Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2022 - 2.kolo (14.5.2022)
220514_np2_propozice_1.pdf220514_np2_harmonogram.pdf
453 startů, 328 závodníků, 54 klubů
kata, muži
Dominik BANDASSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Vít MASAŘBUDO KAN, z.s.Josef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Timmy NGUYEN-THAISONKobra KladnoMatouš PECHARKarate Vision PrahaPavel PETRKobra KladnoFilip POHLBUDO KAN, z.s.Matěj ŘÍHAGRYF z.s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekFilip SMUTNÝKESL RYU SHOTOKAN z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaMatteo TAMBORLANINIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martin UNGEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecDavid VEDRALGRYF z.s.Vojtěch VRÁTNÝKarate Lions Pardubice o.s.
kata, ženy
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Karolína MARTÍNKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceDenisa NOVÁKOVÁSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁBUDO KAN, z.s.Sabina SMÉKALOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ŠŤASTNÁSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Magdaléna TRTÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
kata, junioři
Karel BENDAChampions team z.s.Michal DVOŘÁKKarate Lions Pardubice o.s.Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Alex KOZUBALKARATE TYGR SHOTOKANPavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradTomáš NECHYBAFight Club České BudějoviceTimmy NGUYEN-THAISONKobra KladnoMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip POHLBUDO KAN, z.s.Tomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Jan STRÁNSKÝSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaRadek TIRALAChampions team z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANDavid VEDRALGRYF z.s.Vojtěch VRÁTNÝKarate Lions Pardubice o.s.Matyáš ZALABÁKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
kata, juniorky
Mira BUČKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Petra HLAVÁČOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Soňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla JŮNOVÁChampions team z.s.Alice-Jana KIRSCHNEROVÁBUDO KAN, z.s.Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PATEROVÁKESL RYU SHOTOKAN z.s.Michaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Sabina SMÉKALOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora ŠŤASTNÁSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
kata, dorostenci
Jan BÁRTASportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemRudolf HAVIGERSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Artur HLUSHCHENKOKarate Vision PrahaJan HOFFMANNSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyáš HOUSKAKESL RYU SHOTOKAN z.s.Jan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jáchym JETELKESL RYU SHOTOKAN z.s.Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlex KIRSCHNERKarate Klub Jeseník z.s.Volodymyr KOBERNYKKarate Lions Pardubice o.s.Dalibor KOLÍNKOSK karate Dragon DDM NeratoviceJan KOPSAShotokan karate dó TJ SadskáKryštof KOSAŘShotokan karate club Sokol VamberkOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradSebastian NOŠTINSKÝKARATE TYGR SHOTOKANJakub PALUCHKarate Klub Jeseník z.s.Adam RAUŠERNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVíctor SÁNCHEZSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.Kryštof SLUKAChampions team z.s.Štěpán SVOBODASK karate Dragon DDM NeratoviceAlexandr ŠIMÁKKarate-do Litomyšl, z.s.František TRUBELÍKKarate Klub KyjovPavel ŽÍLAŠSK karate KarvináJakub ŽLÁBEKSKP karate Písek
kata, dorostenky
Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecKarolína DUŠKOVÁChampions team z.s.Natálie GÁLIKOVÁChampions team z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen KOTAROVÁKARATE TYGR SHOTOKANBára KRÁTKÁKarate Lions Pardubice o.s.Anna KUBÍNOVÁBUDO Plzeň z.s.Natálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sofia MAZURGRYF z.s.Kateřina NOVÁKOVÁBUDO KAN, z.s.Linda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Veronika REŠOVÁSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Klára SLÍPKOVÁFight Club České BudějoviceAmálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovDaria STUDENKOVAKarate Vision PrahaBára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Isabel ULLISCHOVÁChampions team z.s.Kateřina URBANOVÁVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Michaela VÁLKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANRiana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.
