Český svaz karate

NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů + Liga 2017 - 1.kolo (9.4.2017)
170409_nps1.pdf
514 startů, 315 závodníků, 54 klubů
Kata jednotlivci, Muži (senioři)
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ing. Šimon BRANDAKarate klub Ústí nad LabemIng. Ondřej ČECHKobra KladnoLukáš JANDASport Club Flair o.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJosef MIŠÁKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Tien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatouš PECHARKarate Vision PrahaAdam PEŠEKSportovní klub Keiko-ryu ShotokanMarek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj ŘÍHAGRYF z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Milan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip VÍTSHOBU AcademyJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecMichal WALDERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU AcademyOndřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy (seniorky)
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ester BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyKristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAlžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavVeronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoSára JEŠETOVÁSHOBU AcademyNikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Karin KOŠÍKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Hana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata jednotlivci, Junioři
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Dominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.David KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal KUDRNASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPavel MIKEŠKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVVáclav MRŠTÍKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tien NGUYENSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Denis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Marek RENDLASportovní klub Keiko-ryu ShotokanMatěj ŘÍHAGRYF z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid STÁREKKarate Klub Jeseník z.s.
Kata jednotlivci, Juniorky
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela CYRANYTJ Auto Škoda Mladá BoleslavRadka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anežka DOLANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTerezie JAŇOUROVÁKobra KladnoVeronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBarbora LACINOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Karolína NÝVLTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemHana PELIKÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Dominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.
Kata jednotlivci, Dorostenci
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceTomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká LípaJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Tomáš KOUBASportovní klub Keiko-ryu ShotokanJakub KRAUSZSportovní klub Keiko-ryu ShotokanJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceŠimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘViktor MILLERKobra KladnoDavid MINÁRIKKARATE SPORT RELAX z.s.Lukáš PILÁTKobra KladnoMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemSodkherlen ULZIIORSHIKHKARATE SPORT RELAX z.s.Kristián VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemErnest ŽIGAShotokan Sport Centrum Česká Lípa
Kata jednotlivci, Dorostenky
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Laura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemKateřina IŠTOKOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaVeronika JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYKateřina KOKSTEINOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká LípaKristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Emma KUŠKOVÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanAdriana MACKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Michaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘKlára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Barbora VESELÁSportovní klub Keiko-ryu ShotokanVeronika VIŠŇOVSKÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Aneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Muži U21
Dominik BARTUŠKASKP karate PísekDaniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMarton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Daniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMatouš PECHARKarate Vision PrahaJakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.David SŮKALL.F. CLUB KARATE, z.s.Milan ŠOLTYSSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip VÍTSHOBU AcademyJaroslav VLČEKSK Karate Shotokan LiberecMichal WALDERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Milan ZÍTKOSHOBU AcademyOndřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kata jednotlivci, Ženy U21
Zuzana AUGUSTINOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Ester BĚDROŇOVÁVSK VŠB-TU Ostrava (karate)Dora BLECHOVÁSHOBU AcademyBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Alžběta ČÍŽKOVÁTJ Auto Škoda Mladá BoleslavSára JEŠETOVÁSHOBU AcademyNikola JŮZOVÁKESL RYU Shotokan z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK BrnoJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kata tým, Muži (senioři)
Filip VÍTSHOBU Academy [Shobu Academy]Milan ZÍTKOSHOBU Academy [Shobu Academy]
Kata tým, Junioři
David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Tomáš HLOBEŇShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kata tým, Juniorky
