Český svaz karate

Grand Prix North Bohemia 2016 (15.10.2016)
161015_gpnb.pdf
541 startů, 332 závodníků, 38 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Petr PLAČEKSK Karate Shotokan LiberecMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavVáclav ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel HALAFight Club České Budějovice
Kata jednotlivci, Masters ženy
Lenka BOUROVÁGRYF z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecMilan ZÍTKOSHOBU AcademyMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANDominik BARTUŠKASKP karate PísekJosef SOUKUPUSK Slavia LiberecPetr RICHTERKarate Vision PrahaJaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Ing. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemDominik BANDASKarate klub Ústí nad LabemAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu Shotokan
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan LiberecBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoDominik BARTUŠKASKP karate PísekPetr RICHTERKarate Vision PrahaMartin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Juniorky
Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoJulie SUCHÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Dorostenci
Petr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel ŠORALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav-Daniel BERÁNEKKarate klub Ústí nad LabemJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaTomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid BERANTJ Teplice Letná z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.David STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej KORIŤÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Dorostenky
Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecMarie PAZDERKOVÁTJ Baník Příbram - KarateAdriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Adéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemBarbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Veronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie JUNKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žáci
Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub DOUŠASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecMartin STUDNIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej SUCHÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel ŠORALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecJakub SCHÁNILECSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekŠtěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marek BOURAGRYF z.s.Jaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaJakub MIKULEGRYF z.s.Filip MARIÁŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid KLEWARFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Luboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaJakub CHÁBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanTomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Matyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Robin MÜLLERTJ Teplice Letná z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej KOMÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Lucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára SUCHÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Sandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceEmma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna VOKATÁSKP karate PísekLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Xuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch KAPUŠISPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ZAHRÁDKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid ZAHRÁDKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin STUDNIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš NECHYBASKP karate PísekDavid ŠVÁCHATARGET SPORT MILOVICE z.s.Lukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecTomáš KAČMARUSK Slavia LiberecMartin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamDavid VEDRALGRYF z.s.Adam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANLukáš BRADÁČGRYF z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel FRAIBIŠSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan STRÁNSKÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKarel NOVOTNÝTJ Teplice Letná z.s.Jaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecJan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLadislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecJosef KOSKUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecOndřej KRUCKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Linda MATĚJKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMagda RACKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza MYSLIVCOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára SUCHÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecEva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Andrea GRABOVSKÁKarate klub Spektra PrahaBarbora TYPLTOVÁKarate klub Spektra PrahaMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Amálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁKARATE TYGR SHOTOKANMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHROUSTOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSára KOREŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Lukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVadym MYKULINSK Karate Shotokan LiberecDaniel POLÍVKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekJosef SARANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceDavid KASTLChampions team z.s.Lukáš KASTLChampions team z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějoviceMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanŠimon ZWILLINGŠSK karate KarvináPetr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Ondřej LINCTJ Teplice Letná z.s.Jakub GÁBELTJ Teplice Letná z.s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryMatěj ENDRYCHSK Karate Shotokan LiberecDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián FRANCSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Nela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecBarbora VESELÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecMiroslava VOKATÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMartina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecSofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Markéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceBarbora LUKÁŠOVÁTJ Teplice Letná z.s.Ema FILIPSKÁTJ Teplice Letná z.s.Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna KAZDOVÁSK Karate Shotokan LiberecSára KOREŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Muži U21
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej BLÍNGRYF z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.
Kata tým, Juniorky
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]
Kata tým, Žáci
Ondřej FILIPGRYF z.s. [Gryf Liberec A]David VEDRALGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Marek FRINTAGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Marek BOURAGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Jakub MIKULEGRYF z.s. [Gryf Liberec B]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Šmejkal tým SU]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Šmejkal tým SU]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Šmejkal tým SU]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Martin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]David ŠVÁCHATARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, Žákyně
Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Chobotová team Sport union]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Chobotová team Sport union]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Chobotová team Sport union]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Anna KAZDOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Veronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
Kumite jednotlivci, Masters muži, BRH
Petr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -70 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -80 kg
Miloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +80 kg
Jaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Jaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecDominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Lucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -60 kg
Petra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +60 kg
Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceDaniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Jan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceKristián HNÍZDILSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Martin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaVojtěch BOURAGRYF z.s.Přemek BENHÁKTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Dominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kristýna ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Michaela KLUSÁČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Václav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš DITTRICHGRYF z.s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České BudějoviceJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceMartin KOČÁREKSportovní klub Karate MostMarek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Ján MATEJKAKarate Vision PrahaJakub MATEJKAKarate Vision PrahaGleb JEREMENKOKarate klub Spektra PrahaMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Michal LYSKOGRYF z.s.Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateJan RACEKTJ Karate České BudějoviceJaromír LÁCHAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Matěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Dominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon TeamAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaPatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Hana REBLJANOVÁTJ Baník Příbram - KarateKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemNikola KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecJakub SCHÁNILECSKP karate PísekJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostMarek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej KOMÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan LiberecSamuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekJakub MIKULEGRYF z.s.Marek BOURAGRYF z.s.Michael BARTOŠGRYF z.s.Ondřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Filip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaPavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Jan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceMax FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Matyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Dan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoRadek LÁCHAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Veronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Sandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamAdam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Tomáš NECHYBASKP karate PísekLukáš BRADÁČGRYF z.s.Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANMatyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Nikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLadislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecAdam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateMarek FRINTAGRYF z.s.Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub FLOREKFight Club České BudějoviceDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate Most
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
David VEDRALGRYF z.s.Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Karel NOVOTNÝTJ Teplice Letná z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Veronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Tereza MYSLIVCOVÁSK Karate Shotokan LiberecGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMagdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHROUSTOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Filip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKANTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceLukáš KASTLChampions team z.s.Ondřej LINCTJ Teplice Letná z.s.Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
David HOLOŠEVIČSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.David BERKATJ Karate České BudějoviceDavid KASTLChampions team z.s.Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Petr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějoviceDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Miroslava VOKATÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekSofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna KAZDOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceBlade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Jakub ZÁVESKÝKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, BRH
Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -60 kg
Petra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897