kata, muži U21
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDavid LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vít MASAŘBUDO KAN, z.s.Jan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradPavel PETRKobra KladnoJakub SCHÁNILECSKP karate PísekFilip SMUTNÝKESL RYU SHOTOKAN z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
kata, ženy U21
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKarolína MARTÍNKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Andrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínMagdaléna TRTÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.Tereza VAŠÍČKOVÁBUDO KAN, z.s.
kumite, muži, -67 kg
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlbert DŘÍMALKARATE TEAM KCK LetohradBenedikt MRÁZEKKarate Lions Pardubice o.s.Jan ROLLERTJ KARATE PrahaRon SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáJan ŠINDLERSKK Budo HavířovPetr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
kumite, muži, -75 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBohuslav DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tim HAFight Club České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Matyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecMgr. Marek ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kumite, muži, -84 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceFilip FILIPIKarate Lions Pardubice o.s.Michal GALUŠKAKarate Klub Jeseník z.s.Aleš HRÁCHKobra KladnoMartin KOHUTKarate PoličkaJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceLadislav MORÁVEKShotokan karate club Sokol VamberkJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDenis VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, muži, +84 kg
Jiří HILČERKarate Klub KyjovVáclav CHALOUPKAKarate-do Litomyšl, z.s.Lukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, ženy, -55 kg
Anastasia BREDIKHINAKarate Vision PrahaBarbora KERBELOVÁChampions team z.s.Leona MARKOVAKarate Lions Pardubice o.s.Karolína MARTÍNKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Veronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Nikol ŠÍDOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kumite, ženy, -61 kg
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola KŘIŠŤANOVÁTJ KARATE PrahaAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
kumite, ženy, -68 kg
Kateřina KUČEROVÁKarate PoličkaJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela MIGLOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Eliška VÁCLAVÍKOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Tereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
kumite, ženy, +68 kg
Eliška BĚLICOVÁKARATE HavířovKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, junioři, -61 kg
Ladislav BEČVÁŘSK Karate Ústí nad OrlicíJan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal CVOLIGASKK Budo HavířovVojtěch DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíOndřej CHACKOKarate Lions Pardubice o.s.Jiří JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Vít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecMartin KUTLÁKSK Karate Český Krumlov z.s.Adam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝKarate Vision PrahaTomáš VANČURASK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan VOPÁLKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, junioři, -68 kg
Karel BENDAChampions team z.s.Ondřej DOLEČEKSK Karate Ústí nad OrlicíJakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceMarek FRINTAGRYF z.s.Petr JAŠKAKARATE HavířovDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecDavid MALÍKTJ Baník Příbram - KarateJiří MIKULASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NECHYBAFight Club České BudějoviceKryštof RUŽATJ Karate České BudějoviceTomáš SÁMELVIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.Radek TIRALAChampions team z.s.Antonín TOMANSK Karate Ústí nad OrlicíVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.David VEDRALGRYF z.s.
kumite, junioři, -76 kg
Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s.Pavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVáclav LUGERTChampions team z.s.Vojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jiří SNÍŽEKTJ Karate České BudějoviceDan SYROVÝKarate Vision PrahaŠtěpán ŠNAJDRChampions team z.s.
