Český svaz karate

Ústecký regionální pohár 2022 (13.2.2022)
Ustecky_regionalni_pohar_2022_Usti.pdf
151 startů, 72 závodníků, 5 klubů
kata, ml. žáci (5-9) 8.-7.kyu
Richard HARASZTIASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel HOCEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan JAKUBÍČEKShotokan Sport Centrum Česká LípaJáchym KAŠPARKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Josef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ŠEVČÍKShotokan karate club Louny
kata, ml. žákyně (5-9 ) 8.-7.kyu
Ellen FORIŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEmilie MIKOTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea OBHLÍDALOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie VOLFOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, muži
Michal BUREŠShotokan karate club LounyJan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ženy
Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, junioři
David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, juniorky
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetra VAISOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, dorostenci
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, dorostenky
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, st. žáci
Maxim FALIONKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRadek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VUONG-MINH-DUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, st. žákyně
Adéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kata, ml. žáci (10-11)
Petr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMunkh-Uchral KHERLENBAATARShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, ml. žákyně (10-11)
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ml. žáci (10-11) 8.-7.kyu
Samuel BOUBLÍKShotokan karate club LounyAdam HAMPEJSKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš KADETKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVáclav LEKEŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav MOTHEJZÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan PEŠEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr SALAČSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ml. žákyně (10-11) 8.-7.kyu
Valerie BRZOBOHATÁKARATE SPORT RELAX z.s.Natália KINČLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLeona POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kata, st. žáci 8.-7.kyu
Jan MITTELBACHKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Max PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš PURMASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam TOPINKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, st. žákyně 8.-7.kyu
Viktorie BRZOBOHATÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kateřina NOVOTNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ema ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Magdaléna ZACHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, Masters muži
Michal BUREŠShotokan karate club LounyJan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, Masters ženy
Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata tým, muži
Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pavel]
kata tým, ženy
Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Znamenáčková, Pokorná, Klimplová]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]
kata tým, junioři
Pavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Pomikáček, Štěpánský, Řehák]Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pavel]
kata tým, juniorky
Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Znamenáčková, Pokorná, Klimplová]Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]
kata tým, ml. žáci
Richard HARASZTIASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Harazstia]
kata tým, ml. žákyně
Emilie MIKOTASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Forišová]Andrea OBHLÍDALOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Obhlídalová - Volfová]
kata tým, st. žáci
Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Derfl,Hmilánský, Lekeš]Adam HAMPEJSKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hampejs, Kašpar, Kadet]Radek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Nechuta,Koudelka,Otranto]
kata tým, st. žákyně
Ema ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Řeháková, Novotná, Zachová]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Nývltová]
kata duo, muži
Patrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Voves]
kata duo, junioři
Pavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Štěpánský, Pomikáček]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Foriš]Matěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Forišová]
kata duo, juniorky
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK KAMURA Ústí n. L.]Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK KAMURA Ústí n. L.]Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Klimplová,Pokorná]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Čepičková]
kata duo, ml. žáci
Samuel BOUBLÍKShotokan karate club Louny [SKC Louny- Boublík Ševčík]Richard HARASZTIASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Purma]Petr SALAČSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Topinka]Jan PEŠEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem Pešek - Mohejzlík]Jáchym KAŠPARKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Svoboda, Kašpar]Josef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Svoboda, Kašpar]
kata duo, ml. žákyně
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Forišová]Ellen FORIŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Forišová]Emilie MIKOTASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Mikota]
kata duo, st. žáci
Adam HAMPEJSKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hampejs, Kadet]Lukáš KADETKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hampejs, Kadet]Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hmilanský, Derfl]Daniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Hmilanský, Derfl]Václav LEKEŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Mitelbach, Lekeš]Jan MITTELBACHKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Mitelbach, Lekeš]Jiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Koudelka]Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Prokopčuk]Max PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Prokopčuk]Lukáš PURMASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION PURMA]Adam TOPINKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Topinka]Miroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Voves]Petr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vuong]David VUONG-MINH-DUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Vuong]
kata duo, st. žákyně
Ema ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Řeháková, Novotná,]Magdaléna ZACHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Zachová, Brzobohatá]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pracnová]Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Pracnová]
kumite, muži, -75 kg
Martin KOČÁREKShotokan karate club Louny
kumite, muži, +84 kg
Jan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, muži, BRH
Jan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, junioři, -61 kg
Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, -53 kg
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, +59 kg
Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, dorostenci, -52 kg
Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -63 kg
Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -70 kg
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, -47 kg
Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, +54 kg
Lucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žáci, -39 kg
Maxim FALIONKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRadek NECHUTASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -45 kg
Simone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -52 kg
Kryštof KRCHShotokan karate club Louny
kumite, st. žákyně, -42 kg
Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Munkh-Uchral KHERLENBAATARShotokan Sport Centrum Česká Lípa
kumite, ml. žákyně (10-11), -42 kg
Pavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, ml. žákyně (10-11), +42 kg
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, muži U21, -75 kg
Martin KOČÁREKShotokan karate club Louny
kumite, ženy U21, -61 kg
Aljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, ženy U21, -68 kg
Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897