Český svaz karate

Mistrovství ČR 2016 (3.12.2016)
161203_mcr_cske.pdf
1045 startů, 731 závodníků, 88 klubů
Kata jednotlivci, Masters muži
Antonín BROŽÍČEKSport Úvaly z.s.Daniel HALAFight Club České BudějoviceIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyOldřich LŽIČAŘTJ KARATE PrahaMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIng. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceJosef SOUKUPUSK Slavia LiberecMgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kata jednotlivci, Masters ženy
Lenka BOUROVÁGRYF z.s.Andrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusovicePetra KOLÁŘSKÁSK Karate Shotokan LiberecBožena PAVLASOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekIng. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemJaroslav BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKMichal EISENBERGERKARATE SPORT RELAX z.s.Ing. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Lukáš JANDASport Club Flair o.s.Ctibor JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Mgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavMatouš PECHARKarate Vision PrahaAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKANMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Filip SAIDLKARATE TYGR SHOTOKANDavid SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Tomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU Academy
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Dorota BALCIAROVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Anna HIRŠLOVÁSport Úvaly z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Marek AVRAMČEVKARATE TYGR SHOTOKANDominik BARTUŠKASKP karate PísekDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš KNÁPEKTARO KAN, z.s.Kryštof KOUBAKARATE SPORT RELAX z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan LESK karate Dragon DDM NeratoviceTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanPetr RICHTERKarate Vision PrahaJan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia KroměřížMatěj ŘÍHAGRYF z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Matteo TAMBORLANITARO KAN, z.s.Miloš ULRICHSport Úvaly z.s.Jan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoNikola KIMMELOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížBarbora KORABEČNÁKARATE TYGR SHOTOKANSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoEva RADOVÁKarate HoražďoviceBarbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Miroslav-Daniel BERÁNEKKarate klub Ústí nad LabemMartin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAdam JANDAKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Pavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavMartin PECHTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLukáš PILÁTKobra KladnoPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDenis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Richard ROTHBAUERTJ Karate České BudějoviceJan ŘÁPEKSK karate Dragon DDM NeratoviceDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.
Kata jednotlivci, Dorostenky
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceSimona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSimona MIKLÍKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížHana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecOlga POLÁŠKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Nikola ŠTĚRBÁKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Monika VENCÁLKOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAnna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Starší žáci
Marek BOURAGRYF z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyáš HNYKSKP karate PísekJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVít MASAŘKarate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Daniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecLadislav NOVÁKKarate TJ Sokol NymburkJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip RUČKAHAKUBA Karate OstravaJakub SCHÁNILECSKP karate PísekŠimon SOUKUPDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodVojtěch SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Tomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecKristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoDavid VYHNALKarate Vision Praha
Kata jednotlivci, Starší žákyně
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora KERBELOVÁChampions team z.s.Barbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAndrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceNicole MICHALICOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaAlžběta MRKVIČKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecEva OTRUBOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Sandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaMichaela POTÁŠOVÁTARO KAN, z.s.Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Anna VOKATÁSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žáci 10-11
Bruno ČÁSLAVAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Jiří ENDRŠTChampions team z.s.Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceDan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš HLOBILKarate Klub Jeseník z.s.Ladislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecDaniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceIgor LAŠTŮVKAOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LUŽAKarate Klub KyjovLuděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáTomáš NECHYBASKP karate PísekRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Filip POHLTARO KAN, z.s.Josef POLÁKShotokan Sport Centrum Česká LípaKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Jakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Oldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 10-11
