Český svaz karate

NP žactva 2016 - 2.kolo (23.10.2016)
161023_npz2.pdf
484 startů, 309 závodníků, 44 klubů
Kata jednotlivci, Starší žáci
Tomáš BALKOTJ karate Nové HradyMarek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDan BĚLOHOUBEKKarate Klub KyjovJakub BLÁHASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANMarek BOURAGRYF z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Jakub CHÁBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid KLEWARFight Club České BudějoviceMatyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Denis KOVAŘÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj LIPPERTSK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Vít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceJan SKLENÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratovicePavel STASOGRYF z.s.Vojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecNikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoDavid VYHNALKarate Vision PrahaAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNikola STAŇKOVÁTJ karate Nové HradyVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Veronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš BRADÁČGRYF z.s.Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceBruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceMatyas FATKAFight Club České BudějoviceVitaliy FEDKOSKBU Trutnov, z. s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecJakub FIDLERSK karate Dragon DDM NeratoviceFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceKristián FRANCSK Karate Shotokan LiberecMarek FRINTAGRYF z.s.Moshe HARRIESKarate Vision PrahaDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří CHÝSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Matyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceMartin LUŽAKarate Klub KyjovDavid MAŠEKCobra Ryu Strakonice z.s.Michal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice z.s.Marek MRÁZTJ Tatran PrachaticeAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceFrantišek NOVOTNÝKarate Vision PrahaTomáš OTTATARGET SPORT MILOVICE z.s.René PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecFilip POHLTARO KAN, z.s.Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceDan SYROVÝKarate Vision PrahaZdeněk ŠIMONKESL RYU Shotokan z.s.Filip VANĚČEKTARGET SPORT MILOVICE z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANDavid VEDRALGRYF z.s.Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Tomáš VYLITASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANMartin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Nikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemZdeněk ŽÁKTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecTereza BOUŠKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceRozálie HORADOVÁKarate Vision PrahaViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAnna NOSÁLKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANEliška POKORNÁChampions team z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíKarolína STAŇKOVÁTJ karate Nové HradyAndrea ŠIMONOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Veronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Ema TINAVSKÁFight Club České BudějoviceEva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Lucie VYHNALOVÁKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceDavid BERKATJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatěj ENDRYCHSK Karate Shotokan LiberecDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecOndřej FILIPGRYF z.s.Adam FORMÁNEKSPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTLChampions team z.s.Lukáš KASTLChampions team z.s.Oldřich KOMÁREKCobra Ryu Strakonice z.s.David KREČMERTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jan KUTHANTJ Karate České BudějoviceOndra LIŠKATJ Tatran PrachaticeDavid MACHOTJ karate Nové HradyVadym MYKULINSK Karate Shotokan LiberecJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Tadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Antonín PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavJan STRÁNSKÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSamuel VÍTEKFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina SLEZÁKOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Linda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Monika ŽIDOVÁSPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKAN
Kata tým, Žáci
Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Bína, Vítek, Fatka]Jakub FLOREKFight Club České Budějovice [Florek, Čarek, Klewar]Ondřej FILIPGRYF z.s. [GRYF A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [GRYF A]David VEDRALGRYF z.s. [GRYF A]Marek BOURAGRYF z.s. [GRYF B]Marek FRINTAGRYF z.s. [GRYF B]Pavel STASOGRYF z.s. [GRYF B]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax z.s.]Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Filip POHLNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n.L.]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n.L.]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n.L.]Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Jáchym TINAVSKÝFight Club České Budějovice [Tinavský, Kočandrle, Zýka]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kata tým, Žákyně
Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Buckova, Medova, Klewarova]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers A]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers A]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers A]Michaela MIGLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers B]Eva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers B]Michaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers B]Nicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Magdaléna TRTÍKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Tereza VAŠÍČKOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Brno]Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [SK Dragon]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda žákyně]Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda žákyně]Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda žákyně]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n. L.]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n. L.]Veronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n. L.]
