Český svaz karate

Grand Prix North Bohemia 2016 (15.10.2016)
161015_gpnb.pdf
541 startů, 332 závodníků, 38 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Daniel HALAFight Club České BudějoviceVáclav ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PLAČEKSK Karate Shotokan LiberecMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Kata jednotlivci, Masters ženy
Lenka BOUROVÁGRYF z.s.Božena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Adam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDominik BARTUŠKASKP karate PísekJosef SOUKUPUSK Slavia LiberecPetr RICHTERKarate Vision PrahaJaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaIng. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemDominik BANDASKarate klub Ústí nad LabemMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Ondřej BLÍNGRYF z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecMilan ZÍTKOSHOBU Academy
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Barbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Petra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Junioři
Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoDominik BARTUŠKASKP karate PísekPetr RICHTERKarate Vision PrahaMartin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaMatěj ŘÍHAGRYF z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Nikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJulie SUCHÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanFilip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej KORIŤÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel ŠORALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaDavid BERANTJ Teplice Letná z.s.David STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Miroslav-Daniel BERÁNEKKarate klub Ústí nad LabemJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kata jednotlivci, Dorostenky
Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Clementina BUDĚLOVSKÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNatálie JUNKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKarolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarie PAZDERKOVÁTJ Baník Příbram - KarateAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaAdriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Sára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Hana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Starší žáci
Tomáš SMUTNÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub CHÁBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatyáš KLOUBEKKESL RYU Shotokan z.s.Filip SMUTNÝKESL RYU Shotokan z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej KOMÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin STUDNIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej SUCHÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel ŠORALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid KLEWARFight Club České BudějoviceFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaRobin MÜLLERTJ Teplice Letná z.s.Jakub DOUŠASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoJakub SCHÁNILECSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marek BOURAGRYF z.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Filip MARIÁŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecTomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára SUCHÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina HÁKOVÁUSK Slavia LiberecSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaAnna VOKATÁSKP karate PísekVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Jan STRÁNSKÝSportovní klub Keiko-ryu ShotokanDaniel FRAIBIŠSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLadislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef KOSKUBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej KRUCKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemXuan-Tiep-Petr NGUYENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin STUDNIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav-František ŠMÍDSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANDaniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějoviceMartin LÁCHAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceKarel NOVOTNÝTJ Teplice Letná z.s.David FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch KAPUŠISPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ZAHRÁDKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid ZAHRÁDKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš NECHYBASKP karate PísekLukáš RAJNOCHUSK Slavia LiberecTomáš KAČMARUSK Slavia LiberecOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamAdam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaDavid ŠVÁCHATARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.Martin ZEMANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Marek FRINTAGRYF z.s.David VEDRALGRYF z.s.Lukáš BRADÁČGRYF z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Vojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Nikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJaromír FARSKÝSK Karate Shotokan LiberecAlex FIALASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMiroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSoňa HROCHOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSára KOREŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemElen KOZLOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMagda RACKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKlára SUCHÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANNatálie STRNADOVÁKARATE TYGR SHOTOKANMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceLinda MATĚJKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAndrea GRABOVSKÁKarate klub Spektra PrahaBarbora TYPLTOVÁKarate klub Spektra PrahaEva TUŠOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Adéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLinda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecTereza CHROUSTOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MYSLIVCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Matyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanLukáš MUSILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDaniel POLÍVKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan RŮŽIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPřemysl VONDRÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceDavid KASTLChampions team z.s.Lukáš KASTLChampions team z.s.Šimon ZWILLINGŠSK karate KarvináOndřej LINCTJ Teplice Letná z.s.Jakub GÁBELTJ Teplice Letná z.s.Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekJosef SARANTARGET SPORT MILOVICE z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Filip FLAJŠINGERGRYF z.s.Josef NĚMECTJ Karate České BudějovicePetr ZÍTKOKARATE SPORT RELAX z.s.Matěj ENDRYCHSK Karate Shotokan LiberecDominik FALTUSSK Karate Shotokan LiberecKristián FRANCSK Karate Shotokan LiberecŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecVadym MYKULINSK Karate Shotokan LiberecFilip NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKAN
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Sára KOREŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora VESELÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceBarbora LUKÁŠOVÁTJ Teplice Letná z.s.Ema FILIPSKÁTJ Teplice Letná z.s.Tereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMiroslava VOKATÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMartina RAJNOCHOVÁUSK Slavia LiberecLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna KAZDOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela KRAJČOVIČOVÁSK Karate Shotokan LiberecEmma KUBEČKOVÁSK Karate Shotokan LiberecVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kata jednotlivci, Muži U21
Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.Daniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej BLÍNGRYF z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jaroslav VLČEKSK Karate Shotokan Liberec
Kata tým, Juniorky
Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]
Kata tým, Žáci