kumite, junioři, +76 kg
Martin DUCHOŇFight Club České BudějoviceJiří ENDRŠTChampions team z.s.Lukáš JELÍNEKSK Karate Český Krumlov z.s.Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceJan TOUFARTJ karate TřebíčVojtěch VÁLEKKARATE TYGR SHOTOKAN
kumite, juniorky, -53 kg
Sára ČANIGOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie MUSILOVÁSVČ DOMEČEK BrnoLucie PATEROVÁKESL RYU SHOTOKAN z.s.Jana RAŽNÁKarate PoličkaSabina SMÉKALOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jana VACINOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
kumite, juniorky, -59 kg
Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecViktorie BROŽKOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarkéta KŘEČKOVÁGRYF z.s.Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška POKORNÁChampions team z.s.Sára STEJSKALOVÁKARATE TEAM KCK LetohradEliška ŠTARMANNOVÁSVČ DOMEČEK Brno
kumite, juniorky, +59 kg
Karina DENČYLJAKARATE TEAM KCK LetohradAneta DOFFKOVÁSKK Budo HavířovVeronika HAVLÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela POKLADNÍKOVÁKODOKAI BRNO z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíBarbora ŠŤASTNÁSportovní klub karate Chvatěruby, z.s.Kateřina ŠTECOVÁChampions team z.s.Ema TINAVSKÁFight Club České BudějoviceKristýna VAŠÍČKOVÁChampions team z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Adéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, dorostenci, -52 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMarek ČANIGAKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMarek DROZDÍKSKK Budo HavířovErik HALAČSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecAdam HAVLÍČEKSK Karate Shotokan LiberecDaniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAntonín HORADKarate Vision PrahaFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJan JAROŠSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKryštof KOSAŘShotokan karate club Sokol VamberkDominik MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Matyáš MOZGALASKK Budo HavířovJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceJakub PALUCHKarate Klub Jeseník z.s.Roman SIVÁKKARATE HavířovKryštof SLUKAChampions team z.s.Štěpán SVOBODASK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej VÁGNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel ŽÍLAŠSK karate Karviná
kumite, dorostenci, -57 kg
Matyáš BROŽSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryJaroslav FARABAUERSK Karate Český Krumlov z.s.Artur HLUSHCHENKOKarate Vision PrahaRoman HLUSHKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.Jáchym JETELKESL RYU SHOTOKAN z.s.Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDalibor KOLÍNKOSK karate Dragon DDM NeratoviceMichal KYLARSKK Budo HavířovVít MAREŠKARATE TEAM KCK LetohradJaromír MUSILFight Club České BudějoviceOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradSebastian NOŠTINSKÝKARATE TYGR SHOTOKANTomáš PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Víctor SÁNCHEZSK karate Dragon DDM NeratoviceLukáš ZEMANKarate Lions Pardubice o.s.Adam ZÍKASK Karate Český Krumlov z.s.
kumite, dorostenci, -63 kg
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceMatyáš BĚDROŇSKK Budo HavířovJakub BERÁNEKSK Karate Ústí nad OrlicíMichal BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíDavid BRZOBOHATÝL.F. CLUB KARATE, z.s.Viktor ČÁSTEKBUDO KAN, z.s.Bruno DVOŘÁKTJ Karate České BudějoviceJan HOFFMANNSK karate Dragon DDM NeratoviceJan KOPSAShotokan karate dó TJ SadskáKristián KUČERAKarate-do Litomyšl, z.s.Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIllia STUDENKOVKarate Vision PrahaFilip ŠÍRSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekŠimon ZÁLABSKÝSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY
kumite, dorostenci, -70 kg
Filip ANDRESBUDO KAN, z.s.Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVáclav DUDLKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekVolodymyr KOBERNYKKarate Lions Pardubice o.s.Matěj KORYTARSK Karate Český Krumlov z.s.Damián KYUSTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateDamián MOKRÁČEKTJ Karate České BudějoviceHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceMatyáš ŘAČÁKL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip ZRALÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, dorostenci, +70 kg
Nikita BOČKOVSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marek DEMJANSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJakub HASANShotokan karate dó TJ SadskáHynek HOLLEINŠSK karate KarvináMatyáš JURÍKSK Karate Český Krumlov z.s.Tomáš SLABÝKODOKAI BRNO z.s.František TRUBELÍKKarate Klub Kyjov
kumite, dorostenky, -47 kg