Klára STRATILOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX Z.S B]Barbora VLČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX Z.S B]Anna VORLÍČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX Z.S B]Adéla ŠINEROVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX Z.S. A]Barbora ZNAMENÁČKOVÁKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX Z.S. A]Markéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda KV dorostenky]Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda KV dorostenky]Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY [SKP Hvězda KV dorostenky]Tereza KRATOCHVÍLOVÁShotokan Sport Centrum Česká Lípa [SSC Česká Lípa]
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -60 kg
Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceJan-Dominik KUBEŠFight Club České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -75 kg
Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináJosef PACOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Marek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceVojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Dominik SZALAYTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), -84 kg
Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJan FAITTJ KARATE PrahaJan KALAMENSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš PEVNÝSHOBU AcademyJaroslav SLÁDEKKESL RYU Shotokan z.s.Jakub STUDENÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), +84 kg
Marek BABORSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJosef CIGLANSKÝKESL RYU Shotokan z.s.Jakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryJan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Jaromír POKORNÝKARATE SPORT RELAX z.s.Michal ŠOLCTJ KARATE PrahaMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži (senioři), bez rozdílu hmotnosti
Jan FAITTJ KARATE PrahaJan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s.Petr KUBIČKAFight Club České BudějoviceSilvestr MATOCHAŠSK karate KarvináJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Josef PACOVSKÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Jaromír POKORNÝKARATE SPORT RELAX z.s.Marek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceDominik SZALAYTJ Karate České BudějoviceMichal ŠOLCTJ KARATE PrahaMgr. Lubomír VAVERKAKlub karate - dó Bruntál, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -55 kg
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České BudějoviceVeronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kristýna ŘEHÁKOVÁRed Dragon TeamMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíLucie TRNKOVÁKarate Vision Praha
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), -68 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ivana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Simona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Mgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceJana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), +68 kg
Jana BĚLOHLAVOVÁKARATE SPORT RELAX z.s.Hana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecNela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kumite jednotlivci, Ženy (seniorky), bez rozdílu hmotnosti
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České BudějoviceHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecIvana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceRegina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Hana STRAKOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Lucie TRNKOVÁKarate Vision PrahaMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -55 kg
Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš MARUŠKATJ Karate České BudějoviceŠimon PLETKATJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -61 kg
Felix ALTENBURGKobra KladnoMichal JAKOUBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip KOVAŘÍKRed Dragon TeamJan KUČERASK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Michal KUDRNASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘVáclav PLECERTJ Karate České BudějovicePetr PODRÁBSKÝSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTomáš RIDVANSK KAMIWAZA KARATE z.s.David SCHACHERLTJ Karate České BudějoviceRoman ŠANTROCHKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Junioři, -68 kg
Viktor GRŮZAL.F. CLUB KARATE, z.s.Martin GŘESÍKKarate klub WAKIZASHI OstravaOndřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVŠimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s.Adam KŘIVKASVČ DOMEČEK BrnoJan KUBALATJ Baník Příbram - KarateJaromír LÁCHAFight Club České BudějoviceOndřej MAŇHALSKBU Trutnov, z. s.Jan RACEKTJ Karate České BudějoviceDaniel SURMASKP karate PísekMatěj ŠTĚPÁNGRYF z.s.Albert VACEKKARATE TEAM KCK LetohradMartin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Junioři, -76 kg
Vojtěch BOURAGRYF z.s.Filip ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáDaniel ČERVENKATJ Karate České BudějoviceTomáš DĚDTJ Karate České BudějoviceDominik GREGORSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Ondřej HRDLIČKASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJan HYKŠKarate Vision PrahaDavid KAVALÍRKARATE SPORT RELAX z.s.Dominik MAJERASKBU Trutnov, z. s.Cyril POPEKKarate Vision PrahaDenis RAJSNERKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMaroš TARANKarate Spartak VrchlabíDavid WHEELERTJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Junioři, +76 kg
Jiří BOHÁČSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Hubert KURZSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYDavid LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s.Marton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Juniorky, -48 kg
Veronika KONÁŠOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Juniorky, -53 kg
Nela DUŠÁKOVÁFight Club České BudějoviceLucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Klára JÁNOVÁTJ Karate České BudějoviceŠárka KLEČKOVÁFight Club České BudějoviceHana REBLJANOVÁTJ Baník Příbram - KarateDominika ŘEHÁKOVÁRed Dragon TeamMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak VrchlabíMichaela ŠOLCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.
