Český svaz karate

1. kolo Jihomoravského poháru talentů JSK ČSKe 2022 (20.3.2022)
1kolo_Poharu_Talentu_a_Krajsky_pohar_JSK_CSKe_2022_v3.pdf
328 startů, 129 závodníků, 9 klubů
Karate Agility, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
Martin DOKULIL8.KYUTJ karate TřebíčMichael FERKOTARO KAN, z.s.Tomáš HAMERNÍKTARO KAN, z.s.Dominik IŠTOKKarate Club Dragons Rosice z.s.Richard KOZUBNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lukáš ONEATATARO KAN, z.s.Karel STEJNÝTARO KAN, z.s.Jonáš ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Sebastian VONDRÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Viktorie-Adéla BOUMOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula KAŠTILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Gabriela VESELÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Dominik BENÍČEK8.KYUTJ karate TřebíčJan-Tadeáš BOUMA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Tomáš ČAPKAKarate Club Dragons Rosice z.s.David ČERMÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Erik FURY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Richard JEŽAKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KAŠTILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karel KRATINAKODOKAI BRNO z.s.Matyáš LUŽNÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Eloy-Buffalo MONAGHAM8.KYUK4 Hodonín, z.s.Samuel RATAJSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán STALMACH8.KYUSokol karate TišnovFilip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Lukáš TROPPKODOKAI BRNO z.s.Brian TUČKA8.KYUTJ karate TřebíčDavid WIENER8.KYUSVČ DOMEČEK Brno
Karate Agility, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Klára ANDRŠOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lenka BÄROVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Katka BERANOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Anna DUDKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sofie KOŽUSKÁKarate Klub KyjovTereza KŘÍŽOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Lucie KUKLÍNKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Julie LEJSKOVÁTARO KAN, z.s.Elena MACHÁČKOVÁKarate Klub KyjovNikol MAJEROVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Ema REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie SCHÖNOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Vítek BENC8.KYUSokol karate TišnovJan BERAN8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan ČADA8.KYUSokol karate TišnovMatěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan HOLOUBEK8.KYUTARO KAN, z.s.Filip HOLŠAN8.KYUK4 Hodonín, z.s.Adam KAFKA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniel KOPTÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Oliver KRMÍČEK8.KYUTJ karate TřebíčPetr MUSILSVČ DOMEČEK BrnoVáclav NĚMEC8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik NOVÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Mikuláš OBRDLÍK8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nikolaj PARTYKA8.KYUTJ karate TřebíčJan POSPÍŠIL8.KYUSokol karate TišnovVáclav PURER8.KYUSokol karate TišnovMatias SCHINDLERTARO KAN, z.s.Dominik TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Šimon VESELÝ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Karate Agility, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Elen DOBIÁŠOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Agáta JOZÍFKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína MAZNIČENKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAnežka MIČÍKOVÁ8.KYUSokol karate TišnovKristína RÍGOVÁ8.KYUTJ karate TřebíčAnna STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate TišnovThea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Jakub ČADA8.KYUSokol karate TišnovLubomír ČADA8.KYUSokol karate TišnovDavid ESENDER8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Josef KOPECKÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KOPTÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal KRAJČOVIČ8.KYUTJ karate TřebíčJosef KYVÍŘ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub PASEKAKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik ŠIMÁK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMatouš ŠIMEK8.KYUK4 Hodonín, z.s.Šimon ŠMARDA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Karate Agility, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Zora KHODABOCUS8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAneta KUKLÍNKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Karate Agility, Open chlapci-muži 14+
Jiří ČAJKAKarate Klub KyjovPetr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovJan HÁJEK7.KYUKarate Klub KyjovDavid KOLÁŘ7.KYUSokol karate TišnovFrantišek KŘENKarate Klub KyjovMartin KUČERA8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoFilip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovJiří NĚMEC8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDaniel OPRCHALTARO KAN, z.s.Martin SVOBODA7.KYUKarate Klub Kyjov
Karate Agility, Open dívky-ženy 14+
Eliška KOCIÁNOVÁKarate Klub KyjovNikole-Océane MALÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Lucie STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate Tišnov
Kihon Ido, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
Martin DOKULIL8.KYUTJ karate TřebíčMichael FERKOTARO KAN, z.s.Tomáš HAMERNÍKTARO KAN, z.s.Richard KOZUBNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karel STEJNÝTARO KAN, z.s.Sebastian VONDRÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Viktorie-Adéla BOUMOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula KAŠTILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Gabriela VESELÁKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Dominik BENÍČEK8.KYUTJ karate TřebíčJan-Tadeáš BOUMA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.David ČERMÁK8.KYUTARO KAN, z.s.Erik FURY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Richard JEŽAKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KAŠTILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karel KRATINAKODOKAI BRNO z.s.Matyáš LUŽNÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Eloy-Buffalo MONAGHAM8.KYUK4 Hodonín, z.s.Samuel RATAJSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán STALMACH8.KYUSokol karate TišnovFilip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Lukáš TROPPKODOKAI BRNO z.s.Brian TUČKA8.KYUTJ karate TřebíčDavid WIENER8.KYUSVČ DOMEČEK Brno