Mira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Zuzana HÁJKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANRozálie HORADOVÁKarate Vision PrahaViktorie HOŠKOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Veronika KINDLOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceEliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceAmálie ONDROUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANEva PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLucie PETRUŠKOVÁKARATE TYGR SHOTOKANEliška POKORNÁChampions team z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíKarolína ŠKRABALOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížEva ŠVUBOVÁKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Mladší žáci 7-9
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceTadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceOndřej FILIPGRYF z.s.Lukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMatyáš HOUSKASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecDavid KASTLChampions team z.s.Lukáš KASTLChampions team z.s.Petr MATYSKAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ondřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceŠtěpán NILAŠKODOKAI BRNO z.s.Sebastian NOŠTINSKÝHAKUBA Karate OstravaTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Adam RAUŠEROddíl karate TJ Slavia KroměřížAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceTomáš VONDRÁŠEKSKP karate PísekŠimon ZWILLINGŠSK karate KarvináLukáš ŽIVNŮSTKAShotokan karate dó TJ SadskáJakub ŽLÁBEKSKP karate Písek
Kata jednotlivci, Mladší žákyně 7-9
Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika BOHUSLAVOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceMichaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceEma FILIPSKÁTJ Teplice Letná z.s.Amálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceAdéla HRAJNOHOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceZuzana KŘENKOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Michaela VÁLKOVÁHAKUBA Karate OstravaTereza VAŠÍČKOVÁTJ KARATE PrahaLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslava VOKATÁSKP karate PísekVeronika-Anna ZÁZVORKOVÁDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod
Kata jednotlivci, Muži U21
Dominik BICANIPPON KARATE KLUB SHOTOKAN, z.s.Adam ECLERKARATE TYGR SHOTOKANJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Jaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Blade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Matouš PECHARKarate Vision PrahaJakub POHROMŠSK karate KarvináFilip VÍTTJ Auto Škoda Mladá BoleslavJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU Academy
Kata jednotlivci, Ženy U21
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Markéta NOVÁKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Kateřina SENDLEROVÁTARO KAN, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Filip JANDASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]David LESK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Jan LESK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Michal EISENBERGERKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Lukáš GRÖSSERKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Ondřej KOUBAKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Ctibor JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Ondřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]Petr PLAČEKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec]
Kata tým, Ženy (seniorky)
Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]
Kata tým, Junioři
Jaromír LÁCHAFight Club České Budějovice [Fight A]Petr RICHTERKarate Vision Praha [SCM]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]
Kata tým, Juniorky
Lucie ČONDLOVÁFight Club České Budějovice [Fight A]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax A]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax B]Jana RÁLIŠOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, Žáci
Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Matěj LIPPERTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Jan PAJKRTSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice A]Vladimír FAFEKSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Jakub FIDLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]Matyáš MILLERSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice B]David KLEWARFight Club České Budějovice [Fight A]Tadeáš BÍNAFight Club České Budějovice [Fight B]Ondřej FILIPGRYF z.s. [Gryf LIberec A]Filip FLAJŠINGERGRYF z.s. [Gryf LIberec A]David VEDRALGRYF z.s. [Gryf LIberec A]Marek BOURAGRYF z.s. [Gryf LIberec B]Marek FRINTAGRYF z.s. [Gryf LIberec B]Jakub MIKULEGRYF z.s. [Gryf LIberec B]David MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Sodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Jakub VAVŘINČÍKKARATE SPORT RELAX z.s. [Karate Sport Relax]Bruno ČÁSLAVANIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Filip POHLNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Vojtěch SŮKALNIDOSHINKAN Dojo, z.s. [SCM Goju-Ryu Brno]Šimon HARVILKOSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Filip HORŇÁKSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Jakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Matyáš JANSASK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Karel BLAŽEJShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Luděk MELICHShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Lukáš ŽIVNŮSTKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kata tým, Žákyně