Kumite jednotlivci, Juniorky, -59 kg
Kristína BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYAnežka DOLANSKÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Kateřina DOSTÁLOVÁKarate klub WAKIZASHI OstravaBarbora FARKASOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryKlára HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceKateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemDominika ŠABOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.Lucie ŠTROBLOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Juniorky, +59 kg
Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Veronika HRŮZOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘAnna KAŠPAROVÁKarate-do Litomyšl, z.s.Anna-Marie WAGNEROVÁSKBU Trutnov, z. s.
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -52 kg
Milan BAŠARTJ Karate České BudějoviceTomáš DITTRICHGRYF z.s.Martin DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemFilip EXNARKarate Spartak VrchlabíJakub HLOUŠEKKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemDaniel HNYKKarate Spartak VrchlabíMichal ONDRÁČEKSportovní klub Karate MostLukáš PILÁTKobra KladnoArnošt RAZIMASPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJonáš RYBÁKFight Club České BudějoviceAleksandar ŠEŠLIJATJ Horní Měcholupy, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -57 kg
David BUKOVSKÝSK KAMIWAZA KARATE z.s.Max FIALASK Karate Shotokan LiberecMartin HANÁKTJ karate TřebíčLuboš HRAZDÍRKESL RYU Shotokan z.s.Ondra CHVÁTALTJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU JablonecMartin KOČÁREKSportovní klub Karate MostJan KOLANKIEWICZKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemTomáš KOZLÍKSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ SadskáJáchym TINAVSKÝFight Club České BudějoviceAdam VRBAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaAdam ZRZAVECKÝKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -63 kg
Martin BEDNÁRKARATE HavířovVáclav CHUDOBAGRYF z.s.Gleb JEREMENKORed Dragon TeamDominik KOČANDRLEFight Club České BudějoviceMatyáš MALÝSK Karate Shotokan LiberecViktor MILLERKobra Kladno
Kumite jednotlivci, Dorostenci, -70 kg
Martin BEDNÁŘFight Club České BudějoviceMartin DRDELSKP karate PísekDominik KREJČÍSKBU Trutnov, z. s.Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ SadskáDavid SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMichal VONDRÁŠEKSKP karate PísekMichal ZEMEKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate
Kumite jednotlivci, Dorostenci, +70 kg
Ondřej BOSÁKSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYLukáš CYPRIÁNGRYF z.s.Vojtěch DAVIDKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemFrantišek CHUDOBAGRYF z.s.Šimon LEVSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid POSOLDAKarate Klub Jeseník z.s.Jan PROKOPKarate Klub Tygr Karlovy VaryMartin PŘECHSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYOliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘPetr ŠKALDAKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -47 kg
Andrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateKateřina KOKSTEINOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘHana KUČEROVÁTJ Karate České BudějovicePatricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryAdéla PRŮCHOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Dorostenky, -54 kg
Nikola BERKOVÁTJ Karate České BudějoviceBarbora ČEKALOVÁKarate klub Spektra PrahaBarbora DVOŘÁKOVÁFight Club České BudějoviceLaura-Magdaléna HUSÁKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemTereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemSabina JOSKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBianka MACHOVÁFight Club České BudějovicePavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nela OSOUCHOVÁTJ Karate České BudějoviceDaniela PETŘÍKOVÁKARATE HavířovMichaela SOUKUPOVÁSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘSára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Vendula ŠTĚPÁNOVÁSK Karate Shotokan LiberecTereza VAŠÍČKOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.
