Český svaz karate

Mistrovství ČR 2015 (5.12.2015)
151205_mcr_cske.pdf
822 startů, 567 závodníků, 81 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Jan BARTOŠTJ KARATE PrahaIng. Jan BORGULAKESL RYU Shotokan z.s.Daniel HALAFight Club České BudějoviceIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyMiloslav KABEŠKarate klub Ústí nad LabemKarel KESLKESL RYU Shotokan z.s.Mgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIng. Jan MORAVEC Ph.D.TJ KARATE PrahaIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryMgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryIng. Vít ŠTENCELNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Masters ženy
Lenka BOUROVÁGRYF z.s.Markéta BURIANOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Andrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceKateřina KESLOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Žaneta RUČKOVÁHAKUBA Karate Ostrava
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Ing. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemBc. Jakub DEBRECENYIHAKUBA Karate OstravaAdam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Mgr. Karel IMRÍŠEKOddíl karate TJ Slavia KroměřížLukáš JANDASport Club Flair o.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Marek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANFilip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANMatteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ing Silvie CMIELOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Tereza HÁJKOVÁGRYF z.s.Nikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMgr. Veronika MIŠKOVÁTARO KAN, z.s.Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Monika SMOLAŘOVÁKarate klub Ústí nad LabemAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra ŠTENCLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Blade-Ahran PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Petr RICHTERKarate Vision PrahaJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.David ULVRKarate Vision PrahaJakub VAVŘIČKAKarate klub Ústí nad LabemJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kateřina ANTOŠOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ester BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Dorota BLECHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavSabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Tereza HÁJKOVÁGRYF z.s.Tereza JŮNOVÁChampions team z.s.Nikola JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichaela KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Marek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Pavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVáclav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj ŘÍHAGRYF z.s.David STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Vojtěch TONARSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel VALENTASokol karate Tišnov
Kata jednotlivci, Dorostenky
Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lenka HORÁČKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Simona MIKLÍKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížNikola PAPUČÍKOVÁHAKUBA Karate OstravaHana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision PrahaMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Sofie WAGNEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Miroslav-Daniel BERÁNEKKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Alexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoJiří POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaFilip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK Brno
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JŮZOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaNikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanThanh-Huong LUUTARO KAN, z.s.Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Natálie ŽIPPAIOVÁChampions team z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyas FATKAFight Club České BudějoviceTomáš JANÁČEKOddíl karate HlinskoMatyáš KLOUBEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Jakub POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaFilip RUČKAHAKUBA Karate OstravaKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceEliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecRozálie HORADOVÁKarate Vision PrahaKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecAmálie ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceOndřej HAŠAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTLChampions team - Horní SlavkovDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceMartin LUŽAKarate Klub KyjovDavid MACHOTJ karate Nové HradyJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceSebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDaniel VAŠEKŠSK karate KarvináŠimon ZWILLINGHAKUBA Karate Ostrava
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Veronika BOHUSLAVOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceDominika CALÁBROVÁKarate SVČ Amos Český TěšínAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNela KORDÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAnna NOSÁLKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucie PETRUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaEliška POKORNÁChampions team - Horní SlavkovMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceNatálie ŠTENCLOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kata jednotlivci, Muži U21
Dominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ing. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemPetr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaLibor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Matouš VANĚKKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Ženy U21
Patricie KLAPALOVÁShotokan karate-do Sokol SlanýMarkéta NOVÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kay POLANOVÁKarate Vision PrahaKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Michaela SLOUPENSKÁKarate klub OdryJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Dominik BANDASKarate klub Ústí nad Labem [Karate klub Ústí]Ing. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad Labem [Karate klub Ústí]Jakub VAVŘIČKAKarate klub Ústí nad Labem [Karate klub Ústí]Jaroslav OLŠÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Matteo TAMBORLANINIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Tomáš ZAŤKONIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Lukáš PEVNÝKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Kryštof ZLATOHLÁVEKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Veronika JELÍNKOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [SK KESL RYU]Klára MAREČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [SK KESL RYU]Ing. Hana VAŠÍČKOVÁKESL RYU Shotokan z.s. [SK KESL RYU]
Kata tým, Junioři
Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Dorostenci Fight]Jaroslav OLŠÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Matteo TAMBORLANINIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Tomáš ZAŤKONIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Lukáš PEVNÝKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Milan ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Kryštof ZLATOHLÁVEKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]
Kata tým, Juniorky
Magdalena TUŠLOVÁFight Club České Budějovice [Fight - dorostenky]Sabina FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]
Kata tým, Žáci
Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Bína, Erhart, Lácha M]Aleš ERHARTFight Club České Budějovice [Bína, Erhart, Lácha M]Martin LÁCHAFight Club České Budějovice [Bína, Erhart, Lácha M]Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice [Čarek, Florek, Klewar]Jakub FLOREKFight Club České Budějovice [Čarek, Florek, Klewar]David KLEWARFight Club České Budějovice [Čarek, Florek, Klewar]Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Luděk MÁČKAFight Club České Budějovice [Máčka, Růžička, Zýka]Lukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice [Máčka, Růžička, Zýka]Štěpán ZÝKAFight Club České Budějovice [Máčka, Růžička, Zýka]Dušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L "A"]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L "A"]Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L "A"]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Tadeáš JIRSASK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]David KASTLChampions team - Horní Slavkov [skekk]Lukáš KASTLChampions team - Horní Slavkov [skekk]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub SCHOLZKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Milan BAŠARTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kata tým, Žákyně
Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Bučková, Medová, Čondlová]Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Bučková, Medová, Čondlová]Michaela MEDOVÁFight Club České Budějovice [Bučková, Medová, Čondlová]Markéta KLEWAROVÁFight Club České Budějovice [Čerklová, Klewarová, Rosvaldová]Nela ROSVALDOVÁFight Club České Budějovice [Čerklová, Klewarová, Rosvaldová]Michaela CIRKLOVÁFight Club České Budějovice [Cirklová, Tinavská, Háková]Amálie HAKOVÁFight Club České Budějovice [Cirklová, Tinavská, Háková]Ema TINAVSKÁFight Club České Budějovice [Cirklová, Tinavská, Háková]Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice [Frydrychová, Rychlá, Kadlecová]Aneta KADLECOVÁFight Club České Budějovice [Frydrychová, Rychlá, Kadlecová]Eliška RYCHLÁFight Club České Budějovice [Frydrychová, Rychlá, Kadlecová]Veronika KINDLOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Marie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Český Krumlov]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Český Krumlov]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Karate Panthers Český Krumlov]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SK Karate - Shotokan Liberec]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Sport Relax]Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Masters muži, bez rozdílu hmotnosti
Radomír DOMINTJ Karate České BudějovicePetr JÍŠAFight Club České BudějoviceIng. Jan MORAVEC Ph.D.TJ KARATE PrahaDaniel PEKUNIAKChampions team z.s.Ing. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryStanislav VORŽÁČEKShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite jednotlivci, Masters ženy, bez rozdílu hmotnosti
Markéta BURIANOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Filip DITTRICHGRYF z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Marek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANOndřej STRNADShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samson GRIGORJANSKK Budo HavířovTim HAFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceKarel PINKASSKK Budo HavířovDominik SZALAYTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Ing. Šimon CHMELÁRKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michal KOBĚRSKÝSKK Budo HavířovJakub KOČÍGRYF z.s.Vojtěch KOČÍTJ Karate České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceMgr. Bohuslav ŠÁLASportovní klub Samuraj Domažlice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Miroslav BOGUSKÝChampions team z.s.Jan FAITTJ KARATE PrahaJiří HÁJEKKarate klub OdryJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Radim STEHLÍKTJ Baník Příbram - KaratePetr ŠVARCTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Josef CIGLANSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Bc. Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradySilvestr HIRNERKARATE HavířovOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceDavid PEKUNIAKChampions team z.s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Mgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Miroslav BOGUSKÝChampions team z.s.Jan FAITTJ KARATE PrahaTim HAFight Club České BudějoviceStanislav HÁJEKKarate klub OdryBc. Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyIng. Šimon CHMELÁRKlub karate - dó Bruntál, z.s.Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceJindřich PILMANNKESL RYU Shotokan z.s.Petr ŠVARCTJ KARATE Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějovicePavla MEZZEIOVÁTJ MDDM OstrovKay POLANOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Markéta BAREŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaMgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Lenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Elvíra DJEMILEVAKESL RYU Shotokan z.s.Ivana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lucie JANOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceSimona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela SLOUPENSKÁKarate klub OdryJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecLudmila KALINOVÁ-PAVLÍKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavKamila MANDÍKOVÁTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateIng. Veronika ŘEŽÁBKOVÁSportovní klub Samuraj DomažliceKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceKamila MANDÍKOVÁTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal SLONINASKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.Blade-Ahran PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíMatěj ŠKULTÉTYSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMartin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecJakub KRUPINSKÝSKK Budo HavířovMatěj KÜHNKARATE SPORT RELAX z.s.Dominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJakub MUCHAOddíl karate HlinskoJakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Jiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarek GORGOLSKK Budo HavířovMatěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJaroslav OLŠÁKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lukáš PEVNÝKARATE SPORT RELAX z.s.Marek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceVojtěch SLAVÍKOddíl karate HlinskoMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecJan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Josef ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáJasmin DRAGANOVIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Lukáš HANZLCobra Ryu Strakonice z.s.Miloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceLukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid ULVRKarate Vision PrahaPetr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Monika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíAnita VÝPRACHTICKÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceAlžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavKristýna ŘEHÁKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Michaela BUDAJOVÁChampions team - Horní SlavkovBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Michala KAMENICKÁKarate TJ Sokol StěžeryLenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceHana SKALÍKOVÁSKK Budo HavířovAneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip KOVAŘÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jakub LANTORATJ Baník Příbram - KarateOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějovicePavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPetr NAVRÁTILSKK Budo HavířovRadek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíVáclav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceMartin BLAŽEKSKK Budo HavířovMikuláš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMartin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaKristián HNÍZDILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub JEDLIČKAKarate TJ Sokol StěžeryJan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Oliver-František KUNCTJ Karate České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceVojtěch NOVOTNÝKarate Spartak VrchlabíJan RACEKTJ Karate České BudějoviceTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Vojtěch BOURAGRYF z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceViktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateDominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Josef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej SNIEGOŇSKK Budo HavířovTomáš TYLEFight Club České BudějoviceAlbert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradMartin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch HURTAL.F. CLUB KARATE, z.s.Petr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoLukáš JÍLEKChampions team z.s.Marek KALENDASKK Budo HavířovVladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Petr OKENICATJ Karate České BudějoviceMaroš TARANKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceJáchym HOŘÁKKESL RYU Shotokan z.s.David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Tibor MALINSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš NOSÁKOVECTJ Baník Příbram - KarateFilip TREJTNARKASR ŽAMBERK
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Kateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŘEHÁKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika SASOVÁSK Karate Shotokan LiberecEva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceErika HUBKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika JAKUBŮChampions team z.s.Beata KAJFOSZKarate SVČ Amos Český TěšínAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Michaela KLUSÁČKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Anna LOJDOVÁChampions team z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan BRODNÍČEKTJ Baník Příbram - KaratePavel BUBENÍKChampions team z.s.Tomáš DITTRICHGRYF z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíMartin HANÁKTJ karate TřebíčKamil KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Petr PELIKÁNTJ Karate České BudějovicePavel STASOGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceDavid BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Max FIALASK Karate Shotokan LiberecPetr HAVLÁSEKSKK Budo HavířovLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáDaniel NGUYENSKK Budo HavířovDavid TOKARČÍKSKK Budo HavířovVojtěch ZRNAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Martin BECKOVSKÝSKK Budo HavířovOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíMarkos HERNANDEZKarate Klub Jeseník z.s.Martin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.Gleb JEREMENKOKarate klub Spektra PrahaDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMartin KOČÁREKSportovní klub Karate MostMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecPetr MAREKASK Tatra KopřivniceDaniel NGUYENSKK Budo HavířovRichard PUFFERSKK Budo HavířovPavel SMETIPRACHKarate TJ Sokol StěžeryJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryViktor GALLŠSK karate KarvináFilip HORÁČEKSK Karate Shotokan LiberecFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Jan-Ladislav LÁCTJ Baník Příbram - KarateMichal LYSKOGRYF z.s.Jakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavJiří POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáVáclav VITOŇSportovní klub Samuraj DomažliceMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Martin BEDNÁRKARATE HavířovMartin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Martin KYLBERGERCobra Ryu Strakonice z.s.Marek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Jan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLinda SRCHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaNela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovOlga POLÁŠKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateNelly-Natalie JELINKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Magdalena LENDEROVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Lucie RUDOLFSKÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceZuzana ŠIMÁČKOVÁKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Barbora ŠPRINCOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Filip BUBENÍKChampions team z.s.Ondřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíMatyas FATKAFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateTomáš JANÁČEKOddíl karate HlinskoLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáDavid SMRČEKSportovní klub Karate Most
