Český svaz karate

Mistrovství ČR dorostu, juniorů, U21, seniorů a Masters 2021 (4.12.2021)
211204_mcr_propozice_1.pdf
421 startů, 323 závodníků, 54 klubů
kata, masters muži U50
Ctibor JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecJan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Roman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMartin RUBEŠKARATE TEAM KCK LetohradMgr. David ŠENKÝŘSportovní klub policie České BudějoviceMgr. Marek ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kata, masters ženy U45
Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan LiberecRadka-Johana PATEROVÁKESL RYU SHOTOKAN z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ing. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU SHOTOKAN z.s.
kata, muži
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekJakub BOŠEKSHOBU AcademyIng. Šimon BRANDASHOBU AcademyDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU SHOTOKAN z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Matteo TAMBORLANINIDOSHINKAN Dojo, z.s.
kata, ženy
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU SHOTOKAN z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁBUDO KAN, z.s.Denisa NOVÁKOVÁSport Club Flair o.s.Linda SPANILÁKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
kata, junioři
Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradTomáš NECHYBAFight Club České BudějoviceMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip POHLBUDO KAN, z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.David VEDRALGRYF z.s.
kata, juniorky
Kateřina HÁKOVÁGRYF z.s.Petra HLAVÁČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Rozálie HORADOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceValentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Karolína MARTÍNKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANMagdaléna TRTÍKOVÁBUDO KAN, z.s.
kata, dorostenci
Karel BENDAChampions team z.s.Matyáš HOUSKAKESL RYU SHOTOKAN z.s.Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANTimmy NGUYEN-THAISONKobra KladnoJan STRÁNSKÝSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANJakub ŽLÁBEKSKP karate Písek
kata, dorostenky
Adéla JŮNOVÁChampions team z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Kateřina NOVÁKOVÁKarate Klub KyjovLucie PATEROVÁKESL RYU SHOTOKAN z.s.Eliška POKORNÁChampions team z.s.Barbora ŠŤASTNÁSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Barbora VACHOUTOVÁSKP karate PísekMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
kata, muži U21
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym DIMOVKobra KladnoFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceDavid LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekFilip SMUTNÝKESL RYU SHOTOKAN z.s.
kata, ženy U21
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAdéla MEHICKarate Vision PrahaMichaela SCHMIEDOVÁBUDO KAN, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
kata, masters muži 50+
Ing. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyKarel KESLKESL RYU SHOTOKAN z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
kata, masters ženy 45+
Kateřina KESLOVÁKESL RYU SHOTOKAN z.s.Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata tým, muži
Mgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Dream team výběr]Ing. Martin HERMANNSportovní klub policie České Budějovice [SKP České Budějovice]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kata tým, ženy
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Adéla MEHICKarate Vision Praha [Karate Vision]
kata tým, junioři
Adam NEJEDLÝTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
kata tým, juniorky
Kristýna VAŠÍČKOVÁChampions team z.s. [Champions team]Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s. [Výběr jižní Moravy - dorost juniorky]
kumite, Masters muži, BRH
David DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michal JINDRAChampions team z.s.Jan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Marek ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kumite, Masters ženy, BRH
Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, muži, -60 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějovicePavel TRLIČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži, -67 kg
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym DIMOVKobra KladnoDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceJan ROLLERTJ KARATE Praha
kumite, muži, -75 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceKryštof BEJČEKCobra Ryu Strakonice z.s.Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Matyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecJakub MATEJKAKarate Vision PrahaVojtěch MÉSZÁROSTJ KARATE PrahaDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kumite, muži, -84 kg
Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Gleb JEREMENKOKarate Vision PrahaJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceJán MATEJKAKarate Vision PrahaJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceAlex VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, muži, +84 kg
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBc. Tomáš HERMANNTJ Karate České BudějoviceJiří HILČERKarate Klub KyjovHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceJan HYKŠKarate Vision PrahaLukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.