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Michael BARTOŠGRYF z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíFilip CHMELÍČEKSKK Budo HavířovPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceJan SKLENÁŘCobra Ryu Strakonice z.s.Jáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Marek BOURAGRYF z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKDaniel HANUŠSKBU Trutnov, z. s.Tomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan LiberecVáclav RŮZHATJ Karate České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějovicePavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Nikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Tomáš BALKOTJ karate Nové HradyMilan BAŠARTJ Karate České BudějoviceMax FIALASK Karate Shotokan LiberecAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Luboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Lukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceDenis KOVAŘÍKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáJakub MIKULEGRYF z.s.Pavel STASOGRYF z.s.Marek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceDavid TOKARČÍKSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Zdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíMartin HRNČÍŘSKBU Trutnov, z. s.Václav CHUDOBAGRYF z.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceDominik VÝLETKarate Klub KyjovAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan HORÁKChampions team z.s.Dominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceAdam ŠTĚPÁNCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceHana DOLEŽALOVÁFight Club České BudějoviceNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYNikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaBarbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceNikola STAŇKOVÁTJ karate Nové HradyVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška VAŠKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal CVOLIGAKARATE HavířovJan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyas FATKAFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceAdam NEJEDLÝTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Vojta ANDRŠKESL RYU Shotokan z.s.Lukáš BRADÁČGRYF z.s.Martin DUCHOŇFight Club České BudějoviceFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.Tomáš FROLÍKFight Club České BudějoviceRichard HAVELKASK KAMIWAZA KARATE z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarek HOUSERKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid MAŠEKCobra Ryu Strakonice z.s.Michal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice z.s.Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub SVAČINAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJaroslav ŠEBESTAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVAdam ŠKOPEKCobra Ryu Strakonice z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANNikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceVitaliy FEDKOSKBU Trutnov, z. s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceMarek FRINTAGRYF z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Jan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr JOVANOVIČTJ Karate České BudějoviceVojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějovicePetr SVOBODAKarate Klub Tygr Karlovy VaryArnošt ŠAFÁŘTJ Karate České BudějoviceAdam UHÝREKTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecLukáš JELÍNEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceMarek MRÁZTJ Tatran PrachaticeJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.David VEDRALGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MIGLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška POKORNÁChampions team z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíEva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecNatálie KROUPOVÁTJ Karate České BudějoviceNatálie MACHOVÁTJ karate Nové HradyAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceLaura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVeronika ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Ema TINAVSKÁFight Club České BudějoviceEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceRichard DEVÁTÝSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTLChampions team z.s.David MACHOTJ karate Nové HradyTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Samuel VÍTEKFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceMatyáš BĚDROŇSKK Budo HavířovDavid BERKATJ Karate České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáDavid KASTLChampions team z.s.Matěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndra LIŠKATJ Tatran PrachaticeJakub MACÍČEKKARATE HavířovDavid ŘEZANKATJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej FILIPGRYF z.s.Matyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOldřich KOMÁREKCobra Ryu Strakonice z.s.Hynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceJosef NĚMECTJ Karate České BudějovicePetr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Jiří VRBAChampions team z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNatálie ORLICKÁSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceBarbora ŠŤASTNÁKESL RYU Shotokan z.s.Valentina VÍTŮTJ Karate České Budějovice
Kouč, licence turnaj
Ing. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaJana DUŠKOVÁKASR ŽAMBERKJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceJosef LIŠKATJ Tatran PrachaticeJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceMarek MRÁZTJ Tatran PrachaticeKarla PELDOVÁFight Club České BudějoviceIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceBronislav PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.
Kouč, licence sezóna
Jana BĚLICOVÁKARATE HavířovMiroslav BOGUSKÝChampions team z.s.Petr FIALAKarate Klub KyjovMarek HULLMANKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVMartin IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jan KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.Petr LUŽAKarate Klub KyjovMilan MACHOTJ karate Nové HradyKarel STANĚKTJ karate Nové HradyIng. Vít ŠTENCELKODOKAI BRNO z.s.Roman TRTÍKKarate Klub KyjovLubomír VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897