Kristýna VAŠÍČKOVÁChampions team z.s. [Champions team]Denisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Eliška FIDLEROVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Eliška MIHALČATINOVÁSK karate Dragon DDM Neratovice [Dragon Neratovice]Mira BUČKOVÁFight Club České Budějovice [Fight A]Ema TINAVSKÁFight Club České Budějovice [Fight B]Karolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers]Nikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers]Eliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV [karate panthers]Tereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. [ŠIN-MU Hodonín - kata team]Klára FRANCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Anna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec A]Lucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Kateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec B]Taisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C]Vanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C]Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan Liberec [SKK Liberec C]Nikola BERKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite jednotlivci, Masters muži, bez rozdílu hmotnosti
Aleš HROMÁDKOTJ KARATE PrahaJiří KÁBRTSKMP PrahaPetr PAZDERKATJ Baník Příbram - KarateDaniel PEKUNIAKChampions team z.s.Martin PŠENIČKASKMP PrahaIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryMgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryZdeněk VLČEKTJ karate Třebíč
Kumite jednotlivci, Masters ženy, bez rozdílu hmotnosti
Ing. Monika ŠVEJDOVÁMakoto karate klub
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Filip DITTRICHGRYF z.s.David LESK karate Dragon DDM NeratoviceVojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Marek POHANKASPORTOVNÍ KLUB NAKAMA SHOTOKAN
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateSamson GRIGORJANSKK Budo HavířovTim HAFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJakub KROULÍKSK Karate Ústí nad OrlicíDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavIng. Jiří ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Jaroslav BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKPetr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal KOBĚRSKÝSKK Budo HavířovPetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceMgr. Bohuslav ŠÁLASportovní klub Samuraj Domažlice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Miroslav BOGUSKÝChampions team z.s.Jan BOHÁČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jan FAITTJ KARATE PrahaMUDr. Vítězslav FRONKSportovní klub Samuraj DomažliceIng. Šimon CHMELÁRKlub karate - dó Bruntál, z.s.Vojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryPetr ŠVARCTJ KARATE PrahaJan VAŇOUSSK Karate Ústí nad OrlicíBc. Mikuláš ZÁHORECKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Jakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryBc. Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradySilvestr HIRNERKARATE HavířovHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceKryštof KULANTJ KARATE PrahaJan PAULÍKSK Karate Shotokan LiberecRobin POPELKATJ Karate České BudějoviceMartin ŠILHAVÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Jan FAITTJ KARATE PrahaPetr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryTim HAFight Club České BudějoviceBc. Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJiří KRYCHFight Club České BudějovicePetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceKryštof KULANTJ KARATE PrahaPetr ŠVARCTJ KARATE PrahaMilan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Bc. Mikuláš ZÁHORECKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceMUDr. Lenka KAŠPAROVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějovicePavla MEZZEIOVÁTJ MDDM OstrovLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -61 kg
Mgr. Simona FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Veronika JANDOVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Lenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceAdéla LEHEČKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemPetra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Edita HOLUBOVÁKarate HoražďoviceSimona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecLenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceIng. Veronika ŘEŽÁBKOVÁSportovní klub Samuraj DomažliceKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - Karate
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecVeronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceEdita HOLUBOVÁKarate HoražďoviceLenka JŮZOVÁKaratedo NěmčiceAdéla LEHEČKOVÁKarate klub Slovan Ústí nad LabemPavla MEZZEIOVÁTJ MDDM OstrovRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceKateřina SEDLÁČKOVÁTJ Baník Příbram - KarateHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemŠtěpán CHVÁTALBUDO ŠKOLA KK PÍSEKMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVáclav PLECERTJ Karate České BudějoviceDavid SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceMichal SLONINASKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Vojtěch BOHÁČGRYF z.s.Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceKristián HNÍZDILSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr RICHTERKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Přemek BENHÁKTJ Karate České BudějoviceVojtěch BOURAGRYF z.s.Jiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceMartin DOUBEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Ondřej KOŠŤÁLSK Karate Shotokan LiberecAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceVojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Roman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíMaroš TARANKarate Spartak VrchlabíAlbert VACEKKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Daniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceMarek GINTEROddíl karate TJ Slavia KroměřížTomáš GROSSTJ karate TřebíčOndřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPetr JELEČEKSVČ DOMEČEK BrnoMarek KALENDASKK Budo HavířovVladimir KORNIJENKOGRYF z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Marek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceLukáš STEHLÍKKASR ŽAMBERKFilip TREJTNARKASR ŽAMBERKJan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Lukáš JÍLEKChampions team z.s.Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří MĚKUTATJ Karate České BudějoviceTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Jan RUDOLFSKÝOddíl karate TJ Slavia Kroměříž