kumite, ženy, -50 kg
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějovicePetra PRAGEROVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy, -55 kg
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAdriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, ženy, -61 kg
Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nela OSOUCHOVÁFight Club České BudějoviceVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision PrahaEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy, -68 kg
Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nikola KŘIŠŤANOVÁTJ KARATE PrahaHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ženy, +68 kg
Eliška BĚLICOVÁKARATE HavířovAnna HARRIESGRYF z.s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Monika NEDAVAŠKOVÁ-LATZELOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
kumite, junioři, -61 kg
Ha DO-VINHTJ karate TřebíčOndřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíDavid KLEWARSK Karate Český Krumlov z.s.Benedikt MRÁZEKKarate Lions Pardubice o.s.Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.
kumite, junioři, -68 kg
Marek FRINTAGRYF z.s.Adam HOŠÁKSK Karate Ústí nad OrlicíTomáš NECHYBAFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Kryštof RUŽATJ Karate České BudějoviceDan SYROVÝKarate Vision PrahaJan ŠINDLERSKK Budo HavířovPetr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecDavid VEDRALGRYF z.s.
kumite, junioři, -76 kg
Jakub BOUBLÍKShotokan karate club LounyBohuslav DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDavid SMRČEKShotokan karate club LounyBohumil SNOPEKFight Club České BudějoviceVojtěch VÁLEKKARATE TYGR SHOTOKANOldřich VAŠÍČEKBUDO KAN, z.s.
kumite, junioři, +76 kg
Tomáš BALKOTJ karate Nové HradyMartin ELIÁŠTJ Karate České BudějoviceJiří ENDRŠTChampions team z.s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJakub ŠPRYSLSK Karate Shotokan LiberecDaniel TRLIČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.Denis VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, juniorky, -48 kg
Anastasia BREDIKHINAKarate Vision PrahaAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Veronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
kumite, juniorky, -53 kg
Sára ČANIGOVÁTJ Karate České BudějoviceGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora KERBELOVÁChampions team z.s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Nikol ŠÍDOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kumite, juniorky, -59 kg
Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateNela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradKateřina HÁKOVÁGRYF z.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český Těšín
kumite, juniorky, +59 kg
Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemValentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMichaela MIGLOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška VÁCLAVÍKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.
kumite, dorostenci, -52 kg
Vojtěch DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíRoman HLUSHKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej CHACKOKarate Lions Pardubice o.s.Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTLSK Karate Český Krumlov z.s.Ondřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceJakub PALUCHKarate Klub Jeseník z.s.
kumite, dorostenci, -57 kg
Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel DUBTJ Karate České BudějoviceMartin KUTLÁKSK Karate Český Krumlov z.s.Adam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -63 kg
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceKarel BENDAChampions team z.s.Michal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceJaroslav ŠEBESTASK Karate Český Krumlov z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, dorostenci, -70 kg
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub HAVLÍKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš JELÍNEKSK Karate Český Krumlov z.s.Matěj KORYTARSK Karate Český Krumlov z.s.Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVáclav LUGERTChampions team z.s.Štěpán ŠNAJDRChampions team z.s.
kumite, dorostenci, +70 kg
Martin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub HLACHTJ Karate České BudějoviceMarek HOUSERTJ karate Nové HradyMatyáš JURÍKSK Karate Český Krumlov z.s.Erik KUBÍNIMASADA PrahaRichard KUHNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceJiří SNÍŽEKTJ Karate České BudějoviceJan TOUFARTJ karate Třebíč
kumite, dorostenky, -47 kg
Bára KRÁTKÁKarate Lions Pardubice o.s.Daniela MALÁFight Club České BudějoviceNatálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anežka MLÁDKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Quynh-Anh NGUYENCobra Ryu Strakonice z.s.Lucie PATEROVÁKESL RYU SHOTOKAN z.s.Sabina SMÉKALOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Lucy HRDLIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceVendula MARKOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecLucie MUSILOVÁSokol karate TišnovMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceSabina SMÉKALOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Sára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
kumite, dorostenky, +54 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEliška POKORNÁChampions team z.s.Aneta SCHLEIFEROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora ŠŤASTNÁSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Kateřina ŠTECOVÁChampions team z.s.Ema TINAVSKÁFight Club České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
kumite, muži U21, -60 kg
Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceRon SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáPavel TRLIČÍKKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, muži U21, -67 kg
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym DIMOVKobra KladnoDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMichal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
