Český svaz karate

Krajský přebor ÚKSKe 2022 (18.6.2022)
URP-CL-2022.pdf
139 startů, 71 závodníků, 4 kluby
kata, masters muži
Michal BUREŠShotokan karate club Louny
kata, masters ženy
Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, muži
Dominik BANDASSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPatrik GAŠPARKARATE SPORT RELAX z.s.Ondřej KOVÁCSKARATE SPORT RELAX z.s.Patrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ženy
Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, junioři
David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PETERKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, juniorky
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, dorostenci
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMiroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠTĚPÁNSKÝKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, dorostenky
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, st. žáci
Maxim FALIONKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam HAMPEJSKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMax PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VUONG-MINH-DUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, st. žákyně
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína SVOBODOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMagdaléna ZACHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ml. žáci (10-11)
Daniel HOCEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš KADETKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJáchym KAŠPARKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ml. žákyně (10-11)
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ml. žákyně (7-9)
Misheel BATTULGAKARATE SPORT RELAX z.s.Sofie FICZUOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ml. žáci (5-9) 8.-7.kyu
Josef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan ŠEVČÍKShotokan karate club Louny
kata, ml. žákyně (5-9) 8.-7.kyu
Anežka BUREŠOVÁShotokan karate club LounyEllen FORIŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikol FUKALOVÁShotokan karate club LounyEmilie MIKOTASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie VOLFOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kata, ml. žáci (10-11) 8.-7.kyu
Samuel BOUBLÍKShotokan karate club LounyDulguun GANKHUYAGKARATE SPORT RELAX z.s.David MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.Miroslav MOTHEJZÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemGerelt-Od OCHIRSUKHKARATE SPORT RELAX z.s.Jaromír POKORNÝKARATE SPORT RELAX z.s.Josef POŘÍZKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, ml. žákyně (10-11) 8.-7.kyu
Lucie KRUPIČKOVÁShotokan karate club Louny
kata, st. žáci 8.-7.kyu
Zdeněk BARTÁKKARATE SPORT RELAX z.s.Munkhsuld BATTULGAKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš PURMASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam TOPINKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTeodor VALJENTKARATE SPORT RELAX z.s.
kata, st. žákyně 8.-7.kyu
Barbora CUPOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kateřina NOVOTNÁKARATE SPORT RELAX z.s.Ema ŘEHÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kata tým, junioři
Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Foriš,Peterka,Pavel)]
kata tým, juniorky
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Čepičková, Kokhanina, Konůpková)]
kata tým, ml. žákyně
Anežka BUREŠOVÁShotokan karate club Louny [SKC Louny Burešová, Fukalová,Krupičková]Nikol FUKALOVÁShotokan karate club Louny [SKC Louny Burešová, Fukalová,Krupičková]Lucie KRUPIČKOVÁShotokan karate club Louny [SKC Louny Burešová, Fukalová,Krupičková]Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Čepičková,Forišová,Mikota)]
kata tým, st. žáci
Maxim FALIONKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Jan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Maliarik J.Maliarik D.,Pomikáček]Petr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Faust, Prokopčuk,Vuong)]Jiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Koudelka,Otranto,Musil)]Miroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Kučera,Hocek,Topinka)]
kata tým, st. žákyně
Kateřina NOVOTNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Zachová, Novotná,Řeháková]Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Červená Konůpková,Nývltová))]
kata duo, muži
Ondřej KOVÁCSKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Kovács, Gašpár]Patrik VOVESSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Voves,Šmíd)]
kata duo, junioři
Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Pavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Štěpánský, Pomikáček]David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Foriš,Peterka)]Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Kendík,Kučera)]
kata duo, juniorky
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Natálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Klimplová,Pokorná]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Čepičková,Kokhanina]
kata duo, ml. žáci
Jáchym KAŠPARKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Samuel BOUBLÍKShotokan karate club Louny [SKC Louny Boublík,Ševčík]Jan ŠEVČÍKShotokan karate club Louny [SKC Louny Boublík,Ševčík]Jaromír POKORNÝKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Pokorný,Poříz]
kata duo, ml. žákyně
Anežka BUREŠOVÁShotokan karate club Louny [SKC Louny Fukalová, Burešová]Nikol FUKALOVÁShotokan karate club Louny [SKC Louny Fukalová, Burešová]Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Čepičková, Forišová)]Emilie MIKOTASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Mikota,Kmoníčková)]
kata duo, st. žáci
Maxim FALIONKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Munkhsuld BATTULGAKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Battulga, Dulguun]Jan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Maliarik J,, Maliarik D.]Petr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Faust,Vuong)]Jiří KOUDELKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Koudelka,Otranto)]Adam TOPINKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Topinka,Harasztia)]
kata duo, st. žákyně
Kateřina NOVOTNÁKARATE SPORT RELAX z.s. [SPORT RELAX Novotná,Řeháková]Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Červená Konůpková)]Klementina NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem(Nývltová,Pracnová)]
kumite, juniorky, -53 kg
Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, -59 kg
Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, juniorky, +59 kg
Elen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, dorostenci, -52 kg
Jan DERFLKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HMILÁNSKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemOndřej ŠTĚPÁNSKÝKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, dorostenci, -57 kg
Miroslav KENDÍKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -63 kg
Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenci, -70 kg
Karel BUREŠKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel POMIKÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.Jan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, -47 kg
Vanese KLIMPLOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, dorostenky, -54 kg
Jana HLOUŠKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
kumite, dorostenky, +54 kg
Sylvie KOKHANINASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie KOLANKIEWICZOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie POKORNÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, st. žáci, -40 kg
Petr FAUSTSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -45 kg
Maxim FALIONKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSimone OTRANTOSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VUONG-MINH-DUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -50 kg
Max PROKOPČUKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žáci, -55 kg
Miroslav KUČERASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žákyně, -42 kg
Adéla KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žákyně, -47 kg
Nikola PRACNOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
kumite, st. žákyně, +47 kg
Nela ČERVENÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMagdaléna ZACHOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ml. žáci (10-11), -35 kg
Jáchym KAŠPARKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan MALIARIKKARATE SPORT RELAX z.s.
kumite, ml. žákyně (10-11), +40 kg
Anežka ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897