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Šárka KLEČKOVÁFight Club České BudějoviceMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíAnita VÝPRACHTICKÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMonika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKristýna ŘEHÁKOVÁRed Dragon TeamMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Eliška TÝLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Natálie GEISLEROVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVeronika JAKUBŮChampions team z.s.Anna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoEva RADOVÁKarate HoražďoviceAneta RŮŽIČKOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
David BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marek DĚDEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryTomáš DITTRICHGRYF z.s.Tomáš DOSTÁLKarate-do Litomyšl, z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin HANÁKTJ karate TřebíčAntonín KUČERAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Tomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceAlexandr MAZMANOVKarate Club Dragons Rosice z.s.Radek NETOLICKÝOddíl karate HlinskoŠimon PLETKATJ Karate České BudějoviceArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVáclav ŠOLCSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
Filip DVOŘÁKKlub karate - dó Bruntál, z.s.Gleb JEREMENKOKarate klub Spektra PrahaFilip KOVAŘÍKRed Dragon TeamPavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVFilip MOKRIČKASportovní klub Samuraj DomažlicePetr NAVRÁTILSKK Budo HavířovMarián OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíPetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Adam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVojtěch ZRNAFight Club České BudějoviceLukáš ZRŮSTEKKarate Club Dragons Rosice z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Viktor GALLŠSK karate KarvináViktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaKryštof IVANKATJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecPatrick KOVÁČSportovní klub Samuraj DomažliceJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceMichal LYSKOGRYF z.s.Jakub MATEJKAKarate Vision PrahaJán MATEJKAKarate Vision PrahaAntonín NOVÁKTJ MDDM OstrovJakub PEČENKATJ Auto Škoda Mladá BoleslavJan RACEKTJ Karate České BudějoviceTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Martin VOLDŘICHTJ Karate České BudějoviceMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateMatěj ZUZÁNEKGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Radek KRUCKÝShotokan karate dó TJ SadskáPetr MATOUŠŮDojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodJosef NEVOLEKarate Lions Pardubice o.s.Cyril POPEKKarate Vision PrahaJan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryDenis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Jan SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDavid SOBĚSLAVSKÝSK karate Dragon DDM NeratoviceVáclav VITOŇSportovní klub Samuraj DomažliceLukáš VLČEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.David WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Tomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceMatěj FRYDRYCHFight Club České BudějoviceVojtěch HURTAL.F. CLUB KARATE, z.s.Filip KONEČNÝSport Úvaly z.s.David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr ŠKALDAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Vojtěch ZYGULAKARATE SPORT RELAX z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Lucie ČONDLOVÁFight Club České BudějoviceAdéla FRAŇKOVÁKarate klub Spektra PrahaKlára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceTereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějovicePatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryDominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon Team
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Nela BRÁZDILOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Nela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Simona HLAVÁČKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavLaura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryPavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceOlga POLÁŠKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana REBLJANOVÁTJ Baník Příbram - KarateMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Nikola FAITOVÁŠkola bojových umění NaramaKlára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateŽaneta JANTAČOVÁKARATE TEAM KCK LetohradSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAnna LOJDOVÁChampions team z.s.Michaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Martina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceEliška ŠKRANCOVÁL.F. CLUB KARATE, z.s.Magdalena TUŠLOVÁFight Club České BudějoviceKristýna VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Viktorie VONDRŮFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -39 kg
Michael BARTOŠGRYF z.s.Marek BÁZLERSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDavid BENEŠKARATE TEAM KCK LetohradFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíPavel HOFMEISTERShotokan karate dó TJ SadskáFilip CHMELÍČEKSKK Budo HavířovDaniel CHODKarate Klub ChodovMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostPetr PELIKÁNTJ Karate České BudějoviceDavid ROTTERKarate Klub Jeseník z.s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekJáchym ŠANDASKBU Trutnov, z. s.Aleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karateTomáš VACEKSK Karate Shotokan LiberecNikita VASINKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal VOLDŘICHBUDO ŠKOLA KK PÍSEKŠtěpán ZÝKAFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -45 kg
