Český svaz karate

NP žactva 2016 - 1.kolo (11.6.2016)
160611_npz1.pdf
434 startů, 283 závodníků, 40 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Jakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceOndřej SUCHÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká LípaErnest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká LípaPavel ŠORALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub HRADSKÝKobra KladnoViktor MILLERKobra KladnoMarek BOURAGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Pavel STASOGRYF z.s.Jakub DOUŠASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid VYHNALKarate Vision PrahaMatyáš KLOUBEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Filip SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Jonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaŠtěpán ZÝKAFight Club České BudějoviceVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Adriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Veronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Lucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínKristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM NeratoviceNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Karolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Eliška ČUBOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceNikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra Praha
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jiří CHÝSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KUTHANTJ Karate České BudějoviceVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceOndřej KRUCKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš MILLERSK karate Dragon DDM NeratoviceJiří HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaLadislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip POHLTARO KAN, z.s.Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSamuel RATAJKobra KladnoLukáš BRADÁČGRYF z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid VEDRALGRYF z.s.Ondřej HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ZAHRÁDKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid ZAHRÁDKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamMoshe HARRIESKarate Vision PrahaOndřej CHROMÝKarate Vision PrahaBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.František NOVOTNÝKarate Vision PrahaMichal STROFFKarate Vision PrahaLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáAlex KOZUBALShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaVitaliy FEDKOSKBU Trutnov, z. s.Pavel KOTEKSKBU Trutnov, z. s.Jan STRÁNSKÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanRoman PAVUKSKBU Trutnov, z. s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Gallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyas FATKAFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Kateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Anna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára SUCHÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMagda RACKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie VYHNALOVÁKarate Vision PrahaMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceEliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAmálie ONDROUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaLucie PETRUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceTomáš FROLÍKFight Club České BudějoviceAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdrián LUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTimmy NGUYEN-THAISONKobra KladnoAdam SULEJMANOVKobra KladnoOndřej FILIPGRYF z.s.David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid MACHOTJ karate Nové HradyAdrian GRELLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceAlex KOZUBALShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceDavid BERKATJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceMatyáš PŘÍHODAKarate klub Spektra PrahaSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceDaniel ADAMKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan CHUDINAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Lucie SAJTLEROVÁTJ Karate České BudějoviceSára KOREŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna VALEŠOVÁKobra KladnoLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Linda MATĚJKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIsabella GRELLAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Anička KOLAŘÍKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika BOHUSLAVOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie PETRUŠKOVÁShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceSofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceVeronika KUŠNÍROVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata tým, Žáci
Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice C]Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice C]Jan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice C]Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice D]Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice D]Matyáš MILLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice D]Přemysl ČAREKFight Club České Budějovice [FIGHT Ma]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [FIGHT Mb]David VEDRALGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Ondřej FILIPGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Marek FRINTAGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Jakub MIKULEGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Lukáš BRADÁČGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Jakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [Kamura žáci A]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Lovosice B]Martin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Lovosice B]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ustí]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ustí]Jiří HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ustí]Václav-František ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNON LOVOSICE A]Adrián LUCSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNON LOVOSICE A]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNON LOVOSICE A]Tomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Ernest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, Žákyně
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Nikola KUNERTOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Kristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Veronika BOHUSLAVOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [FIGHT Fa]Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice [FIGHT Fb]Eva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Panthers]Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Panthers]Michaela MIGLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [Panthers]Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda]Veronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Lovosice]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Lovosice]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Lovosice]Viktorie HOŠKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Nikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceJan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíLuděk MÁČKAFight Club České BudějovicePavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.David BENEŠKARATE TEAM KCK LetohradPavel HOFMEISTERShotokan karate dó TJ SadskáMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostDaniel HANUŠSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaMatěj LIŠKAKarate klub Spektra PrahaŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Ondřej SUCHÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJáchym DIMOVKobra KladnoMichael BARTOŠGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Albert DŘÍMALKARATE TEAM KCK LetohradRon SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceMarek ŠVECFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáJáchym BOČEKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Ondřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíViktor MILLERKobra KladnoAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Martin KOČÁREKSportovní klub Karate MostZdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDominik KOČANDRLEFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Dušan NGUYENKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Radek LÁCHAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Tereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška RYCHLÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Natálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceBianka MACHOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Eliška VAŠKOVÁFight Club České BudějoviceLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceKateřina LITVÍKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KUTHANTJ Karate České BudějoviceAleš HRDINAKARATE TEAM KCK LetohradAleš ERHARTFight Club České BudějoviceOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyas FATKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš BRADÁČGRYF z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryRichard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Kryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Martin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANMichal BABŮREKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Marek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Adam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáJakub ČERNÝSportovní klub Karate MostDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate MostGallen-Darren PATERSONSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceLukáš JELÍNEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub FLOREKFight Club České BudějoviceLukáš RŮŽIČKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jiří HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceJohn NGUENKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Michaela MIGLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Vanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Natálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
David ŘEZANKATJ Karate České BudějoviceOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradDavid MACHOTJ karate Nové HradyKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceMatyáš PŘÍHODAKarate klub Spektra PrahaSamuel VÍTEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKMatěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceDavid BERKATJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Petr JOVANOVIČTJ Karate České BudějoviceTomáš FROLÍKFight Club České BudějoviceOndřej FILIPGRYF z.s.John NGUENKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJosef NĚMECTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Lucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceSofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceAdéla MARKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Tereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceKristýna ČERKLOVÁFight Club České Budějovice
Kouč, licence turnaj
Aleš HRÁCHKobra KladnoPhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceMilan FÜRSTKarate klub Spektra Praha
Kouč, licence sezóna
Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radek ANTOŠKarate Spartak VrchlabíJosef KRATOCHVÍLShotokan Sport Centrum Česká LípaAlena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaBc. Veronika ŠKODOVÁ DiS.Shotokan Karate Klub ATTFIS OstravaMilan MACHOTJ karate Nové HradyPavel MORICKarate Vision PrahaPetra NOVÁKarate Vision PrahaLucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Martin BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Helena BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratovicePetra LEVÁ-STRNADOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Bc. Lukáš MIKLOKARATE TYGR SHOTOKANFilip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897