Český svaz karate

Mistrovství v Poháru talentů JSK ČSKe 2021 (21.11.2021)
Mistrovstvi_JMK_v_karate_JSK_CSKe_2021_1.pdfselfreporting_form_KARATE_CSJSK_2021_2_1.pdf
320 startů, 97 závodníků, 10 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Jan-Tadeáš BOUMANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Damián DUDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Antonín HRNČÍŘNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Richard KOZUBNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ONEATATARO KAN, z.s.Jonáš ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Lukáš TROPPKODOKAI BRNO z.s.Jakub VÁVRANIDOSHINKAN Dojo, z.s.David WIENERSVČ DOMEČEK Brno
Karate Agility, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Magdaléna HRNČÍŘOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula KAŠTILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára KAŠTYLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Veronika KOZUBOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sandra NOREKKarate Club Dragons Rosice z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aadya PITTA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Laura STEJSKALOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Vítek BENC8.KYUSokol karate TišnovRobin BUČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj CUPAL8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan ČADASokol karate TišnovRadek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KAŠTILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karel KRATINAKODOKAI BRNO z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Mikuláš OBRDLÍKKODOKAI BRNO z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Samuel RATAJSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovDominik TRECHA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Adam ZAJÍCKODOKAI BRNO z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Eliška ANDRŠOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Klára ANDRŠOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Rozálie DVOŘÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Anežka MIČÍKOVÁSokol karate TišnovSofie PITZINGEROVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Emma RAUŠEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie SCHÖNOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Leontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora VESELÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Jakub ČADASokol karate TišnovLubomír ČADASokol karate TišnovDavid ESENDERNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Josef KYVÍŘSVČ DOMEČEK BrnoDavid LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik MAJER7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín POLÁŠEK7.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik ŠIMÁKSVČ DOMEČEK BrnoŠimon ŠMARDANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Dominik TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Ondřej ZAJÍCKODOKAI BRNO z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovBarbora HUMPOLCOVÁ8.KYUSokol karate TišnovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ8.KYUSokol karate TišnovLillien LACKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Vivien LACKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovSofie SADOVSKÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eva VRAŇANOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate Tišnov
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Denis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovMarek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Toby ZAHRADNÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Open chlapci-muži 14+
Jan HÁJEK7.KYUKarate Klub KyjovPetr HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovDavid KOLÁŘSokol karate TišnovMartin KUČERASVČ DOMEČEK BrnoJiří MACKŮ7.KYUSokol karate Tišnov
Karate Agility, Open dívky-ženy 14+
Jitka KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora KUXOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Antonín HRNČÍŘNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Richard KOZUBNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David WIENERSVČ DOMEČEK Brno
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Magdaléna HRNČÍŘOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula KAŠTILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára KAŠTYLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Veronika KOZUBOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sandra NOREKKarate Club Dragons Rosice z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aadya PITTA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Vítek BENC8.KYUSokol karate TišnovRobin BUČEKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj CUPAL8.KYUK4 Hodonín, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan KAŠTILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karel KRATINAKODOKAI BRNO z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Mikuláš OBRDLÍKKODOKAI BRNO z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovDominik TRECHA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Adam ZAJÍCKODOKAI BRNO z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Rozálie DVOŘÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie PITZINGEROVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Emma RAUŠEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie SCHÖNOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Leontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora VESELÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
David ESENDERNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Josef KYVÍŘSVČ DOMEČEK BrnoDavid LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik MAJER7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín POLÁŠEK7.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik ŠIMÁKSVČ DOMEČEK BrnoDominik TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Ondřej ZAJÍCKODOKAI BRNO z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovBarbora HUMPOLCOVÁ8.KYUSokol karate TišnovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ8.KYUSokol karate TišnovLillien LACKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Vivien LACKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovSofie SADOVSKÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eva VRAŇANOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate Tišnov
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Denis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovMarek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Toby ZAHRADNÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Open chlapci-muži 14+
Jan HÁJEK7.KYUKarate Klub KyjovPetr HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovDavid KOLÁŘSokol karate TišnovMartin KUČERASVČ DOMEČEK BrnoJiří MACKŮ7.KYUSokol karate Tišnov
Kihon Ido, Open dívky-ženy 14+
Jitka KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora KUXOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Leona ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate Tišnov
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)
Antonín HRNČÍŘNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš TROPPKODOKAI BRNO z.s.David WIENERSVČ DOMEČEK Brno
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)
Magdaléna HRNČÍŘOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára KAŠTYLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sandra NOREKKarate Club Dragons Rosice z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aadya PITTA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)
Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Matěj CUPAL8.KYUK4 Hodonín, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Karel KRATINAKODOKAI BRNO z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Mikuláš OBRDLÍKKODOKAI BRNO z.s.David ONEATA8.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER8.KYUK4 Hodonín, z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovDominik TRECHA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Miroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.Adam ZAJÍCKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)
Rozálie DVOŘÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie PITZINGEROVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Emma RAUŠEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie SCHÖNOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Leontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora VESELÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)
Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Josef KYVÍŘSVČ DOMEČEK BrnoDavid LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik MAJER7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín POLÁŠEK7.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik ŠIMÁKSVČ DOMEČEK BrnoDominik TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Ondřej ZAJÍCKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Lillien LACKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Vivien LACKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie SADOVSKÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eva VRAŇANOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)
Denis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Toby ZAHRADNÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aadya PITTA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Vítek BENC8.KYUSokol karate TišnovJan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub KyjovMiroslav VESELÍK8.KYUBUDO KAN, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Leontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Eliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik MAJER7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovBarbora HUMPOLCOVÁ8.KYUSokol karate TišnovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška KOLÁŘOVÁ8.KYUSokol karate TišnovSofie MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovDaniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Tereza ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate Tišnov
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Denis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoPetr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Filip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovMarek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovKamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Open chlapci-muži 14+
Jan HÁJEK7.KYUKarate Klub KyjovPetr HUMPOLEC8.KYUSokol karate TišnovJiří MACKŮ7.KYUSokol karate Tišnov
Kata Beginner, Open dívky-ženy 14+
Jitka KELLEROVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Barbora KUXOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Leona ZÁMEČNÍKOVÁ7.KYUSokol karate Tišnov
Kumite Beginner, Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)
Karolína KONOPČÍKOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Stella MALAFOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Aadya PITTA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Izabela ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)
Jan BUREŠ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Radek HAVLÍČEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Andrej KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Matyáš LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Oliver TALAŠ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)
Alena KRAHULOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Viktorie LYSOŇKOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie PITZINGEROVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Leontýna ŠVECOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)
Ondřej FUKSA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.David LOPUŠNÍK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Dominik MAJER7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Antonín POLÁŠEK7.KYUK4 Hodonín, z.s.Matěj SKLÁDAL7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAnna KALMANOVÁ7.KYUKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Nicol KOCOURKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Sofie SADOVSKÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Eva VRAŇANOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniela WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Nikol WOFFOVÁ7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)
Denis BALINT8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAleš KOTOULEK7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Marek MIKULA7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMichael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Toby ZAHRADNÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdriana JAŠKOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Kamila KARÁSKOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897