Simona HADRAVOVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Nela JEŘÁBKOVÁTJ Karate České BudějoviceVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Bára KRÁTKÁKarate Lions Pardubice o.s.Daniela MALÁFight Club České BudějoviceNatálie MALAFOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Anežka MLÁDKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tereza ŠRŮTOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Andrea VAŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Riana VESELÍKOVÁBUDO KAN, z.s.Adéla VITÁSKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Kristýna BUKOVSKÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Sabina DAŇHELOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína DUŠKOVÁChampions team z.s.Anna FRANKOVÁFight Club České BudějoviceNatálie GÁLIKOVÁChampions team z.s.Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucy HRDLIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceJana JANEČKOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Kamila KARÁSKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Natálie KELLEROVÁKODOKAI BRNO z.s.Elen KOTAROVÁKARATE TYGR SHOTOKANTereza KULHÁNKOVÁSKK Budo HavířovVendula MARKOVÁTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecSofia MAZURGRYF z.s.Kateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekLinda PAVLASOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela POSKEROVÁKarate Klub Jeseník z.s.Marie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceKlára SLÍPKOVÁFight Club České BudějoviceViktorie TOMANOVÁSK Karate Ústí nad OrlicíVeronika ZEDNÍKOVÁSKK Budo Havířov
kumite, dorostenky, +54 kg
Viktorie ADÁMKOVÁSKK Budo HavířovAdéla BLAŽKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceAnna HOŠÁKOVÁSK Karate Ústí nad OrlicíMarkéta KLEWAROVÁSK Karate Český Krumlov z.s.Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdina MATOULKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Magdalena MÍKOVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Soňa PONČÍKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Natálie SOUKOPOVÁChampions team z.s.Amálie STRMISKOVÁKarate Klub KyjovBára ŠMOROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Michaela VÁLKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANViktorie ŽWAKOVÁSKK Budo Havířov
kumite, muži U21, -75 kg
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceMartin BRYŠKASK Karate Ústí nad OrlicíMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlbert DŘÍMALKARATE TEAM KCK LetohradBohuslav DUŠEKSK Karate Ústí nad OrlicíFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adam HOŠÁKSK Karate Ústí nad OrlicíMartin JINDRAShotokan karate club Sokol VamberkBenedikt MRÁZEKKarate Lions Pardubice o.s.Michal ONDRÁČEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan ŠINDLERSKK Budo HavířovDaniel TOPPISCHSK Karate Ústí nad OrlicíPetr VACEKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
kumite, muži U21, +75 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceLukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceMartin KOHUTKarate PoličkaTomáš KŘÍŽTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateRadek LÁCHAFight Club České BudějoviceDavid LŽIČAŘSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecJakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradAlexandr PIRKLSK Karate Ústí nad OrlicíDenis VODIČKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
kumite, ženy U21, -61 kg
Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAnastasia BREDIKHINAKarate Vision PrahaDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceNela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KERBELOVÁChampions team z.s.Adéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Veronika MIŠÁKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Nikol ŠÍDOVÁKarate Spartak Vrchlabí
kumite, ženy U21, +61 kg
Eliška BĚLICOVÁKARATE HavířovJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínTereza VÁLKOVÁSK Karate Olomouc z.s.
Licence Coach, Coach (duplikát)
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceMilan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáMiroslav KLEINERSKK Budo HavířovBc. David KREJČASKP karate PísekBianka MACHOVÁFight Club České BudějoviceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecDominik MIKULATJ Karate České BudějovicePetra PISKAČOVÁSK Karate Shotokan LiberecBc. Lenka ROUDNICKÁFight Club České Budějovice
Licence Coach, Coach (kalendářní rok)
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tereza JŮNOVÁ DiS.Champions team z.s.Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš PICHL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš REICHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michaela SCHMIEDOVÁBUDO KAN, z.s.Jiří SMÉKALKarate-do Litomyšl, z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Radka TESAŘOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anička VRÁBELOVÁSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Licence Coach, Coach doprovod (kalendářní rok)
Jan BUREŠNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Robert MUSILTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJiří ŠMORANIDOSHINKAN Dojo, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897