Kumite jednotlivci, Dorostenky, +54 kg
Klára FICHNOVÁTJ Baník Příbram - KarateMonika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Anna HARRIESSK Karate Shotokan LiberecLucie HRDLIČKOVÁRed Dragon TeamKristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karateLaura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryMarkéta KAČÍRKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYSára KOVAŘÍKOVÁKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemKristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Kateřina LITVÍKOVÁFight Club České BudějoviceŠárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Nikola MELICHAROVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYTereza PLEVOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Michaela SATRAPOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYMichaela SCHMIEDOVÁKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Kateřina SOTONOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartina ŠÁCHOVÁTJ Karate České BudějoviceViktorie VONDRŮFight Club České BudějoviceAneta ZÍTKOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -60 kg
Tomáš GABRIELTJ Karate České BudějoviceJan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Tomáš NOVÁKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘRoman ŠANTROCHKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Muži U21, -67 kg
Marek ANDRAŠITJ Baník Příbram - KarateDaniel ČERNOHORSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateJiří ČÍŽEKFight Club České BudějoviceOndřej HNATKARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOVJan-Dominik KUBEŠFight Club České BudějoviceDaniel MATOUŠEKSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDavid MULLERSKBU Trutnov, z. s.Jakub SLANAŘKESL RYU Shotokan z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -75 kg
Marek ŘEŘICHATJ Karate České BudějoviceVojtěch SCHUBERTL.F. CLUB KARATE, z.s.Marek ŠÍPEKSKBU Trutnov, z. s.Pavel ZACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Ondřej ŽAMPACHSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Muži U21, -84 kg
Daniel BENEŠSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘMiloš HOLUBSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemJiří KRYCHFight Club České BudějoviceJiří MLÍKACobra Ryu Strakonice z.s.Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemLukáš PEVNÝSHOBU AcademyJakub STUDENÝSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Petr URBANECKarate klub LICHNICE, z.s.Michal WALDERSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ
Kumite jednotlivci, Muži U21, +84 kg
Marton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘDaniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaTomáš PLEVAKarate klub LICHNICE, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -50 kg
Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -55 kg
Veronika HALODOVÁTJ Karate České BudějoviceLucie KÖPPELOVÁSK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s.Nikola KOSINOVÁKarate klub LICHNICE, z.s.Kristýna ŘEHÁKOVÁRed Dragon TeamMonika SEDLÁČKOVÁKarate Spartak Vrchlabí
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -61 kg
Monika BÜRGEROVÁTJ Karate České Budějovice
Kumite jednotlivci, Ženy U21, -68 kg
Viktorie BISCHOFOVÁKarate Klub Tygr Karlovy VaryBarbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Jana VRBATOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.
Kumite jednotlivci, Ženy U21, +68 kg
Nela PELÁNKOVÁSVČ DOMEČEK Brno
Kumite tým, Muži (senioři)
Jan KLIMEŠKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX Z.S.]Jaromír POKORNÝKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX Z.S.]Tomáš SAZAMAKARATE SPORT RELAX z.s. [KARATE SPORT RELAX Z.S.]Jan MALÝSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Dominik NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n.L.]Dominik SZALAYTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Ženy (seniorky)
Barbora BUKÁČKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Ivana GUZKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Andrea ŽÁKOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Adriana CRHONKOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Junioři
Šimon HONSŮSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]David LÍNSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Marton LOZSISPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Oliver SIMONSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Matyáš SOUKUPSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ [SKBU HOSTIVAŘ]Daniel DRÁBEKSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n.L.]Martin VOLDŘICHTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - A]Václav PLECERTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice - B]Filip KOVAŘÍKRed Dragon Team [Výběr hvězd]
