí nad OrlicíElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJana VACINOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Michaela VÁLKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANViktorie ŽWANKOVÁSKK Budo Havířov
kumite, st. žáci, -39 kg
Matyáš DVOŘÁKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin FOLTÝNKARATE TYGR SHOTOKANJan HRUŠKASK Karate Ústí nad OrlicíDominik MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít POKORNÝKarate Lions Pardubice o.s.
kumite, st. žáci, -45 kg
Patrik CHARVÁTKarate klub LICHNICE, z.s.Kryštof KOSAŘShotokan karate club Sokol VamberkMatyáš MOZGALASKK Budo HavířovMatyáš TOMISKK Budo Havířov
kumite, st. žáci, -52 kg
Matouš FOLWARCZNÝŠSK karate KarvináVáclav KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVít MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradDennis MEJSNARSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sebastian NOŠTINSKÝKARATE TYGR SHOTOKANRoman SIVÁKKARATE HavířovOndřej VÁGNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel ŽÍLAŠSK karate Karviná
kumite, st. žáci, -60 kg
Martin PALANKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, st. žáci, +60 kg
Volodymyr KOBERNYKKarate Lions Pardubice o.s.Filip ZRALÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, st. žákyně, -42 kg
Alžběta KOZLÍKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
kumite, st. žákyně, -50 kg
Viktorie ADÁMKOVÁSKK Budo HavířovKristýna BUKOVSKÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza KULHÁNKOVÁSKK Budo HavířovAdéla VITÁSKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Elena WIRCINSKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, st. žákyně, +50 kg
Vanesa BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Mariia KOBERNYKKarate Lions Pardubice o.s.Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLinda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -30 kg
Jonáš-Kašpar ROSASKBU Trutnov, z. s.
kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Matyáš DVOŘÁKSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -41 kg
Ondřej MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradVít POKORNÝKarate Lions Pardubice o.s.David ŠTURMASK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), +41 kg
Jakub HAMÁKOddíl karate HlinskoLukáš VITÁSEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), -35 kg
Eliška ZAJONCOVÁSKK Budo Havířov
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Nela KUBELKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradEliška KULHÁNKOVÁSKK Budo HavířovNatálie ŠTĚPÁNOVÁSKK Budo HavířovAnna VÁGNEROVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSára VRZALOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Sofie ŽWANKOVÁSKK Budo Havířov
kumite, ml. žáci (7-9), -27 kg
Petr SAMEŠSKK Budo Havířov
kumite, ml. žáci (7-9), -32 kg
David VOKÁLOddíl karate Hlinsko
kumite, ml. žákyně (7-9), -30 kg
Nikola ROJÍKOVÁSKK Budo Havířov
kumite, ml. žákyně (7-9), +30 kg
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (10-11) 8.-7.kyu, -35 kg
Adam BARTOŇ-DOBENÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nikolas HORVÁTHŠSK karate KarvináJakub JAROLÍMEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radim ŠEBETKASK Karate Ústí nad Orlicí
kumite, ml. žáci (10-11) 8.-7.kyu, +35 kg
Adam BARTOŇ-DOBENÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David BEZKOČKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jindřich DUSILShotokan karate club Sokol VamberkMatyáš HAVLENAKARATE TEAM KCK LetohradDavid HORVÁTHŠSK karate KarvináOliver KUBÍNKARATE TEAM KCK LetohradOndřej NOVÁKKARATE TEAM KCK LetohradTomy TRANShotokan karate club Sokol Vamberk
kumite, ml. žákyně (10-11) 8.-7.kyu, -35 kg
Zuzana BARTOŠOVÁKARATE TEAM KCK LetohradMariana FEIFIČOVÁŠSK karate KarvináJohana ŠVANDOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, ml. žáci (7-9) 8.-7.kyu, -32 kg
David DOLEČEKKARATE TEAM KCK LetohradDenis REKSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Radek TUROŇKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, ml. žáci (7-9) 8.-7.kyu, +32 kg
Daniel KRSEKShotokan karate club Sokol VamberkJeremy NÉMETHKarate Lions Pardubice o.s.
kumite, ml. žákyně (7-9) 8.-7.kyu, -30 kg
Nikoleta LUXOVÁKARATE TEAM KCK LetohradEster NOVÁKOVÁKARATE TEAM KCK LetohradJohana ŠVANDOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, ml. žákyně (7-9) 8.-7.kyu, +30 kg
Adéla FILIPOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite tým, muži
MUDr. David BERANKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]Jakub KROULÍKSK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]
kumite tým, žáci
Václav KRÁTKÝKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Matyáš DVOŘÁKSK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 2]Dennis MEJSNARSK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 2]Filip ZRALÝSK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 2]Jan HRUŠKASK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]Matouš FOLWARCZNÝŠSK karate Karviná [ŠSK 1]
kumite tým, žákyně
Kristýna BUKOVSKÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 1]Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 1]Adéla VITÁSKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 1]
kumite tým, dorostenci
Vít MAREŠKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Ondřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK Letohrad [DRACI]Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 3]Tomáš VANČURASK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 3]Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s. [Kamiwaza team 3]Vojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate-Do Dvůr Králové]Michal BRYŠKASK Karate Ústí nad Orlicí [SK Karate Ústí nad Orlicí]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]
kumite tým, dorostenky
Anežka MLÁDKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. [Karate-Do Dvůr Králové]Sára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad [KCK TEAM Letohrad]
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897