Kihon Ido, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Klára ANDRŠOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Katka BERANOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Anna DUDKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sofie KOŽUSKÁKarate Klub KyjovTereza KŘÍŽOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Lucie KUKLÍNKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Julie LEJSKOVÁTARO KAN, z.s.Elena MACHÁČKOVÁKarate Klub KyjovEma REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie SCHÖNOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Vítek BENC8.KYUSokol karate TišnovJan BERAN8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan ČADA8.KYUSokol karate TišnovMatěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan HOLOUBEK8.KYUTARO KAN, z.s.Filip HOLŠAN8.KYUK4 Hodonín, z.s.Adam KAFKA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniel KOPTÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Oliver KRMÍČEK8.KYUTJ karate TřebíčPetr MUSILSVČ DOMEČEK BrnoVáclav NĚMEC8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik NOVÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Mikuláš OBRDLÍK8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nikolaj PARTYKA8.KYUTJ karate TřebíčJan POSPÍŠIL8.KYUSokol karate TišnovVáclav PURER8.KYUSokol karate TišnovMatias SCHINDLERTARO KAN, z.s.Dominik TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Šimon VESELÝ8.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kihon Ido, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Elen DOBIÁŠOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Agáta JOZÍFKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína MAZNIČENKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAnežka MIČÍKOVÁ8.KYUSokol karate TišnovKristína RÍGOVÁ8.KYUTJ karate TřebíčAnna STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate TišnovThea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kihon Ido, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Jakub ČADA8.KYUSokol karate TišnovLubomír ČADA8.KYUSokol karate TišnovDavid ESENDER8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Josef KOPECKÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KOPTÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal KRAJČOVIČ8.KYUTJ karate TřebíčJosef KYVÍŘ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub PASEKAKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik ŠIMÁK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMatouš ŠIMEK8.KYUK4 Hodonín, z.s.Šimon ŠMARDA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kihon Ido, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Zora KHODABOCUS8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAneta KUKLÍNKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kihon Ido, Open chlapci-muži 14+
Jiří ČAJKAKarate Klub KyjovPetr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovJan HÁJEK7.KYUKarate Klub KyjovDavid KOLÁŘ7.KYUSokol karate TišnovFrantišek KŘENKarate Klub KyjovMartin KUČERA8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoFilip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovJiří NĚMEC8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDaniel OPRCHALTARO KAN, z.s.Martin SVOBODA7.KYUKarate Klub Kyjov
Kihon Ido, Open dívky-ženy 14+
Eliška KOCIÁNOVÁKarate Klub KyjovNikole-Océane MALÝKarate Club Dragons Rosice z.s.Lucie STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate Tišnov
Kumite Balloon, Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)
Martin DOKULIL8.KYUTJ karate TřebíčRichard KOZUBNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karel STEJNÝTARO KAN, z.s.Sebastian VONDRÁKNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)
Viktorie-Adéla BOUMOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Vendula KAŠTILOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Leona PARDYOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)
Dominik BENÍČEK8.KYUTJ karate TřebíčJan-Tadeáš BOUMA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Erik FURY8.KYUK4 Hodonín, z.s.Richard JEŽAKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KAŠTILNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karel KRATINAKODOKAI BRNO z.s.Matyáš LUŽNÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Eloy-Buffalo MONAGHAM8.KYUK4 Hodonín, z.s.Samuel RATAJSKÝNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Štěpán STALMACH8.KYUSokol karate TišnovFilip ŠÁNA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Lukáš TROPPKODOKAI BRNO z.s.Brian TUČKA8.KYUTJ karate TřebíčDavid WIENER8.KYUSVČ DOMEČEK Brno
Kumite Balloon, Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)
Klára ANDRŠOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Katka BERANOVÁ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Anna DUDKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAmálie HASÍKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Veronika KOZUBOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Sofie KOŽUSKÁKarate Klub KyjovTereza KŘÍŽOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Lucie KUKLÍNKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Julie LEJSKOVÁTARO KAN, z.s.Elena MACHÁČKOVÁKarate Klub KyjovEma REWAJOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Sára ŘEHOŘOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie SCHÖNOVÁ8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)
Vítek BENC8.KYUSokol karate TišnovJan BERAN8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jan ČADA8.KYUSokol karate TišnovMatěj DOBEŠ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Jan HOLOUBEK8.KYUTARO KAN, z.s.Filip HOLŠAN8.KYUK4 Hodonín, z.s.Adam KAFKA8.KYUK4 Hodonín, z.s.Daniel KOPTÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Oliver KRMÍČEK8.KYUTJ karate TřebíčPetr MUSILSVČ DOMEČEK BrnoVáclav NĚMEC8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDominik NOVÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Mikuláš OBRDLÍK8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Nikolaj PARTYKA8.KYUTJ karate TřebíčJan POSPÍŠIL8.KYUSokol karate TišnovVáclav PURER8.KYUSokol karate TišnovMatias SCHINDLERTARO KAN, z.s.Dominik TROPP8.KYUKODOKAI BRNO z.s.