Kumite tým, Juniorky
Radka DEJDAROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Lucie HAVRDOVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Kateřina PROCHÁZKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n.L.]Klára HALODOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kumite tým, Dorostenci
Lukáš CYPRIÁNGRYF z.s. [Gryf]František CHUDOBAGRYF z.s. [Gryf]Václav CHUDOBAGRYF z.s. [Gryf]David SKOPECKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem [SK Kamura Ústí n.L.]Filip KRIŠALShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]Vojtěch PROCHÁZKAShotokan karate dó TJ Sadská [TJ Sadská]
Kumite tým, Dorostenky
Laura HUMLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [Karate Tygr Karlovy Vary]Jamaica KINDLOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [Karate Tygr Karlovy Vary]Patricie PAŽINOVÁKarate Klub Tygr Karlovy Vary [Karate Tygr Karlovy Vary]Šárka MAKOVCOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Pavlína ONDREJKOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Sára SVOBODOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s. [SK Kamiwaza]Monika GREGOROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Kristýna KUČEROVÁSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. [SKK Spartak HK]Tereza CHOBOTOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem [SPORT UNION Ústí n.L.]Andrea GALOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [Tj Horní Měcholupy]Kristýna HRUŠKOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [Tj Horní Měcholupy]Tereza KARBANOVÁTJ Horní Měcholupy, oddíl karate [Tj Horní Měcholupy]Adéla PRŮCHOVÁTJ Karate České Budějovice [TJ Karate České Budějovice]
Kouč, Licence - sezóna
Radek ANTOŠKarate Spartak VrchlabíJana BĚLICOVÁKARATE HavířovKristina BOSÁKOVÁSPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARYJosef ČERNÍKShotokan karate dó TJ SadskáHana DOSTÁLOVÁSK Karate Shotokan LiberecBc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁTARGET SPORT MILOVICE z.s.Jiří FAKTORTJ Karate České BudějoviceJakub FOŘTKarate Klub Tygr Karlovy VaryPavel HORŇÁKSK Karate Shotokan LiberecAleš HRÁCHKobra KladnoRadek HRDLIČKAKarate Klub Tygr Karlovy VaryLadislav HURDÁLEKSKBU Trutnov, z. s.Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis.SKBU Trutnov, z. s.Miroslav HÝSEKTJ Karate České BudějoviceStanislav IŠTVÁNEKKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Milan JANČÁKShotokan karate dó TJ SadskáSimona KALINIČENKOVÁSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemBc. Petr KOCMÁNEKKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Petr KOSINAKarate klub LICHNICE, z.s.Jakub KRÁLÍČEKKarate Spartak VrchlabíRoman KRÁTKÝKARATE TEAM KCK LetohradBc. David KREJČASKP karate PísekStanislav KRTEKSK Karate Spartak Hradec Králové, z.s.Sabina KŘÍŽOVÁSportovní klub Mates´SJaromír KUBÁTKarate Spartak VrchlabíMartin KULÍKTělovýchovná jednota Krupka, oddíl karatePetr LEIBLTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMartin LEŠKAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemPavel LETOCHAKarate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.Lubomír LIGDAKABU Praha - Klub asijských bojových umění PrahaVladimír LIMBURSKÝSPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘJosef LUDAČKATJ Karate České BudějoviceMgr. Ladislav MAREŠTJ Auto Škoda Mladá BoleslavAneta MARKUŠOVÁSK KAMIWAZA KARATE z.s.Daniel MIKULKAKarate klub Spektra PrahaPavel MORICKarate Vision PrahaMgr. Petr NECHYBASPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMarkéta NOWAKOVÁKARATE HavířovPetr PETŘÍKCobra Ryu Strakonice z.s.Regina PLAŠILOVÁKarate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s.Ing. Václav PLECERTJ Karate České BudějoviceBronislav PUZRLAL.F. CLUB KARATE, z.s.Mgr Josef RAJCHERTSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemMartin RETHYGRYF z.s.Jan RUTHKarate Klub Tygr Karlovy VaryJiří SMÉKALKarate-do Litomyšl, z.s.Mgr. Tomáš SOUČEKSKBU Trutnov, z. s.Karel SOUHRADAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemAleš SPÁLOVSKÝTJ Horní Měcholupy, oddíl karateMilan SŮRAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemJosef SVOBODAKarate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad LabemMgr. Marek ŠÍRKarate Klub Tygr Karlovy VaryMiroslav TRNKAKARATE HavířovMgr. Lucie VEITHOVÁTJ Karate České BudějoviceVáclav VEVERKASportovní klub Karate MostIng. Radovan VOJTÁŠSVČ DOMEČEK BrnoJakub ZÁBOJL.F. CLUB KARATE, z.s.Bc. Patrik ZEMANSPORT UNION, z.s. Ústí nad LabemPavel ZNAMENÁČEKKARATE SPORT RELAX z.s.
Kouč, Licence - turnaj
PhDr. Petr BENÍŠEKFight Club České BudějovicePeter VIŠŇOVSKÝTARGET SPORT MILOVICE z.s.
Český svaz karate z.s., IČO: 00540897