kumite, muži U21, -75 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceKryštof BEJČEKCobra Ryu Strakonice z.s.Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adam HREHOVČÍKKarate Vision PrahaOndra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecJakub MATEJKAKarate Vision PrahaVojtěch MÉSZÁROSTJ KARATE Praha
kumite, muži U21, -84 kg
Filip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Gleb JEREMENKOKarate Vision PrahaJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceDavid LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ján MATEJKAKarate Vision PrahaJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceAlex VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, muži U21, +84 kg
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš JENKNERTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy U21, -50 kg
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České Budějovice
kumite, ženy U21, -55 kg
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, ženy U21, -61 kg
Anna FALTOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nela OSOUCHOVÁFight Club České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla TRÁVNIKOVÁKarate Vision Praha
kumite, ženy U21, -68 kg
Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ženy U21, +68 kg
Eliška BĚLICOVÁKARATE HavířovAnna HARRIESGRYF z.s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
Licence Coach, Coach
Radek ANTOŠKarate Spartak VrchlabíDominik BANDASSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKryštof BEJČEKCobra Ryu Strakonice z.s.Bc. Josef BĚLICAKARATE HavířovJana BĚLICOVÁKARATE HavířovPhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceMiroslav BOGUSKÝChampions team z.s.Jiří BOUBLÍKShotokan karate club LounyMartin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceHelena BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel BURDAKarate Vision PrahaIng. Ondřej ČECHKobra KladnoFilip DITTRICHGRYF z.s.Katarína DOPITOVÁ-SÁMELOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceLuboš FELGRSK Karate Ústí nad OrlicíPetr FIALAKarate Klub KyjovIng. Josef FOGLKARATE TEAM KCK LetohradMarek FRANTASKK Budo HavířovIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyLukáš HONZÍKGRYF z.s.Pavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecAleš HROMÁDKOSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Miroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Milan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáLukáš JANDASportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Michal JINDRAChampions team z.s.Ing. Jan KASTLSK Karate Český Krumlov z.s.Bc. Petr KOCMÁNEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Naděžda KOČANDRLOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Barbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANPetr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradZdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Bc. David KREJČASKP karate PísekJakub KROULÍKSK Karate Ústí nad OrlicíPetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAneta MARKUŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tereza MATĚJKOVÁGRYF z.s.Bc. Lukáš MIKLOKARATE TYGR SHOTOKANDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceIng. Filip MILERSK KAMIWAZA KARATE z.s.Mgr. Veronika MIŠKOVÁBUDO KAN, z.s.Mgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid NOVÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Iva NOVÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petra PISKAČOVÁSK Karate Shotokan LiberecRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ing. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceTomáš REICHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan ROLLERTJ KARATE PrahaMartin RUBEŠKARATE TEAM KCK LetohradJan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryRichard RŮŽIČKASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYSvatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník z.s.Mgr. Svatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník z.s.Michaela SCHMIEDOVÁBUDO KAN, z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Josef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ing. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Aleš VAINERKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLubomír VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Mgr. Lubomír VAVERKABUDO KAN, z.s.Ing. Dagmar VESELKOVÁSportovní klub policie České BudějoviceIng. Vít ŽATKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Licence Coach, Coach doprovod
Hana BĚLOVÁSKP karate PísekKristina BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMira BUČKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Radek DUB MgrKarate Klub Tygr Karlovy VaryDušan HLAVÁČKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Martin HOUSERTJ karate Nové HradyRadek HRDLIČKATJ Karate České BudějoviceIng. Vladan KIRSCHNERBUDO KAN, z.s.Miroslav KLEINERSKK Budo HavířovOndřej KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANJiří KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateIng. Miroslav LÁCHAFight Club České BudějovicePavel LETOCHAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Milan MACHOTJ karate Nové HradyMichaela MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáKarel NOVÁKKarate Klub KyjovRené OSOUCHFight Club České BudějoviceMichal POHLBUDO KAN, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU SHOTOKAN z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.David ŠABONIDOSHINKAN Dojo, z.s.Mgr. David ŠENKÝŘSportovní klub policie České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Roman TRTÍKBUDO KAN, z.s.Vlastislav VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANSoňa VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897