Kumite Balloon, Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)
Elen DOBIÁŠOVÁ8.KYUTARO KAN, z.s.Agáta JOZÍFKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína MAZNIČENKOVÁ8.KYUKarate Klub KyjovAnežka MIČÍKOVÁ8.KYUSokol karate TišnovKristína RÍGOVÁ8.KYUTJ karate TřebíčAnna STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate TišnovThea VAŠÍČKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Balloon, St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)
Jakub ČADA8.KYUSokol karate TišnovLubomír ČADA8.KYUSokol karate TišnovDavid ESENDER8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Josef KOPECKÝ8.KYUKODOKAI BRNO z.s.Tomáš KOPTÁKKarate Club Dragons Rosice z.s.Michal KRAJČOVIČ8.KYUTJ karate TřebíčJosef KYVÍŘ8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoVojtěch LUŽNÝ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Jakub PASEKAKarate Club Dragons Rosice z.s.Dominik ŠIMÁK8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoMatouš ŠIMEK8.KYUK4 Hodonín, z.s.Šimon ŠMARDA8.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kumite Balloon, St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)
Zora KHODABOCUS8.KYUSVČ DOMEČEK BrnoAneta KUKLÍNKOVÁKarate Club Dragons Rosice z.s.Sofie LEVÁKOVÁ8.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Děvčata do 7 let (7.Kyu)
Izabela ŠVECOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 8-9 let (7.Kyu)
Andrej KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Patrik SVOBODA7.KYUTJ karate Třebíč
Kata Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (7.Kyu)
Rozálie DVOŘÁKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Aadya PITTA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Barbora VESELÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)
Matěj BEŇO7.KYUK4 Hodonín, z.s.Dalimil DANĚK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Vojtěch ILČÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.David ONEATA7.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER7.KYUK4 Hodonín, z.s.Dominik TRECHA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ladislav ŽENATA7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovEliška KOLÁŘOVÁ7.KYUSokol karate TišnovSofie PITZINGEROVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Gabriela SVOBODOVÁ7.KYUTJ karate TřebíčLeontýna ŠVECOVÁ7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Šárka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, St. žáci 12-13 let (7.Kyu)
Denis BALINT7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDaniel HORŇÁK7.KYUKarate Klub KyjovEliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘIL7.KYUTARO KAN, z.s.Michael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kata Beginner, St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdriana JAŠKOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Sofie MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovEva VRAŇANOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kata Beginner, Open chlapci-muži 14+
Petr ČERNOŠEK8.KYUSokol karate TišnovJan HÁJEK7.KYUKarate Klub KyjovDavid KOLÁŘ7.KYUSokol karate TišnovPetr KONEČEK7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoFilip MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovMartin SVOBODA7.KYUKarate Klub Kyjov
Kata Beginner, Open dívky-ženy 14+
Lucie STALMACHOVÁ8.KYUSokol karate Tišnov
Kumite Beginner, Ml. žáci 8-9 let (7.Kyu)
Andrej KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Patrik SVOBODA7.KYUTJ karate Třebíč
Kumite Beginner, Ml. žákyně 8-9 let (7.Kyu)
Rozálie DVOŘÁKOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Karolína KONOPČÍKOVÁ7.KYUKODOKAI BRNO z.s.Aadya PITTA7.KYUNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Karolína-Anna STRNADOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Barbora VESELÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)
Matěj BEŇO7.KYUK4 Hodonín, z.s.Vojtěch ILČÍK7.KYUK4 Hodonín, z.s.David ONEATA7.KYUTARO KAN, z.s.Tobiáš PITZINGER7.KYUK4 Hodonín, z.s.Dominik TRECHA7.KYUK4 Hodonín, z.s.Ladislav ŽENATA7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Kumite Beginner, Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)
Monika ČAJKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovEliška KOLÁŘOVÁ7.KYUSokol karate TišnovSofie PITZINGEROVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.Gabriela SVOBODOVÁ7.KYUTJ karate TřebíčŠárka ZICHÁČKOVÁ7.KYUKarate Klub Kyjov
Kumite Beginner, St. žáci 12-13 let (7.Kyu)
Denis BALINT7.KYUSVČ DOMEČEK BrnoDaniel HORŇÁK7.KYUKarate Klub KyjovEliáš KOBZÍK7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.Jan KOUŘIL7.KYUTARO KAN, z.s.Michael WOFF7.KYUKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite Beginner, St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)
Adéla CHALOUPKOVÁ7.KYUKarate Klub KyjovAdriana JAŠKOVÁ7.KYUTARO KAN, z.s.Sofie MACKŮ7.KYUSokol karate TišnovEva VRAŇANOVÁ7.KYUK4 Hodonín, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897