Marek BOURAGRYF z.s.Daniel BREJCHASK karate Dragon DDM NeratoviceBohuslav DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyáš HNYKSKP karate PísekTomáš MACEKSKBU Trutnov, z. s.Jakub MIKULEGRYF z.s.Jakub MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradDaniel NEVRKLASK Karate Shotokan LiberecJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceOndřej RYCHLÝFight Club České BudějoviceRon SIEGERShotokan karate dó TJ SadskáDominik SMOLASKP karate PísekSamuel TROJANSK KAMIWAZA KARATE z.s.Pavel URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Michael VLČEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip ZÍDEKKABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -52 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceRobert BREZOVANKarate klub WAKIZASHI OstravaJan BUKOVSKÝKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Max FIALASK Karate Shotokan LiberecAdam GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Petr HAVLÁSEKSKK Budo HavířovLukáš JENKNERTJ Karate České BudějoviceDavid KLEWARFight Club České BudějoviceFilip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáJan MÜLLERKARATE TEAM KCK LetohradMarek ŠVECFight Club České BudějoviceJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceDavid TOKARČÍKSKK Budo Havířov
Kumite jednotlivci, Starší žáci, -60 kg
Zdeněk BOUČEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej HAVLÍČEKKarate Spartak VrchlabíVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Jakub KISSKarate Klub ChodovDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceViktor MILLERKobra KladnoJan PAJKRTSK karate Dragon DDM NeratoviceRichard PUFFERSKK Budo HavířovAntonín ŠTAINBRUCHSK KAMIWAZA KARATE z.s.Michal VONDRÁŠEKSKP karate PísekDominik VÝLETKarate Klub KyjovAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Starší žáci, +60 kg
Martin ELIÁŠKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkos HERNANDEZKarate Klub Jeseník z.s.Jan HORÁKChampions team z.s.Dominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Radek LÁCHAFight Club České BudějoviceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecDaniel NOVÝKARATE TEAM KCK LetohradDan PELÁNEKSVČ DOMEČEK BrnoDavid PLAČEKŠSK karate KarvináMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej SLAVÍKKarate HoražďoviceAdam ŠTĚPÁNCobra Ryu Strakonice z.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -42 kg
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceDenisa BREJCHOVÁSK karate Dragon DDM NeratoviceLucie DEMČÁKOVÁSK Karate Shotokan LiberecKlára FRANCOVÁSK Karate Shotokan LiberecEliška GUBÍKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARCINÍKOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora KERBELOVÁChampions team z.s.Andrea KVĚTOŇOVÁTJ Karate České BudějoviceKarolína MARTÍNKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVNina PRAŽÁKOVÁOddíl karate HlinskoEliška RYCHLÁFight Club České BudějoviceKarolína ŘEZNÍČKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Andrea ŠVRČKOVÁKarate SVČ Amos Český TěšínEliška VÁCLAVÍKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVLucie VAVRUŠKOVÁKarate Lions Pardubice o.s.
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, -50 kg
Nela CELAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradAljona DRAHANOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceLucie HRDINOVÁKARATE TEAM KCK LetohradLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAdéla KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradNatálie KRÁTKÁShotokan karate dó TJ SadskáAdéla MATUŠKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Alžběta MRKVIČKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Klára MUZIKÁŘOVÁSK Karate Shotokan LiberecSandra PAULEROVÁKarate klub Spektra PrahaElena PEŠANOVÁKarate Klub ChodovDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České BudějoviceAneta STINKOVÁSKP karate PísekAmélie SUCHÁNKOVÁKarate Klub Jeseník z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecMagdaléna TRTÍKOVÁKarate Klub KyjovTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Eliška VAŠKOVÁFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Starší žákyně, +50 kg
Nikola DOUŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemAnna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecBarbora KRATOCHVÍLOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Julie LINDNEROVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Kateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaLucie MRÁZOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza SIKOROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Barbora SOUKUPOVÁFight Club České BudějoviceSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Zuzana TEKELYTJ MDDM OstrovKristýna TOBĚRNÁSK karate Dragon DDM NeratoviceVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Radka VLČKOVÁSK Karate Shotokan Liberec
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -30 kg
Filip BUBENÍKKarate Klub ChodovMichal CVOLIGAKARATE HavířovVojtěch DUŠEKKASR ŽAMBERKMatyas FATKAFight Club České BudějoviceMatouš HÁJEKTJ Horní Měcholupy, oddíl karateAleš HRDINAKARATE TEAM KCK LetohradMatyáš JANSASK Karate Shotokan LiberecTadeáš JIRSASK Karate Shotokan LiberecMatyáš MÍKATJ Karate České BudějoviceAdam NEJEDLÝTJ Karate České BudějoviceMiroslav SLOVÁKKarate TJ Sokol NymburkDavid SMRČEKSportovní klub Karate MostJakub ŠOLÍNKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Kimi ZITASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -35 kg