Ondřej FILIPGRYF z.s. [Gryf Liberec A]David VEDRALGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [Gryf Liberec A]Marek FRINTAGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Marek BOURAGRYF z.s. [Gryf Liberec B]Jakub MIKULEGRYF z.s. [Gryf Liberec B]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Šmejkal tým SU]Michal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Šmejkal tým SU]Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Šmejkal tým SU]Štěpán MIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Martin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Štěpán ŠUBRTTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]David ŠVÁCHATARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]Martin VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s. [TARGET SPORT MILOVICE]
Kata tým, Žákyně
Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Chobotová team Sport union]Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Chobotová team Sport union]Eliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [Chobotová team Sport union]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Anna KAZDOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Adéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]Veronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION]
Kumite jednotlivci, Masters muži, BRH
Petr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateDavid DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Zdeněk KRATOCHVÍLKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -70 kg
Libor PODROUŽEKKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -80 kg
Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +80 kg
Jaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), BRH
Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav BRABECKarate klub Spektra PrahaDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Lucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -60 kg
Petra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +60 kg
Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), BRH
Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav PLECERTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceKristián HNÍZDILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KUBALATJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Martin FRANĚKKarate klub Spektra PrahaVojtěch BOURAGRYF z.s.Přemek BENHÁKTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Vladimir KORNIJENKOGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Dominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kristýna ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.Michaela KLUSÁČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.Antonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš DITTRICHGRYF z.s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České BudějoviceJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMartin KOČÁREKSportovní klub Karate MostMarek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceFilip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Jaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceJán MATEJKAKarate Vision PrahaJakub MATEJKAKarate Vision PrahaGleb JEREMENKOKarate klub Spektra PrahaJan RACEKTJ Karate České BudějoviceMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Michal LYSKOGRYF z.s.Michal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.František CHUDOBAGRYF z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
David POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Matěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon TeamAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra Praha
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceNikola KONŮPKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Hana REBLJANOVÁTJ Baník Příbram - KarateSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Bohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostMarek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej KOMÍNSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub SCHÁNILECSKP karate PísekJaroslav MORAVECKarate klub Spektra PrahaPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceTomáš VACEKSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Ondřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaMichael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSamuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Dominik SMOLASKP karate PísekLuboš HRAZDÍRSK Trial - shotokan karate o.s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Marek BOURAGRYF z.s.Michael BARTOŠGRYF z.s.Pavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Jan DLOUHÝSK Karate Shotokan LiberecDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecFilip NOVOTNÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceMax FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Dominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Adam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMatyáš MALÝSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK Brno
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Eliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna TAJČOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecVendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceJulie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemNikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Tereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecRadka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Vojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostKimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid FORIŠSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamAdam GRABOVSKIKarate klub Spektra PrahaTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Daniel VAŠEKKARATE TYGR SHOTOKANMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceMichal POLÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLadislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj PAVELSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš NECHYBASKP karate PísekLukáš BRADÁČGRYF z.s.Matyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Nikolas ŽÁKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemVít KITTNERSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Lukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějovicePřemysl ČAREKFight Club České BudějoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceDavid CHAČATRJANSportovní klub Karate MostAdam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateMarek FRINTAGRYF z.s.Gallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Martin LÁCHAFight Club České BudějoviceKarel NOVOTNÝTJ Teplice Letná z.s.David VEDRALGRYF z.s.Jan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceLenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla ČEPIČKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLinda BÍLÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceDiana FANTOVÁGRYF z.s.Michaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.Ivanna ANIKEEVATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateAdéla POLANSKÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAlexandra KŘÍBALOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTereza CHROUSTOVÁSK Karate Shotokan LiberecKateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MYSLIVCOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Samuel VÍTEKFight Club České BudějoviceLukáš KASTLChampions team z.s.Ondřej LINCTJ Teplice Letná z.s.Adam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecLukáš DOBROZEMSKÝKARATE TYGR SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
David KASTLChampions team z.s.Kristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekJakub ŽLÁBEKSKP karate PísekFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.David BERKATJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Daniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej FILIPGRYF z.s.Josef NĚMECTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceMiroslava VOKATÁSKP karate PísekKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnna KAZDOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Nela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceValentina VÍTŮTJ Karate České BudějoviceVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceBlade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ZÁVESKÝKARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, BRH
Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMiloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -60 kg
Petra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK Letohrad