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Patrik BAZONIChampions team z.s.Adam BUŠÁKShotokan karate club Sokol VamberkJakub ČERNÝSportovní klub Karate MostBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKMatěj HAMPLKarate Sokol Velké MeziříčíDavid HRABALNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David CHAČATRJANSportovní klub Karate MostFilip CHMELÍČEKSKK Budo HavířovLuděk MÁČKAFight Club České BudějoviceNikolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David ROTTERKarate Klub Jeseník z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceSebastián SKALÍKSKK Budo HavířovTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Tomáš BALKOTJ karate Nové HradyMichael BARTOŠGRYF z.s.Vojtěch ČUPANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecFilip DRÁPELAKarate Sokol Velké MeziříčíDavid KLEWARFight Club České BudějoviceJakub MIKULEGRYF z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecVáclav RŮZHATJ Karate České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceŠtěpán RYCHTERASK Karate Shotokan LiberecJakub ŠUSTÍKSK Karate Ústí nad OrlicíMarek ŠVECFight Club České BudějoviceSamuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Matyáš BAKRLÍKSK Karate Shotokan LiberecJáchym BOČEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Zdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecAdam GREGŮREKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš HÖFERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Adam KANALOŠSK Karate Shotokan LiberecRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceJakub POCHMANShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaBohumil SNOPEKFight Club České BudějoviceAdam ŠTĚPÁNCobra Ryu Strakonice z.s.Petr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecVojtěch VÁLEKShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaDominik VÝLETKarate Klub Kyjov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceEliška DONÁTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVBeata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíAndrea STUCHLÍKOVÁFight Club České BudějoviceEva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Gabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecNatálie KALIVODOVÁSK Karate Shotokan LiberecBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceAmélie SUCHÁNKOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVPavlína ŠKALDOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceMatyáš BĚDROŇSKK Budo HavířovDavid BERKATJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecDavid KASTLChampions team - Horní SlavkovMatěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid MACHOTJ karate Nové HradyOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Michal BABŮREKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš BĚDROŇSKK Budo HavířovAleš ERHARTFight Club České BudějoviceFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecLukáš KLEINKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Jaroslav ŠEBESTAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAdam ŠKARYDKarate klub LICHNICE, z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jiří VRBAChampions team z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějovicePetr JOVANOVIČTJ Karate České BudějoviceMatyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Michaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNela KORDÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryNatálie ORLICKÁSKK Budo HavířovNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Dominika CALÁBROVÁKarate SVČ Amos Český TěšínMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceKateřina MOSKVOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška POKORNÁChampions team - Horní SlavkovEma TINAVSKÁFight Club České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Filip DITTRICHGRYF z.s.Petr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samson GRIGORJANSKK Budo HavířovTim HAFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceKarel PINKASSKK Budo HavířovDominik SZALAYTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub KOČÍGRYF z.s.Jiří KRYCHFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
MUDr. Vítězslav FRONKSportovní klub Samuraj DomažliceBc. Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceNikolas MIŠÍKTJ KARATE PrahaJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Antonín NGUYENSportovní klub Samuraj Domažlice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějovicePavla MEZZEIOVÁTJ MDDM OstrovKay POLANOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +60 kg
Lucie JANOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceKamila MANDÍKOVÁTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateKateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Michaela SLOUPENSKÁKarate klub OdryJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite tým, Muži (senioři)
Tim HAFight Club České Budějovice [Ha, Kubička, Krych]Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan ROHLENASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik SZALAYTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Jan FAITTJ KARATE Praha [TJ KARATE Praha]Nikolas MIŠÍKTJ KARATE Praha [TJ KARATE Praha]Petr ŠVARCTJ KARATE Praha [TJ KARATE Praha]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Mgr. Simona FORSTOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Mgr. Veronika MIŠKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Kateřina SENDLEROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Ivana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Jakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá Boleslav [Karate Lions Pardubice]Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s. [Karate Lions Pardubice]Jaroslav OLŠÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Matteo TAMBORLANINIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Tomáš ZAŤKONIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM BRNO]Jasmin DRAGANOVIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tomáš GABRIELTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Juniorky
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Jan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tibor MALINSKÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION UL]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Tomáš MARUŠKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Kumite tým, Dorostenky
Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Eva ŠMEJKALOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Licence kouč, turnaj
Jindřich ARDOLFTJ Karate České BudějovicePhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Lubomír DVOŘÁKSKK Budo HavířovLukáš EXLERKASR ŽAMBERKJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceSamson GRIGORJANSKK Budo HavířovIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyDominika HÝSKOVÁTJ Karate České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateZuzana LINHARTOVÁTJ Karate České BudějoviceMilan MACHOTJ karate Nové HradyEva MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaIng. Pavla MUSILOVÁ PhD.TJ Karate České BudějoviceKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceJakub ZÁBOJL.F. CLUB KARATE, z.s.Ing. Vít ŽATKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897