Jan BEDNÁŘSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan ČÁSTKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryFilip FLAJŠINGERGRYF z.s.Matyáš FUKATělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateFilip HANÁČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dan HAVLÍČEKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOndřej HNILIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLadislav HUSÁKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemVít KITTNERSK Karate Shotokan LiberecJakub KLEMÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel KOLÁŘSK Karate Shotokan LiberecMartin KUTLÁKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJakub MACHÁČEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Luděk MELICHShotokan karate dó TJ SadskáMichal MICHÁLEKCobra Ryu Strakonice z.s.Tomáš NECHYBASKP karate PísekJan NOVOTNÝKARATE TEAM KCK LetohradKryštof RUŽAKarate Klub Klatovy, z.s.Jaroslav ŠEBESTAKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOndřej ŠŤÁHLAVSKÝRed Dragon TeamVojtěch VAŠÁKKarate klub LICHNICE, z.s.Tomáš VINNIČENKOSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, -41 kg
Přemysl ČAREKFight Club České BudějoviceMartin DUCHOŇFight Club České BudějoviceVladimír FAFEKSK karate Dragon DDM NeratoviceJakub FLOREKFight Club České BudějoviceMarek FRINTAGRYF z.s.David HRABALKODOKAI BRNO z.s.Lukáš JELÍNEKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJan JIRAVAKarate Klub Tygr Karlovy VaryLukáš KADLECShotokan karate dó TJ SadskáPavel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradVojtěch KREJČÍSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vojtěch MERHULÍKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Nikolas OLŠAVSKÝSK Karate Ústí nad OrlicíGallen-Darren PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslav PLUHAŘSK Karate Shotokan LiberecMartin PRACNASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš RŮŽIČKAFight Club České BudějovicePetr SVOBODAKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam UHÝREKTJ Baník Příbram - KarateOldřich VAŠÍČEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 10-11, +41 kg
Jiří ENDRŠTChampions team z.s.Alex FIALASK Karate Shotokan LiberecAdam CHVOSTABUDO ŠKOLA KK PÍSEKMichal KASALKarate Lions Pardubice o.s.Daniel KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradMartin LÁCHAFight Club České BudějoviceFrantišek MAREKKARATE TEAM KCK LetohradRené PASKERKARATE TYGR SHOTOKANViliam PAVLOVSKÝShotokan karate dó TJ SadskáBohumil SNOPEKFight Club České BudějoviceJan ŠMÍDKarate klub LICHNICE, z.s.Daniel TRLIČÍKKarate Lions Pardubice o.s.Vojtěch VÁLEKShotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, -35 kg
Linda BÍLÁSK Karate Shotokan LiberecKristýna ČERKLOVÁFight Club České BudějoviceAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Aneta KADLECOVÁFight Club České BudějoviceVeronika KINDLOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Lenka KOVÁŘOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarie KUČEROVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MARKOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela MEDOVÁFight Club České BudějoviceNikola PEŠÁDIKOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVEliška POKORNÁChampions team z.s.Beata REGULIOVÁKarate Spartak VrchlabíNela ROSVALDOVÁFight Club České BudějoviceEva ŠEBESTOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 10-11, +35 kg
Adéla BEDNÁŘOVÁKARATE TEAM KCK LetohradMira BUČKOVÁFight Club České BudějoviceGabriela DĚREŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Diana FANTOVÁGRYF z.s.Magdalena FRYDRYCHOVÁFight Club České BudějoviceNela HALTMAROVÁKARATE TEAM KCK LetohradVeronika JANŮSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina JENÍKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Kateřina JIRSOVÁSK Karate Shotokan LiberecValentýna MACKOVÁKlub karate - dó Bruntál, z.s.Adéla MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceAgáta NOVÁKOVÁTJ Karate České BudějoviceVanessa OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceLaura POHANKOVÁTJ Karate České BudějoviceMichaela ŠIDLOVÁKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVKateřina ŠTECOVÁChampions team z.s.Ema TINAVSKÁFight Club České BudějoviceMichaela VAŠKOVSKÁGRYF z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -27 kg
Tadeáš BÍNAFight Club České BudějoviceŠimon HARVILKOSK Karate Shotokan LiberecFilip HAVRÁNEKSK Karate Shotokan LiberecLukáš HEJMASPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYFilip HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecJakub JÍZDNÝSK Karate Shotokan LiberecLukáš KASTLChampions team z.s.Ondřej LINCTJ Teplice Letná z.s.David MACHOTJ karate Nové HradyOndřej NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradTadeáš ORSÁGSKBU Trutnov, z. s.Matyáš PŘÍHODAKarate klub Spektra PrahaSamuel VÍTEKFight Club České BudějoviceTomáš VONDRÁŠEKSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, -32 kg
Ondřej BEDNÁŘTJ Karate České BudějoviceDavid BERKATJ Karate České BudějoviceKarel BLAŽEJShotokan karate dó TJ SadskáAlex ČOUPEKKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMartin DVOŘÁKFight Club České BudějoviceDavid KASTLChampions team z.s.Matěj KORYTARKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVDavid ŘEZANKATJ Karate České BudějoviceDaniel STRÁNSKÝTJ Karate České BudějoviceKristián SYSELKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdam ŠMEJKALSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJakub ŽLÁBEKSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žáci 7-9, +32 kg
Jakub ČÍŽSKK Budo HavířovDaniel DUBKarate Klub Tygr Karlovy VaryOndřej FILIPGRYF z.s.David HOLOŠEVIČSKP karate PísekMatyáš JURÍKKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVOldřich KOMÁREKCobra Ryu Strakonice z.s.Jakub MACÍČEKKARATE HavířovHynek MRÁZTJ Karate České BudějoviceVadym MYKULINSK Karate Shotokan LiberecJosef NĚMECTJ Karate České BudějoviceFilip ONDRÁČEKKarate Lions Pardubice o.s.Petr SVOBODASK KAMIWAZA KARATE z.s.Jan TOMÁNEKShotokan karate dó TJ SadskáJiří VRBAChampions team z.s.
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, -30 kg
Sofie BAMBASOVÁFight Club České BudějoviceTaisia BIRIUCOVÁSK Karate Shotokan LiberecLucy HRDLIČKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAnna KAZDOVÁSK Karate Shotokan LiberecMarkéta KLEWAROVÁFight Club České BudějoviceEliška MALÁSK Karate Shotokan LiberecKarolína MARCÍNOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekNatálie ORLICKÁSKK Budo HavířovTereza VAŠÍČKOVÁTJ KARATE PrahaLinda VOJÁČKOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Miroslava VOKATÁSKP karate Písek
Kumite jednotlivci, Mladší žákyně 7-9, +30 kg
Michaela CIRKLOVÁFight Club České BudějoviceAmálie HAKOVÁFight Club České BudějoviceVanesa MAJBOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza MIKOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarie PRIGLOVÁFight Club České BudějoviceMarie PULDOVÁKarate Lions Pardubice o.s.Nela RAJTROVÁSK Karate Shotokan LiberecValentina VÍTŮTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži U21, -68 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateMartin BARTOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecPetr FELCMANSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Samson GRIGORJANSKK Budo HavířovTim HAFight Club České BudějoviceJan KOUDELKAFight Club České BudějoviceVojtěch LUKŠÍKTJ Karate České BudějoviceDominik MIKULATJ Karate České BudějoviceBlade-Ahran PATERSONKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub RIEDLTJ Auto Škoda Mladá BoleslavTomáš ZAŤKOTARO KAN, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -78 kg
Jiří ARNOŠTTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMiloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMatěj HULÍKTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecJiří KRYCHFight Club České BudějoviceDominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJaroslav OLŠÁKTARO KAN, z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin ŠÍPOŠTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec
Kumite jednotlivci, Muži U21, +78 kg
Jasmin DRAGANOVIČSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal GALLAChampions team z.s.Bc. Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Antonín NGUYENSportovní klub Samuraj DomažliceMartin ŠILHAVÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.David ULVRKarate Vision PrahaPetr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -53 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -60 kg
Sabina FORSTOVÁTARO KAN, z.s.Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějovicePetra VÁVROVÁKARATE TEAM KCK Letohrad
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +60 kg
Lenka ROUDNICKÁFight Club České BudějoviceHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Aneta ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite tým, Muži (senioři)
Miroslav BOGUSKÝChampions team z.s. [Champions team]Pavel ŠVOJGRSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Vojtěch KOČÍTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Jan FAITTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Kryštof KULANTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]Petr ŠVARCTJ KARATE Praha [TJ KARATE PRAHA]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Tomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s. [kk lichnice]Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Lukáš KOTLÍKSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]Marek ŘEŘICHATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Juniorky
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s. [Gryf LIberec]František CHUDOBAGRYF z.s. [Gryf LIberec]Matěj ŠTĚPÁNGRYF z.s. [Gryf LIberec]Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SU Ústí nad Labem]Šimon PLETKATJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Klára JÁNOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]
Licence kouč, turnaj
Jindřich ARDOLFTJ Karate České BudějoviceJan BARTOŠTJ KARATE PrahaDominik BARTUŠKASKP karate PísekPhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějoviceLenka BOUROVÁGRYF z.s.Ing. Miroslav BUDÍNKarate klub Spektra PrahaJaroslav BUZEKBUDO ŠKOLA KK PÍSEKFilip DITTRICHGRYF z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecAnika DRAHEIMOVÁKarate Klub Klatovy, z.s.Lubomír DVOŘÁKSKK Budo HavířovTomáš DVOŘÁKSport Club Flair o.s.Zdeněk DVOŘÁKKarate TJ Sokol NymburkLukáš EXLERKASR ŽAMBERKJiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceLuboš FELGRSK Karate Ústí nad OrlicíIng. Josef FOGLKARATE TEAM KCK LetohradJakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarek FRANTASKK Budo HavířovJindřich GEISLEROddíl karate TJ Slavia KroměřížAleš GREGŮREKKODOKAI BRNO z.s.Kamil GUZEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tim HAFight Club České BudějoviceIng. Martin HERMANNTJ karate Nové HradyBc. Tomáš HERMANNTJ karate Nové HradyMatyáš HNYKSKP karate PísekZdeněk HOKRKarate HoražďoviceDavid HOLOŠEVIČSKP karate PísekPavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecAleš HRÁCHKobra KladnoHoan-Than HUNGFight Club České BudějoviceMiroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceIng. Ondřej CHARVÁTKarate Lions Pardubice o.s.Martin IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Stanislav IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Andrea JANÍKOVÁKarate TJ Sokol Brno-HusoviceMilan JIROUŠKarate Spartak VrchlabíJán JORDÁNKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vladislav KISSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemIng. Jiří KISSKarate Klub ChodovOndřej KNÍŽEKSK Karate Shotokan LiberecNaděžda KOČANDRLOVÁFight Club České BudějoviceJan KOČÍTJ Karate České BudějoviceVojtěch KOČÍTJ Karate České BudějoviceKarel KOLERUSBUDO ŠKOLA KK PÍSEKNikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Jan KOUDELKAFight Club České BudějoviceJakub KRÁLÍČEKKarate Spartak VrchlabíKvěta KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradMgr. Nikola KRÁTKÁKARATE TEAM KCK LetohradRoman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradJosef KRATOCHVÍLShotokan Sport Centrum Česká LípaBc. David KREJČASKP karate PísekJiří KRYCHFight Club České BudějoviceLukáš KŘIVÁNEKKarate Spartak VrchlabíSabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SJaromír KUBÁTKarate Spartak VrchlabíPetr KUBIČKAFight Club České BudějoviceJiří KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karateIng. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁOddíl karate TJ Slavia KroměřížMartin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavel LETOCHAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Vladimír LIMBURSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceLuděk MANNTJ Karate České BudějoviceJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Pavel MORICKarate Vision PrahaKateřina MOTLOVÁŠkola bojových umění NaramaIng. Ondřej MUSIL Ph.DTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecRobert MUSILTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMarek NÁHLÍKKARATE TEAM KCK LetohradTomáš NECHYBASKP karate PísekPetra NOVÁKarate Vision PrahaKateřina NOVÁKOVÁSKP karate PísekJiří NOVOTNÝKASR ŽAMBERKMgr Petra PECEKOVÁRed Dragon TeamDaniel PEKUNIAKChampions team z.s.David PEKUNIAKChampions team z.s.Karla PELDOVÁFight Club České BudějovicePetr PETŘÍKCobra Ryu Strakonice z.s.Ing. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceAlena POLÁKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaJosef RAJCHERTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJosef RENDLKarate HoražďoviceMgr. Svatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník z.s.Svatopluk SEKANINAKarate Klub Jeseník z.s.Jakub SCHÁNILECSKP karate PísekDominik SMOLASKP karate PísekMgr. Tomáš SOUČEKSKBU Trutnov, z. s.Aneta STINKOVÁSKP karate PísekHana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Milan SŮRAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJakub SZEWIECZEKKarate Klub Tygr Karlovy VaryRoman ŠANTROCHKarate Spartak VrchlabíMiloš ŠKODAShotokan Karate Klub ATTFIS OstravaPetra ŠTENCLOVÁKODOKAI BRNO z.s.Milan TESAŘKarate Lions Pardubice o.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradJan VAŠÍČEKTJ KARATE PrahaMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecJan VOBRUBAKarate Lions Pardubice o.s.Monika VOJTOVÁTJ Karate České BudějoviceAnna VOKATÁSKP karate PísekMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekPetr ZÁZVORKADojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův BrodIng. Vít ŽATKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.Jakub ŽLÁBEKSKP karate Písek
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897